Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Міський голова Андрій Білоусов
Añadido 06 ene. 2025

Міський голова Андрій Білоусов

@belousov_andrei
Número de suscriptores: 25 035
Fotos: 12,800
Videos: 1,410
Enlaces: 1,370

👥 Número de suscriptores

25 035
Promedio/Día:: -321
Promedio/Tiempo:: -282
Promedio/Mes:: -883

👁️ Vistas promedio por mensaje

11 754
Promedio/Día:: 13,000
Promedio/Tiempo:: 11,269
ERR: 46.95%

📊 Mensajes por Día

1.5
Último día: 0
Promedio semanal: 2.1
Promedio por día: 1.5

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-08

Muro

Estadísticas de telegram canal

Сьогодні в Дніпровському державному технічному університеті відбулася традиційна церемонія посвяти першокурсників у студенти. Разом із ректором ДДТУ Віталієм Гуляєвим, викладачами та почесними гостями привітали молодь і весь науково-педагогічний колектив із початком нового навчального року.У ДДТУ працюють високопрофесійні викладачі, професори та доценти, які допомагають здобувачам освіти отримати глибокі знання, необхідні для оволодіння майбутніми спеціальностями. Тут діє активний студентський парламент, реалізуються ініціативи та проєкти, що формують сучасну молодіжну спільноту.🎓Цьогоріч до університетської родини долучилися близько 400 першокурсників. Загалом у ДДТУ навчається понад 2,5 тисячі студентів, які здобувають знання на чотирьох факультетах. Попри складні часи, університет розвивається, розширює кількість освітніх програм, веде плідну наукову роботу. Тут функціонує понад 60 наукових лабораторій, створюються умови для якісної освіти та впроваджуються інноваційні підходи. Підтримуємо університет, сприяємо розвитку та відкриттю нових спеціальностей, щоб готувати кадри, потрібні нашій громаді та країні. Щиро бажаю всім студентам нових знань, професійного зростання та віри у власні сили. Творіть майбутнє та розвивайте нашу громаду, працюючи на благо рідного міста та всієї України!🇺🇦#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske
🕯️29 серпня — скорботна дата для всієї України. День пам’яті захисників, які віддали свої життя у боротьбі за свободу та незалежність нашої держави. Для Кам’янського це особистий біль багатьох родин, адже війна забрала кращих наших земляків. Сьогодні разом із начальником Кам’янської районної військової адміністрації Олегом Гапічем, митрополитом Дніпровської єпархії Православної Церкви України Симеоном, військовими, правоохоронцями, депутатами, молоддю та родинами загиблих Героїв ми вшанували воїнів, поклавши квіти до пам’ятного знака на Майдані Героїв. Також відкрили «Дошку пам’яті» на площі Янголів Перемоги біля стели «Воїнам Визволителям». На ній зібрані світлини наших полеглих захисників. Це місце назавжди нагадуватиме нам про ціну свободи. Вшанували пам’ять воїнів на кладовищі по вулиці Весняній — місця, де спочивають наші Герої. Тут завершили другу чергу робіт по будівництву Меморіального комплексу, виконали благоустрій третього і четвертого рядів поховань, встановили пам’ятники, змонтували освітлення, зробили озеленення, облаштували центральну алею та паркувальний майданчик. За кожним ім’ям, закарбованим на плитах, непоправна втрата та біль, який не минає. Водночас – це історія героїзму, мужності та любові до свого дому. Сьогодні ми живемо у вільному місті, завдяки нашим захисникам. І ми всі — у неоплатному боргу перед нашими полеглими воїнами, перед їхніми близькими. Робимо все, щоб підтримати родини Героїв, щоб пам'ять про наших полеглих воїнів була збережена на гідному рівні й назавжди залишилася в історії Кам’янського. Вічна пам’ять нашим захисникам і вічна слава!🇺🇦#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske
Шановні мешканці Кам’янського!Звертаю вашу увагу на графік роботи Мобільного центру надання адміністративних послуг у вересні. Виїзне обслуговування дозволяє отримати 40 найпопулярніших послуг без необхідності відвідувати стаціонарний ЦНАП.🕒 Години роботи: з 11:00 до 15:00📆 Графік виїздів на вересень:2 вересня – Романкове (біля Гімназії №28)3 вересня – вул. Колеусівська, 7 (біля клубу)9 вересня – майдан Калнишевського (біля Колегіуму №16)10 вересня – бул. Будівельників, 27А (парковка біля ТЦ «Терра»)16 вересня – Романкове (біля Гімназії №27)17 вересня – 55 блочок (біля магазину)23 вересня – майдан Визволителів (біля Автовокзалу, просп. Свободи, 74)24 вересня – вул. Миколи Лисенка, 73 (біля АТБ)30 вересня – селище "Будівельників" (біля Гімназії №34) Консультації та допомога надаються на місці.ℹ️ Актуальний перелік послуг доступний за посиланням: https://kam.gov.ua/ua/share-news/pg/240325272524305_p12/Мобільний ЦНАП – це сучасний інструмент підвищення доступності адміністративних послуг. Працюємо, щоб сервіс був максимально зручним для кожного мешканця Кам’янського.#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske
Сьогодні у Лівобережному парку Кам’янського відбулася вже традиційна Серпнева (не)конференція освітян міста –зустріч просто неба, яка об’єднала педагогічну спільноту напередодні нового навчального року. 📈Розпочали конференцію із підбиття підсумків минулого року. Нам є чим пишатися —освітянська спільнота Кам’янського – справжня гордість міста та регіону. Наші школи та садочки здобувають нагороди на престижних конкурсах, а випускники складають НМТ на максимальні бали. Освітяни Кам’янського – це 6,5 тисяч людей, які не лише дають дітям знання у складний воєнний час, а ще є потужними волонтерами. Привітав наших педагогів під час урочистого відкриття та відзначив кращих працівників галузі. Подякував за щоденну працю, витримку та відданість покликанню. Після пленарної частини стартувала практична робота на локаціях. Освітяни об’єдналися в групи та працювали в майстерках – обговорювали нові можливості професійного розвитку, інноваційні підходи в освіті, залучення дітей до позашкільної й позаурочної роботи, співпрацю з міжнародними партнерами та нові підходи до розвитку дошкільної й інклюзивної освіти. Попереду новий навчальний рік. Підготували наші школи та садочки, аби освітній процес був максимально безпечним і комфортним. Підтримка освіти – наш обов’язок і наша спільна відповідальність. Адже основа успішного майбутнього нашої країни закладається саме за шкільними партами та плекається щоденною працею наших педагогів🇺🇦#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske #освіта_заради_майбутнього
До найбільших державних свят – Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності, провели у Кам'янському урочисті заходи за участі керівництва районної військової адміністрації та районної ради, військовослужбовців, керівників правоохоронних органів, депутатського корпусу та мешканців громади. 🇺🇦Під звуки Гімну військові підняли синьо-жовтий стяг над містом. Наш Прапор єднає минуле й сучасне, пам’ять про тих, хто виборював свободу раніше, і тих, хто захищає її сьогодні. Це символ нашої спільної боротьби за державність, яку ми маємо зберегти для наступних поколінь. Разом з начальником Кам’янської районної військової адміністрації Олегом Гапічем вручили паспорти семи юним мешканцям Кам’янського. Отримати самий важливий документ у такий день — це гарний символічний крок у доросле життя.Також разом з громадою вшанували пам’ять кам’янчан, які загинули за свободу та незалежність нашої держави. Поклали квіти до меморіального знака на Майдані Героїв. Наш обов’язок – берегти єдність і розвивати країну, за яку віддали життя її найкращі сини та дочки. Незалежність має дуже високу ціну, і ми повинні зробити все, щоб майбутнє України було гідним пам'яті наших Героїв.#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske
До Дня Незалежності України у Лівобережному парку провели культурно-патріотичний захід для мешканців громади «Незалежність у наших серцях»🇺🇦У програмі — виступи наших творчих колективів, різноманітні локації для дітей та дорослих, майстер-класи, ярмарок хенд-мейду, польова кухня та багато інших цікавих активностей.До організації свята долучилися наші громадські організації та благодійники: Центр служби крові «Біофарма Плазма», Благодійний фонд «Ми з Кам’янського», ГО «Бджола», Фонд розвитку Кам’янського, Центр допомоги та логістики «Паляниця», благодійний фонд «ПокроваХАБ», благодійний фонд «Сприяння 25-й окремій повітрянодесантній Січеславській бригаді», Товариство Червоного Хреста України, МХП — Оріль-Лідер, MISION ROCA UKRAINE, «ІНТЕРАГРОСС» хлібзавод №1 та інші волонтери. Щиро дякую всім учасникам благодійного заходу на підтримку ЗСУ. Ваша робота — це приклад справжньої згуртованості та любові до громади. Дякую за участь у заході та за постійну допомогу і підтримку наших Збройних Сил і людей, які постраждали від війни. Пишаюся нашою громадою. Попри складні часи, наше місто живе, працює, допомагає фронту. Дякуємо Збройним Силам та допомагаємо нашим захисникам!#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske
За останні декілька років ми побудували у нашому місті п’ять великих багатофункціональних спортивних комплексів. Вони розташовані у різних районах: у Карнаухівці, на Соцмісті по проспекту Конституції, два – на Лівому березі та один на мікрорайоні Черемушки, біля Ліцею №18. Це важливі об’єкти для розвитку спорту та активного дозвілля мешканців.Разом із своїми підлеглими провів об’їзд, щоб перевірити їх санітарний та технічний стан. Надав ряд зауважень і встановив короткі строки для їх усунення. Загалом спортивні комплекси перебувають у задовільному стані. Слідкуємо за їх роботою, адже тут щодня тренуються наші діти, займаються спортом дорослі мешканці. Крім того, на базі стадіонів регулярно проводяться спільні заходи та спортивні змагання. Так ми не лише згуртовуємо громаду, а й залучаємо все більше людей до активних занять спортом. Працюємо аби створювати комфортні умови для активного дозвілля та розвитку здорової молоді. Спортивна інфраструктура — це інвестиція у здоров’я та майбутнє громади, і цей напрямок роботи завжди буде серед наших пріоритетів🇺🇦#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske #спорт_за_перемогу
У розпалі підготовка до нового навчального року. У школах та садочках міста тривають планові ремонти, оновлюється матеріально-технічна база, створюються комфортні та безпечні умови для дітей.Серед ключових напрямків — модернізація харчоблоків у рамках реформи шкільного харчування. У цьому році роботи проводимо у трьох закладах міста: Ліцеї інформаційних технологій, Науковому ліцеї імені Анатолія Лигуна та Ліцеї №20. За кошти державного бюджету та у співфінансуванні з міським бюджетом тут ремонтуються приміщення, оновлюються інженерні мережі, вентиляційні системи, водопостачання, встановлюється сучасне кухонне та холодильне обладнання. Минулого року ми вже повністю оновили харчоблоки та їдальні у школах №3 та №30. Крім того, цьогоріч з міського бюджету було виділено 4,5 млн грн на оновлення харчоблоків у закладах дошкільної освіти. За ці кошти було придбано та встановлено нове кухонне і холодильне устаткування відповідно до запитів кожного садочка. Продовжуємо роботу, щоб кожен наш навчальний заклад відповідав сучасним стандартам🇺🇦#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske #освіта_заради_майбутнього
Війна змусила багатьох наших співвітчизників залишити рідні міста та шукати безпечний прихисток в інших регіонах. У Кам’янському ми працюємо, щоб люди, які втратили домівку, мали гідні умови для життя та відчували підтримку громади.🏗️У місті триває капітальний ремонт гуртожитку на проспекті Гімназичному, який після оновлення зможе прийняти близько 250 переселенців. Це один із найбільших в області проєктів реконструкції житла для ВПО. Завдяки перемозі у грантовому конкурсі IFC Ukraine Energy Efficiency Fund & Crisis Response Project вдалося залучити значну фінансову підтримку: 80% витрат покриває фонд, решту — міський бюджет. Меблі, техніку та речі першої необхідності нададуть партнери з благодійної організації «Проліска». Перевірив, як тривають роботи. Будівля проходить повну модернізацію: ремонт покрівлі, утеплення фасаду, заміну комунікацій, вікон і дверей, сучасне оновлення внутрішніх приміщень та термомодернізацію. У кожному блоці будуть пральні, душові та кухні, ігрова кімната для дітей та зала для спільних заходів мешканців. Завершення робіт заплановано на вересень.Також відвідав гуртожиток на вулиці Чарівній, де проживають наші переселенці, перевірив умови розміщення. Вдячний організації «Проліска» за підтримку — забезпечення людей меблями, побутовою технікою, а також заміну вікон, що поліпшило умови проживання.Наразі у місті для розміщення вимушених переселенців працює 9 гуртожитків і транзитне містечко, а також Центр соціальної підтримки ВПО, де надали допомогу тисячам людей. Також розміщуємо наших переселенців на базі Центру надання соціальних послуг. Разом із Міжнародним благодійним фондом «Карітас України» готуємо ще один важливий проєкт у нашому місті — перепрофілювання комунальної будівлі під соціальне житло. Створюємо у Кам’янському простір, де кожен, хто втратив дім, зможе знайти підтримку, турботу й справжнє відчуття нового дому🇺🇦#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske
«Серце громади – наші мудрі люди» - під такою назвою у Дніпровському відділі Центру надання соціальних послуг відбувся спільний захід, який об’єднав відвідувачів трьох підрозділів Центру надання соціальних послуг Кам’янського.Понад 2000 мешканців похилого віку та людей з інвалідністю отримують у цих підрозділах необхідну підтримку. Це навчання в «Університеті третього віку», тематичні тренінги та майстер-класи, психологічна допомога, реабілітаційні програми та можливість займатися творчістю. Такі зустрічі допомагають зберігати активність, ділитися досвідом і залишатися залученими до життя громади. Адже саме ці люди своїми руками будували Кам’янське — зводили заводи і житлові будинки, школи та лікарні, прокладали дороги, створювали культурні й освітні осередки. Вони заклали основу, на якій місто розвивається сьогодні.Провів зустріч з представниками старшого покоління, привітав їх від всієї громади, подякував за роботу на благо міста. Попри поважний вік, відвідувачі Центру залишаються активними членами громади: беруть участь у волонтерських ініціативах, підтримують наших Захисників, виступають на міських заходах. Так, у програмі заходу виступили творчі колективи «Берегиня» та «Журавка», а також молодь, що підтвердило важливість єдності поколінь.Працюємо щоб старше покоління Кам’янського відчувало турботу та підтримку. Розвиваємо соціальні послуги, ремонтуємо лікарні та школи, обʼєкти соціальної сфери, дбаємо про охайність і впорядкованість міста. Наш спільний обов’язок — зберегти та примножити надбання, створені працею багатьох поколінь.Дякую працівникам Центру, творчим колективам та всім, хто долучився до організації цього важливого заходу та щодня працює задля добробуту громади🇺🇦#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske