👁 1,090
26-06-05 13:34
ЗБІР «ГУРКІТ» | CONTRIBUTION NEEDED, ENG BELOWЯ долучаюся до надважливого збору «ГУРКІТ» для мого близького друга Діми @dima_cherney, який служить у роті «Recruit» Інтернаціонального Легіону ГУР МО.Я вже неодноразово відкривав збори для Дмитра та постійно підтримую його і його дружину, яка також служить у ГУР військовим медиком та щодня допомагає рятувати життя наших захисників. Це люди, які без перебільшення захищають наш спокій і майбутнє України, тому я вкотре прошу вашої підтримки.Сьогодні безпілотні системи змінюють правила гри цієї війни. Саме тому ми збираємо кошти на обладнання, яке вже довело свою ефективність на полі бою та допомагає нашим військовим виконувати бойові завдання з максимальною ефективністю.🎯 На що збираємо:▪️ наземну станцію▪️ ретранслятори▪️ носії для нихЦе обладнання вже рятує життя наших військових та допомагає зменшувати кількість окупантів.Я невпинно нагадую собі та всім навколо: це потрібно не лише військовим. У першу чергу це потрібно нам із вами. Допомагаючи їм сьогодні, ми допомагаємо собі та нашій країні завтра.🫡 За кожну копійку відзвітуємо.🎯 Моя ціль збору: 100 000 грн🎯 Загальна ціль збору: 500 000 грн⏳ Збір триватиме обмежений час.Прошу кожного:✅ задонатити будь-яку посильну суму;✅ поширити цей допис з активним посиланням.⚡️ PayPal: [email protected]⚡️ Посилання на банку — в шапці профілю.🔗Посилання на збірhttps://send.monobank.ua/jar/7QWJ5r71nMДякую всім, хто підтримує наших захисників. Разом ми сильніші. 🇺🇦