Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - База: Дніпро та область
Añadido 06 dic. 2025

База: Дніпро та область

@bazadnipro
Número de suscriptores: 18 330
Fotos: 24,900
Videos: 6,360
Enlaces: 19,100
Descripción:
https://t.me/+n1HE9zEEVdY2NWI6 - посилання щоб підписатися
Fuente

База: Дніпро та область | Після повідомлень про евакуацію у Шахтарському в мережі поширюються те...

Logotipo de la comunidad de telegram - База: Дніпро та область База: Дніпро та область @bazadnipro
3 420 Vistas/Alcance 2026-06-20 16:00 Mensaje №35771
Після повідомлень про евакуацію у Шахтарському в мережі поширюються тези, мовляв, якщо оголосили евакуацію – то «місяць-півтора», і далі почнуть евакуювати інші громади. У цьому контексті згадують Павлоград.Розумію, чому це лякає. Коли лінія фронту підходить ближче, кожне таке повідомлення влучає в найбільший страх.Але такої формули не існує. «Місяць-півтора» – не розрахунок, а страх, якому надали вигляд точної дати.Говорити про загрози потрібно. Але коли будь-яке повідомлення перетворюють на готовий сценарій катастрофи, то це вже не інформування. Це нагнітання, яке тільки посилює страх.Загроза з боку Донеччини зросла. Усі це розуміють. Я ще в січні минулого року писав про ризики для прифронтових громад. Причина проста: ми межуємо з Донецькою та Запорізькою областями, які Росія намагається окупувати повністю.Але пройти суходолом і зробити з Дніпропетровщиною те, що хоче РФ, ворог не може. Аж ніяк.Головна загроза зараз – повітряна. FPV-дрони, КАБи, «шахеди», ракети.Коли наші Сили оборони зменшують можливості ворога фінансувати війну, від Росії нічого, крім ескалації, очікувати не можна.Передусім за рахунок атак «шахедами» та ракетами.Саме тому ще раз: обов’язково реагуйте на сигнали повітряної тривоги. Як би банально це не звучало на п’ятому році повномасштабної війни.