Fuente
ОБʼЄДНАНІ • Баптисти Київщини | 11 квітня в місті Обухові, на базі церкви «Спасіння», відбулося друге ...
610 Vistas/Alcance
2026-04-14 16:52
Mensaje №2374
🏷11 квітня в місті Обухові, на базі церкви «Спасіння», відбулося друге навчання для церковних команд у межах програми розвитку церков, організоване ОЦ ЄХБ м. Києва та Київської області. Участь у заході взяли шість команд із помісних церков.📎Цього разу основна увага була зосереджена на темі учнівства та розвитку лідерів у церкві. Учасники роздумували над тим, як бути учнями Ісуса Христа, як формувати учнів у своїх громадах і як розвивати нове покоління служителів.⏺Під час навчання команди працювали разом, обговорювали практичні аспекти залучення людей до служіння, ділилися досвідом і шукали відповіді на важливі запитання: з чого починається учнівство, як виховувати лідерів і як зробити цей процес системним у житті церкви.⏺Окрему увагу було приділено темі учнівства як місії: як через особистий приклад, наставництво та служіння допомагати іншим зростати духовно і ставати учнями Христа.⏺Навчання проводив пастор Тімо Хаймліх, представник місії Exponential. Також до викладання та обговорень долучилися служителі з України, які ділилися практичним досвідом служіння та розвитку лідерства в церквах.⏺Ця зустріч стала продовженням серії навчань для церковних команд. Попереду ще одна зустріч, під час якої учасники продовжать працювати над впровадженням отриманих принципів і розвитком культури учнівства у своїх громадах.Дякуємо всім учасникам за відкритість, активність і бажання зростати. Нехай Бог благословить кожну команду в служінні, формуванні учнів і підготовці нових лідерів для Його Церкви.#життяцерков