Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - База: Дніпро та область
Añadido 06 dic. 2025

База: Дніпро та область

@bazadnipro
Número de suscriptores: 18 330
Fotos: 25,000
Videos: 6,370
Enlaces: 19,100
Descripción:
https://t.me/+n1HE9zEEVdY2NWI6 - посилання щоб підписатися

👥 Número de suscriptores

18 330
Promedio/Día:: +33
Promedio/Tiempo:: +133
Promedio/Mes:: +517

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 857
Promedio/Día:: 2,640
Promedio/Tiempo:: 2,777
ERR: 15.59%

📊 Mensajes por Día

0.3
Último día: 8
Promedio semanal: 1.1
Promedio por día: 0.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

Ситуація на фронті в Дніпропетровській області. Олександрівський напрямок: Ділянка не сиплеться, і це зараз ключове, - розповів військовий з позивним Мучной. Основні тези з його повідомлення:• Наші підрозділи провели серію виходів у бік Вишневого.Основне завдання, розвідка боєм, промацування підходів і реакції противника.• Поля на підходах до населеного пункту неприкриті, щільну оборону ворог не встиг організувати.• Глибше просунутися і закріпитися не вдалося. Територія далі буквально нашпигована ворожими дронами.• У підсумку ділянка наразі залишається сірою зоною.• Водночас потенціал для подальших дій є.За сприятливих умов, насамперед погоди, яка обмежить роботу ворожих БпЛА, з’являється вікно можливостей.• За таких умов можливі спроби зайти у Вишневе, зачепитися за забудову й поступово перетягувати під контроль сусідні населені пункти.• Загальна тенденція боїв — стримано-позитивна.За останній тиждень жодних підтверджених просувань противника тут не зафіксовано. Дослівно Мучной тут Підписатися на Базу I Написати нам  I Сайт
Навіщо Росія б’є по нашому заводу «Олейна».Після вчорашньої атаки ситуація трохи вляглася, тож можна спокійно пояснити, що відбувається насправді.Росія цілеспрямовано атакує цивільні об’єкти продовольчої та експортної інфраструктури України. Під ударами підприємства, які забезпечують виробництво, зберігання та переробку аграрної продукції.Через ці атаки більшість олійноекстракційних заводів зупинили приймання соняшнику, сої та ріпаку. Як наслідок , різке падіння закупівельних цін. За тиждень соняшник подешевшав на 1200–1500 грн/т, ріпак — на 1000–1500 грн/т, соя — на 800–1000 грн/т. Втрати несуть аграрії, переробка і бюджет.Для Росії це дає подвійну вигоду. З одного боку, удар по українській економіці та експорту. З іншого, зростання світових цін на соняшникову олію через скорочення поставок з України. На цьому тлі РФ нарощує власне виробництво та витісняє українських експортерів з ринків Індії та Китаю.Тому удари по «Олейні» та інших заводах – це просто економічна війна. Підписатися на Базу I Написати нам  I Сайт
❗️ Прямо зараз Нікополь під обстрілом з РСЗВ.За повідомленнями з місця, накривають стару частину міста, удари і в напрямку центрального ринку.Сьогодні вихідний день, і в цьому районі зазвичай багато людей.Сподіваємося, що через погоду зараз там небагатолюдно. ❗️❗️Вчора ввечері російські війська обстріляли село Іллінка, що розташоване поблизу Марганця.Після обстрілу з’явилися свідчення щодо можливого застосування РСЗВ «Ураган» із ймовірним використанням мін типу ПФМ-1 («пелюстки»).⚠️ Щодо пелюстків фіційного підтвердження цієї інформації наразі немає. 🔴 Місцевих мешканців закликають бути максимально уважними та за можливості утриматися від пересування: дорогою від Марганця до Іллінки. Адже дорога йде вздовж Дніпра. Все це прямо навпроти Енергодару.ДовідковоПФМ-1 («пелюстка») - протипіхотна міна малого розміру, схожа на іграшку або листок. Вона вкрай небезпечна, часто малопомітна та спрацьовує при мінімальному натисканні. Такі міни заборонені міжнародним правом, однак росія неодноразово застосовувала їх проти цивільного населення.Підписатися на Базу I Написати нам  I Сайт
Це що????Нікополь. Шматочок проїжджої частини накритий антидроновою сіткою зверху. Від чого вона має захистити? Будь-який FPV облетить, залетить, перелетить. Тобто сенсу від цієї сітки нуль.Далі гірше. Це одна з центральних вулиць міста. По ній б'ють артилерією, а не FPV. За словами мешканців, дронів тут майже не було, за рік, ну, штук п’ять. То чому сітки встановлюють тут, а не по береговій лінії і не на трасі Н-23, де справді найнебезпечніше?Саме тому люди в Нікополі вже не перший місяць вимагають припинити імітувати захист і перейти до реальних антидронових рішень:- тунелів,- суцільних накриттів,- комплексного захисту, як це вже зроблено в інших містах.Те, що відбувається в Нікополі з FPV, це катастрофа. Це тотальна небезпека для людей.Тому, пане Саюк, пане Базилюк, почніть закривати найнебезпечніші ділянки якісно, а не шматком сітки “для галочки”.І до речі, вже на вечір чергова атака на Нікополь. Близько 17:00 дрон вдарив по цивільній автівці. Підписатися на Базу I Написати нам  I Сайт
Управлінський колапс у Жовтих Водах.У комунальному гуртожитку міста люди вже рік живуть без електрики. Не день, не тиждень, а цілий РІК.Причина абсурдна й ганебна: один спільний лічильник на весь гуртожиток. Хто платить, той платить і за тих, хто не платить. Люди відмовляються, борги ростуть, і всім відрізають світло. Виходить таке колективне покарання за бездіяльність влади.Чотири роки тому тут уже вимикали електрику. Тоді проблему вирішив нардеп Дмитро Чорний, знайшовши гроші і просто заплативши борги.А далі знову почалося накопичування нових боргів. Далі ще смішніше. Верхні поверхи ремонтували за кошти іноземних донорів для ВПО. Гроші були. Проєкти були. На лічильники не вистачило?Поки тривав мораторій на відключення електрики, світло давали, проте борги росли. Мораторій рік тому відмінили. Тож і світло знову відрізали.📣 Дмитро Ханіс, питання напряму до вас. Ви вважаєте нормальним, що люди рік живуть у темряві? Чому за чотири роки місто не спромоглося поставити окремі лічильники?ВПО виїхали. А ті, кому нікуди йти, залишилися без світла. І схоже, на них у міській владі просто плюнули.Це ганьба. Повне дно!Підписатися на Базу I Написати нам  I Сайт
Про мирний план США, території та гарантії безпеки для України: що на зараз Віткофф і Джаред мають зустрітися в понеділок у Берліні з Зеленським, Мерцом, Макроном та Стармером.Мета зрозуміти можливість компромісу в межах мирного плану.У Вашингтоні вважають, що два ключові питання цього плану залишаються невирішеними:• території,• гарантії безпеки для України.Територіальне питання і референдум: юридичний тупикКонституція України:• не передбачає жодного референдуму як інструменту зміни територіальної цілісності;Змінити Конституцію? Це здається нереальним!Гарантії безпеки: п’ята стаття НАТО без НАТО?У Вашингтоні обговорюється можливість надання Україні гарантій за аналогією з п’ятою статтею НАТО, які:• будуть юридично зобов’язуючими,• будуть ратифіковані Конгресом США.На практиці це означало б, що у разі повторного нападу Росії на Україну після мирної угоди США будуть готові воювати разом з Україною проти Російської Федерації.Експерти називають це політичною фантастикоюТому, швидше за все, нас і далі чекатиме імітація мирного процесу.Підписатися на Базу I Написати нам  I Сайт