Fuente
ОБʼЄДНАНІ • Баптисти Київщини | ️ 15 лютого відбулися дві події, що об’єднали сестер із різних церков ...
825 Vistas/Alcance
2025-02-18 09:42
Mensaje №1189
🗓️ 15 лютого відбулися дві події, що об’єднали сестер із різних церков Київщини для спільної молитви, прославлення та духовного збагачення. Це були чудові можливості для спілкування, підтримки та зміцнення у вірі.🔹У місті Переяслав, у церкві «Оселя благодаті», відбулася жіноча конференція на тему «Слідуючи за Христом», яка об’єднала 70 сестер із 9 церков Східного регіону. Зустріч розпочав пастор Віктор Фещенко з церкви с. Пристроми, звернувши увагу на важливість слідування за Христом у житті віруючих. 🎼 Музичний гурт наповнив залу прекрасними християнськими піснями, а сестри щиро ділилися своїм життєвим досвідом у вірі. Алла Андрашко, відповідальна за жіноче служіння ОЦ ЄХБ м. Києва та Київської обл., наголосила на значенні молитви, посилаючись на 1 Тим. 2:1-3, як ключового елементу у слідуванні за Христом. 🙏🏼 Завершилася конференція загальною молитвою за Україну, до якої закликав Андрашко Михайло Михайлович.🔹У цей же день, 15 лютого, в Домі молитви Києво-Святошинської церкви ЄХБ відбувся жіночий молитовний сніданок «Ladies Brunch» на тему «Сила взаємної любові». 50 сестер зібралися для спільної молитви, прославлення та обміну свідченнями. Зустріч розпочалася чудовим співом, що наповнив серця миром і благодаттю. У теплій атмосфері сестри ділилися своїм досвідом підтримки, радості та єдності у Христі. За святковим сніданком із запашною кавою та чаєм кожна мала можливість відчути силу Божої любові та підтримки у спільноті віруючих.Нехай такі зустрічі і надалі будуть джерелом натхнення, підбадьорення та духовного зростання для кожної сестри!#подіїзустрічі