Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ОБʼЄДНАНІ • Баптисти Київщини
Añadido 14 jul. 2024

ОБʼЄДНАНІ • Баптисти Київщини

@baptyst_kyiv
Número de suscriptores: 1 427
Fotos: 2,210
Videos: 242
Enlaces: 417
Descripción:
Обʼєднання Церков Євангельських Християн-Баптистів м. Києва та області Link• https://linktr.ee/baptyst.kyiv
Fuente

ОБʼЄДНАНІ • Баптисти Київщини | ️ 3 серпня у селі Підгайне Київської області відбулася урочиста молитв...

Logotipo de la comunidad de telegram - ОБʼЄДНАНІ • Баптисти Київщини ОБʼЄДНАНІ • Баптисти Київщини @baptyst_kyiv
376 Vistas/Alcance 2024-08-15 13:23 Mensaje №747
⛪️ 3 серпня у селі Підгайне Київської області відбулася урочиста молитва-благословіння з нагоди відкриття Будинку молитви за участі пастора Валерія Антонюка, голови ВСЦ ЄХБ України, пастора церкви «Алмаз» В’ячеслава Лесика, пасторів церкви «Джерело Надії» Андрія Юхименка та Олександра Сидоренка і пастора церкви «Храм Миру» Володимира Кондора. 🧱Це перша церква у селі Підгайне. Будівництво тривало майже 2 роки спільними зусиллями численних небайдужих віруючих, організацій, фондів та церков, серед яких церкви «Алмаз» м. Київ, «Джерело Надії» м. Київ, «Храм Миру» м. Київ та інші. 🔸Довгоочікувана подія зібрала багато гостей, місцевих жителів, волонтерів, будівельників та багато дотичних до проєкту християн. Ірина Борисенко з Бородянки поділилася на святі, що вона з подругою багато років молилася за те, щоб колись у Підгайному з’явилася своя церква, і Бог нарешті відповів на ці молитви.🔸Теплу атмосферу свята, сповнену сердечними спогадами про відбудову села, спільною вечерею та душевними свідоцтвами прикрасили пісні прославлення у виконанні Олекси, лідера гурту CRY НЕБА. 🔸Церква «Алмаз» ініціювала проєкт споруди Дому молитви у селі Підгайне у вересні 2022 року, коли відбудова на 75% знищеного російськими окупантами села та допомога і підтримка місцевих жителів знайшли відгук в серцях селян і призвели до створення груп з вивчення Біблії серед підгайчан та щотижневих богослужінь, які розпочалися по суботах просто неба. Наразі зустрічі можуть відбуватися у приміщенні Дому молитви у будь-яку погоду і в будь який час.🔸За цей час на базі новозбудованого Дому молитви вже відбулися кілька дитячих та підліткових таборів та проєктів з надання медичної допомоги. Пастори церкви «Алмаз» Олександр Скрипак та В’ячеслав Лесик вневнені, що ця будівля зможе послужити багатьом, в тому числі відіграти роль центру відновлення для постраждалих під час війни.Прославляємо Господа й дякуємо Йому, що в складних обставинах Він по-особливому благословляє та примножує церкву! Хай вона зростає у страху перед Ним та любові одне до одного!