Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - БАГРЯНИЙ
Añadido 30 sep. 2021

БАГРЯНИЙ

@barnianuypamflet
Número de suscriptores: 397
Fotos: 212
Videos: 127
Enlaces: 11
Descripción:
Новини. Інсайди. Аналітика. UA🇺🇦
Fuente

БАГРЯНИЙ | Хей, кияни, всплакнемо на ніч?Шо ти там? Скучила? в мене дохуя ракет в...

Logotipo de la comunidad de telegram - БАГРЯНИЙ БАГРЯНИЙ @barnianuypamflet
1 590 Vistas/Alcance 2022-03-27 21:41 Mensaje №464
Хей, кияни, всплакнемо на ніч?Шо ти там? Скучила? в мене дохуя ракет влучило.Знаю, шо ти б з радістю прогулялась моїми вулицямиі може зайшла б до Софії молиться.В мене все нормально, я в принципі ок,записав би тобі відео, або навіть тікток,але зараз, розумієш, дуже багато справі я кілька тижнів не спав.Шо тобі ще сказати?Там, де тебе на Подолі гуляла мати,Все на місці. Не треба переживати.Памʼятяю, що тобі не подобалися ПознякиТи ці думки тепер відкиньІ ця частина зараз дуже важливаБо коли почнеться зливаЛівий перший потрапить під цей удар.Ну, мені болячі за “Ретровіль” і Віноградар,Але  давай про це потім, так надо,Бо зараз ще будемо ревіти,як в моїх районах росли твої діти.Хочеш, я надішлю тобі свої фото?До речі, “Мусафір” не припиняв работуЗараз би точно об`їлася чебуреків до рвоти,але ти далеко і в тебе заботи.Будь там, де спокійно і якась безпекаКоли на моїх вулицях почнеться спекаОбіцяю тобі, я не завию.Цілую тебе, обіймаю, кохаюТвій         рідний                      КиївСпірін, главред Бабеля