Fuente
ОБʼЄДНАНІ • Баптисти Київщини | 29 березня в церкві смт Рокитне відбулася зустріч пасторів Південного ...
639 Vistas/Alcance
2026-03-30 18:38
Mensaje №2336
🏷29 березня в церкві смт Рокитне відбулася зустріч пасторів Південного регіону, яка зібрала близько 40 братів.📎Заступник голови об’єднання, Терещенко Анатолій Адольфович, поділився натхненним словом про в’їзд Ісуса в Єрусалим, наголосивши на Його царюванні, та підбадьорив братів у служінні.⏺Під час зустрічі пастори мали можливість поділитися життям своїх церков: служіннями, викликами, радісними подіями та планами на пасхальний період. Лунали щирі переживання, а також відбулося спільне обговорення важливих питань життя церков.⏺Окрему увагу приділили баченню розвитку об’єднання церков і тому, як рухатися разом у єдності. Відбулася також відкрита сесія запитань і відповідей щодо практичних аспектів служіння та церковних питань.⏺Зустріч супроводжувалася щирою молитвою та пройшла в теплій, радісній та підбадьорливій атмосфері й стала добрим підкріпленням для подальшого служіння.Такі пасторські зустрічі відбуваються регулярно – раз на квартал. Наступну зустріч заплановано на червень.#подіїзустрічі