Fuente
ОБʼЄДНАНІ • Баптисти Київщини | У суботу, 5 квітня, в Києво-Святошинській церкві ЄХБ відбулася жіноча ...
2 500 Vistas/Alcance
2025-04-09 06:45
Mensaje №1290
У суботу, 5 квітня, в Києво-Святошинській церкві ЄХБ відбулася жіноча обласна конференція, присвячена святкуванню Великодня. У заході взяли участь близько 120 сестер із понад 20 церков міста Києва та Київської області.🔸Конференцію відкрила Алла Андрашко — відповідальна за жіноче служіння ОЦ ЄХБ м. Києва та Київської обл. У вітальному слові вона висловила щиру вдячність учасницям за присутність і поділилася словами духовного підбадьорення. 🔸Ігор Яремчук, старший пастор Києво-Святошинської церкви, також звернувся до сестер з привітанням і благословенням.🙏🏼 Пастор Михайло Андрашко також приєднався до зустрічі, надихнув сестер словами підтримки та очолив молитовний блок за Україну.📍Основну тематичну частину конференції провела Олена Яремчук. Разом з нею учасниці заглибилися у роздуми на тему «Жінки біля хреста Христового». Спікерка поділилася проникливими думками про силу віри, відвагу та вірність жінок у слідуванні за Спасителем.🎼Особливої атмосфери заходу надало спільне прославлення у супроводі музичного гурту з церкви «Дім Євангелії» м. Вишневе.Такі події є джерелом натхнення й підтримки для християнок, особливо в складні часи, які переживає Україна.#подіїзустрічі