Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Останній Бастіон ✙
Añadido 14 jul. 2024

Останній Бастіон ✙

@bastion_tv_news
Número de suscriptores: 400
Fotos: 5,950
Videos: 3,150
Enlaces: 9,120
Descripción:
Читайте у нас про дії і бездіяльність влади, господарство і людей, злочини і проєкти, і ви завжди першими дізнаєтеся: Хто? Що? Де? Коли? Чому?
Fuente

Останній Бастіон ✙ | Тімоті Снайдер відреагував на «мирний план» США й назвав його «планом ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Останній Бастіон ✙ Останній Бастіон ✙ @bastion_tv_news
140 Vistas/Alcance 2025-11-24 11:39 Mensaje №13021
Тімоті Снайдер відреагував на «мирний план» США й назвав його «планом посилення війни на користь кількох росіян та кількох американців».«Американська дипломатія останніх днів, на мій погляд, виділяється як щось особливо жахливе — не просто некомпетентне, а відкрито провокуюче національну та глобальну катастрофу», — зауважив Снайдер. 🔻У своїй колонці «Російська нереальність та американська слабкість» історик розкритикував усі 28 пунктів «мирного плану». За словами Снайдера, документ починається з російської «нереальності»; війна подається так, ніби винен Захід, а росію та деяких американців слід винагороджувати.«У цьому тексті немає історії, крім історії російських скарг. Немає закону, крім того, щоб дозволити комерційні операції, що збагачують росіян (і кількох американців). Немає самої війни. Немає обговорення того, що рф могла б зробити, щоб припинити своє вторгнення», — написав Тімоті Снайдер. 🔻Пункт про розмороження російських активів, на думку Снайдера, виглядає як принцип «послуга за послугу», «коли Україну продають кілька американців». Історик пише, що активи рф, заморожені через війну, будуть розморожені, а частину з них передадуть американцям. Більшість цих грошей зберігається в європейських банках, тож фактично це означає вилучення грошей з Європи та передачу США.«Від України вимагають усе, а від росії нічого. Це капітуляційний документ, написаний агресором і поданий жертві в той момент, коли агресор не дуже добре справляється на полі бою», — підкреслив Снайдер. 🔵 Важливі новини читайте на каналах «Останнього Бастіону» Facebook, Telegram, Instagram