Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - БАЛТА•TODAY 💙💛
Añadido 14 jul. 2024

БАЛТА•TODAY 💙💛

@balta_today
Número de suscriptores: 1 064
Fotos: 17,700
Videos: 11,000
Enlaces: 4,440
Descripción:
Fuente

БАЛТА•TODAY 💙💛 | У відсутності світла винні: путін, російське командування та їх армія,...

Logotipo de la comunidad de telegram - БАЛТА•TODAY 💙💛 БАЛТА•TODAY 💙💛 @balta_today
257 Vistas/Alcance 2026-01-24 18:59 Mensaje №33170
У відсутності світла винні: путін, російське командування та їх армія, і російські ракети з дронами, які летять постійно по енергетиці. Пошкоджені радянські ТЕС і ТЕЦ - це величезні, застарілі споруди, куди прилітає балістика. І захистити їх можливо тільки ПРО. Ракет багато, а ракет ПРО потрібно мінімум 2 на одну російську балістику. Рахуйте. Питання, чому досі не вибиті російські виробництва, не перекриті ланцюги компонентів, в тому числі західних для них - це окрема тема. Трансформатори, розбиті шахедами і ракетами, не полагодяться від перекриття доріг. Вони НЕ запрацюють від матюків. Це найбільш тупий спосіб зігнати гнів, і найбільш тупий спосіб пошуку винних «в продажі електроенергії». Таку дурню масово вкидають росіяни і корисні ідіоти з розрахунку на нестабільний емоційний стан громадян.Комунальники та енергетики, на яких, пробачте, більшість з громадян клали до широкомасштабки і обстрілів інфраструктури, нікого не хвилював рівень зарплат там, ніхто не йшов на цю роботу - це переважно люди за 45-50 років. І вони працюють на межі можливостей, так само, як і наші військові. Вони не роботи, а звичайні люди. Буде ВАЖКО! Далі також БУДЕ ВАЖКО! Після війни теж БУДЕ ВАЖКО! З неба не впаде диво, більше ніколи не буде як до війни. Але тільки в підтримці, спільній роботі, допомозі один одному ми зможемо вижити. Ми всі, як нація. Тут НЕ буде росії, ніколи. І «холодомор» не спрацює. Зараз просто потрібно витримати це все, важке випробування для нас всіх. Разом 🇺🇦