Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦 СБШ (Служба Божа Шевчіку) 🇺🇦
Añadido 18 nov. 2021

🇺🇦 СБШ (Служба Божа Шевчіку) 🇺🇦

@bathammers
Número de suscriptores: 1 505
Fotos: 26,600
Videos: 8,210
Enlaces: 4,670
Descripción:
Волонтерім постім хуйню Це ОСОБИСТИЙ канал, не фантазуйте про інше Більшість адмінів родом з Запоріжжя 💅 Предложка, донати @cbshmeme_bot Канал фонду (звіти) @bathammers2
Fuente

🇺🇦 СБШ (Служба Божа Шевчіку) 🇺🇦 | Відпишусь вам про відчуття по кацапамТак склалось, що в мене всі ці 4 ...

Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦 СБШ (Служба Божа Шевчіку) 🇺🇦 🇺🇦 СБШ (Служба Божа Шевчіку) 🇺🇦 @bathammers
217 Vistas/Alcance 2026-01-11 17:59 Mensaje №50972
Відпишусь вам про відчуття по кацапамТак склалось, що в мене всі ці 4 роки великий досвід спілкування з кацапами і перебування в їхньому інформполі. Не скажу, чому і як це сталось, просто такий от факт.І зараз у них стався якийсь переломний момент в сприйнятті війни. Їх чомусь дуже сильно пошатнув саме Куп'янськ. Після звільнення міста у багатьох кацапів прям руки опустились. Багато кацапів перестали ходити в чати і коменти щоб писати як вони хахлів зараз ух і все. Ну а після Куп'янська був Вайтрекс, Венесуела, 3 їхні танкери і зараз от Іран. А вєрховний говнокамандающій весь цей час мовчить.Все це відбувається на фоні тотальних блокувань всього навколо, на фоні впровадження нових і дуже відчутних податків, на фоні підвищення цін на ЖКХ, ну і на фоні скорочень на заводах.І, як ми вже писали, починаючи с завтра, ця війна буде вже довшою за вєлікую отєчіствєнную. (їх до речі всю школу задрачівають цифрою "1418 днів")Тому, саме зараз, по моїм відчуттям, відбувається злам їхньої суспільної думки. Можливо це надасть нам (нарешті) стратегічної переваги на полі бою. А можливо не надасть, хто знає, бо вкраїнчики часто не кращі за кацапів. Так що, відчувається це так, що це вже останній рік війни.