Fuente
ОБʼЄДНАНІ • Баптисти Київщини | ️ З 21 по 22 грудня у м. Радомишль відбулася перша виїзна робоча зустр...
501 Vistas/Alcance
2025-12-23 19:34
Mensaje №2089
🗓️ З 21 по 22 грудня у м. Радомишль відбулася перша виїзна робоча зустріч обласної команди відповідальних служителів м. Києва та Київської обл., спрямована на знайомство, зміцнення взаємодії та спільного планування обласних і районних подій. Зустріч стала важливим кроком до формування єдиного бачення служіння.🔹Захід розпочався з ранкової молитви та роздумів над 2 розділом Євангелія від Матвія, які провів пастор Олександр Бокоч, голова ОЦ ЄХБ м. Києва та Київської обл. Основною темою стало поклоніння як свідома, добровільна й затратна дія. Учасники говорили про активний пошук Бога, ініційований Самим Богом, та про те, що справжнє поклоніння завжди проявляється не в словах, а в конкретних діях.🔹Під час обговорень було окреслено ключові виклики служіння: нестача лідерів, вигорання, фінансові труднощі та потреба в єдності пасторів. У форматі групової роботи учасники шукали практичні рішення, наголошуючи на цінності об’єднання церков і добровільній участі в ньому, а також розпочали формування календаря спільних подій.🔹Другу частину зустрічі провів пастор Микола Романюк, перший заступник голови ОЦ ЄХБ м. Києва та Київської обл., який говорив про бачення об’єднання, актуальні виклики церков і суспільства в умовах війни та практичні кроки у їх вирішенні.Зустріч стала простором для відкритого діалогу, узгодження бачення та спільного пошуку шляхів розвитку служіння на обласному й районному рівнях.#подіїзустрічіі