Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Чарівний Бухгалтер
Añadido 06 dic. 2025

Чарівний Бухгалтер

@avistaua
Número de suscriptores: 3 082
Fotos: 58
Videos: 14
Enlaces: 133
Descripción:
Сайт: https://avista.in.ua Чат-бот: @avistaua_bot

👥 Número de suscriptores

3 082
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -2
Promedio/Mes:: -17

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 347
Promedio/Día:: 2,640
Promedio/Tiempo:: 2,083
ERR: 76.15%

📊 Mensajes por Día

0.1
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0.1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 2,730 26-03-25 15:59
📉Мінфін і його "перспективний" законопроєкт про шалену інфляцію в найближчому майбутньому.Це той букет, де: ПДВ, пільга на міжнародні посилки, оподаткування цифрових платформ і т.д.Говорити про це можна довго й нудно, але я зекономила вам час і записала відео на цю тему. Воно вже є в моєму інстаграмі. Переходьте й дивіться, хто ще не бачив👇🏼https://www.instagram.com/reel/DWUC5JLDN67/?igsh=MWIwNml1MmpkN2ducA==Але в мене підгорає не тільки з ПДВ, а й з того, як цей законопроєкт упакували наші марновладці. 🌈 «розширення бази оподаткування» і «збереження бюджетних надходжень після військового стану».Зі смішного: вони планують отримати хМІЛЬЯРДІВ ГРН, але по факту:- на національний кешбек —10 млрд.- на зимову тисячу — 28 млрд.- на телемарафон — 2 млрд.- на програму єБачок (єБачок, Карл)— 5 млрд.ВОНИ ВЖЕ ВИТРАЧАЮТЬ ЦІ САМІ МІЛЬЯРДИ!Скільки вже можна за рахунок нещасних ФОПів робити собі бюджети на цю популістичну фігню? Більше того, по «Є-Бачку»:До 1 травня 2026 року на кешбек по пальному планують витратити понад 3 млрд грн.І ці гроші хочуть взяти…з інших програм Мінекономіки.Цікаво, з яких саме?…І знаєте, що мене найбільше дивує? Не сам факт змін. А те, як це подається. Ніби все ок. Ніби так і треба. Ніби на благо.Немає більше слів, щоб коментувати цей цирк. А ви що думаєте?
👁 2,540 26-03-20 06:43
Скажу свою непопулярну думку, і не буду тікати:«Успішний успіх» в 📱інстаграмі — це токсично. Тому, я розкажу вам про головні факапи Авісти цього року. І вас запрошую ділитися вашими ключовими помилками за минулий рік✍🏼Моя улюблена фраза: ніхто не ідеальний. І, якщо що, межі «вже достатньо добре» теж не існує.Цей рік був цікавий. І ми його ще місцями досі «догризаємо».1️⃣Кадровий голод.Люди втомились. Психологічно. Фізично. Морально.Потік людей на 1 вакансію м'яко кажучи жахливий. В країні шалений кадровий голод.Реальність, в якій ми всі живемо. І бізнесу нічого не залишається, як вчитись працювати з цим, а не опускати рук.2️⃣ Рішення, які «не зайшли».Ми запускали нове. Пробували створювати нові продукти. Ідеї. Напрями.І не все вистрілило. Десь поспішили. Десь переоцінили.Неприємно? Так. Кінець світу? Ні. Це просто ціна росту.3️⃣Перевантаження команди.Завжди є періоди, коли задач більше, ніж ресурсу. В нас не виключення. Ми активно боремося з цим, але не завжди все від нас залежить. Особливо в звітний період. Бухгалтери мене зрозуміють)4️⃣Клієнти йдуть.Так, це теж є. Хтось закриває бізнес, бо їх "додушили". Хтось іде «до бухгалтера біля дому».Кожен такий випадок — це завжди питання: «а що ми могли зробити краще?». Це не втрата, це черговий зріст до досконалості. Радіємо, коли багато хто, намандрувашись, повертається.Кожен такий випадок - наша перемога!5️⃣Постійна невизначеністьПланувати бізнес в Україні зараз — це як грати в карти без правил.Податки ростуть. Ринок хитає. Люди вигорають. Пришпарені північні сусіди.До цього неможливо звикнути. Але нам нічого більше не залишається.🎉СЬОГОДНІ НАМ 26 РОКІВ!🎉26 років у бізнесі, який ніколи не був простим.Ми не ідеальні. І не будемо. Але ми працюємо. Ростемо. І стаємо опорою для ще більшої кількості підприємців.Бо справжній бізнес — це не про «успішний успіх».Це про те, що ти встаєш і робиш далі.З ТВОЇМ ДНЕМ, МОЯ АВІСТО!💙P.S. сьогодні в інстаграмі Авісти вийшов дуже чуттєвий допис.Ходіть подивіться, бо я вже не можу стримувати сльози... ЩАСТЯ!🥹https://www.instagram.com/p/DWGKxIcCArY/?igsh=b2ZrYWdpcTd3cTN2
👁 2,100 26-03-19 13:38
‼️Якщо у вас є компанія за кордоном або у друзів/знайомих — 👉🏻 цей текст може реально зекономити сотні тисяч гривень.Бо КІК-звітність вже ломиться в двері.Пояснюю максимально по-людськи 👇🏻КІК — це коли: ви живете в Україні, але у вас є компанія за кордоном. І держава така: “ок, тоді покажи, що там у тебе відбувається”.А тепер трохи детальніше👇🏼Кого це стосується:Резидентів України, які : —мають 50% прав компанії або більше— мають частку від 10%, але разом з кимось із України (наприклад, чоловік і дружина по 25%)— або якщо фактично всім керують (рахунки, договори, рішення)Що потрібно робити:— подати повідомлення, якщо відкрили компанію або купили частку в іноземній компанії. 👉🏻термін: протягом 60 днів з дати реєстрації.— раз на рік подати звіт, показати як вона працювала👉🏻 термін: з 1 січня по 30 квітня включно.— закрили / продали / щось змінили👉🏻 подали повідомлення про це.— сплатити податок, якщо дохід такої компанії перевищує ліміт.А тепер те, що всі відкладають на потім👇🏻Штрафи:— 332 800 грн — якщо не подали звіт КІК— 3 328 грн за кожен день прострочки— 998 400 грн — якщо забули подати повідомлення ро відкриття або закриття КІК.— і ще зверху %, якщо щось не так у цифрах чи даних у звіті КІК.📌Але є і хороша новина:Якщо подасте все за 2022–2025 поки діє воєнний стан + 6 місяців після — штрафувати вас ніхто не буде.Знаю, зараз більшість живе в режимі:— “я не знав”— “якось пронесе”— “мене не знайдуть”Але ж ви знаєте, що податкова в такі історії грати не любить.Якщо не хочете розбиратись у цьому всьому самі — напишіть нам, і ми зробимо так, щоб ви спали спокійно💙По всіх питаннях бухгалтерії писати 👉🏻 @avista_manager
👁 2,590 26-03-12 06:17
📱 Прийшла сповістити, у моєму інстаграмі вийшов допис про те, за що блокуватимуть картки ВСІМ у 2026 році.Хто ще не бачив — раджу зайти і почитати. Це важливо знати всім👇🏼 https://www.instagram.com/p/DVxh2PzDBvb/?igsh=bnVpcHBqbjI3bnRyА тут зараз розпишу все, що стосується ФОПів👇🏼Отож, посилення контролю банками — не новина. Це почалось вже давно, але що зміниться для ФОП в цьому році?Фінмонівські конфлікти з вами можуть виникнути, якщо є:🔸 дроблення бізнесу: кілька ФОПів, регулярні перекази між ними, перевищення оборотів без логічного пояснення виду діяльності.🔸невідповідність КВЕДів: наприклад, ІТ-ФОП раптом продає товари.🔸 використання рахунку як “розподільчого”: коли масово приходять гроші від фізосіб і швидко знімаються + відсутність договорів.🔸 питання по ЗЕД: запити банку щодо ЗЕД-договорів, інвойсів, митних декларацій, підтвердження походження коштів від нерезидентів.Важливо: Жоден банк не розкриває точні алгоритми фінмоніторингу. Рішення приймається не тільки по сумі, а по комплексу факторів.Просто тримайте в голові головне правило фінмону й все у вас буде добре: Якщо ваші доходи виглядають логічно і діяльність прозора — у банку до вас ніколи не виникатиме питань.А хто точно не хвилюється про фінмон й штрафи — так це ФОПи, які вже давно мають нашу підписку на бухгалтерський спокій👌Перевіряйте її дію на собі👇🏼https://avista.in.ua/individual-entrepreneur/
👁 2,450 26-03-08 08:06
Як виглядає справжня жіноча сила?Коли я відкривала свій перший бізнес (у далекому лохматому 2000-му), жінок-підприємиць навколо мене майже не було.Серйозно. У бізнес-колах тоді переважно були чоловіки, і я часто була «єдиною дівчинкою в чаті».Минуло 26 років - і реальність виглядає зовсім інакше 😉У 2025 році жінки відкрили 153 413 нових ФОПів.Це 61% від усіх нових підприємців в Україні.Для порівняння: у 2021 році було 51%.Хтось дивиться на це і бачить просто статистику.А я — трохи інше.🔹 Жінок, які починають бізнес з кухні або маленького кабінету.🔹 Жінок, які працюють під сирени, без світла, з генератором і кавою «на характері».🔹 Жінок, які відкривають ФОП після декрету, коли дитина заснула - і починається друга зміна.І знаєте що?Це неймовірна сила⚡️І окрема повага жінкам, які сьогодні не просто ведуть бізнес, а захищають країну, рятують життя і носять форму.Тому сьогодні жінки - це давно не тільки про «ніжність і красу».Хоча і про це теж 🙂Жіночність це сила❤️І щастя жінки — не тільки у листівках раз на рік до 8 березня, а там, де її поважають, цінують і бачать її справжню.І сьогодні я хочу сказати кожній жінці:ти неймовірнаІ я дуже вірю, що в тебе все вийде.
👁 2,430 26-02-26 07:52
⚠️Важлива інформація для ФОП, які отримують допомогу по догляду за дитиною.💰Мова — про пільгу по ЄСВ. Нагадаю суть пільги: ФОП звільняється від сплати ЄСВ «за себе» лише за ті місяці, за які за нього роботодавцем сплачено ЄСВ не менше мінімального страхового внеску.📌Що було раніше (01.10.2025 по 31.12.2025).Пенсійний фонд входить до переліку роботодавців як орган, який виплачує допомогу по догляду за дитиною.І так як Пенсійний фонд сплачував цей мінімальний страховий внесок, то мами- ФОП, які отримували допомогу по догляду за дитиною до 3 років, були звільнені від сплати ЄСВ «за себе».⠀⚠️Що змінилося з 01.01.2026.Тепер пільга працює інакше.Звільнення від сплати ЄСВ застосовується лише до ФОП, які мають дитину віком до 1 року.Тобто: якщо дитині вже виповнився 1 рік — обов’язок сплачувати ЄСВ «за себе» відновлюється.А це означає, що:до 19 квітня 2026 року потрібно сплатити ЄСВ за І квартал 2026 року.Сума: 5 707,02 грн💰І якщо про це не знати та не сплатити — з часом виникне заборгованість по ЄСВ. Тому поділіться цим дописом з тим, кому ця тема є актуальною.А моя Авіста тримає під контролем такі нюанси, щоб Ви могли спокійно займатись бізнесом, а бухгалтерію залишили нам💙
👁 2,270 26-02-11 12:25
⭐️Бандерівці, ваш зірковий час настав!Всі, хто хотіли у 2026 році податись на грант для власної справи — для вас всі двері відкриті!📱В своєму інстаграмі, я вже розповідала, що з 2026 року суми грантів для бізнесу збільшились. Хто не памʼятає, про що мова, нагадую 👇🏻https://www.instagram.com/p/DTuMth6jDD8/?img_index=1Так от!🔥Вчора Авіста змогла подати заявки на гранти для двох бізнесів.1,5 місяці на сайті ДІЯ (розділ «Гранти на власну справу») подання заявок було недоступним. АЛЕ! Допитливі завжди мають результат😏щоденний моніторинг сайту ДІЯ не встигала оговтуватися від кожної нашої появи в розділі «Гранти на власну справу»😅Зараз на сайті досі немає грантових періодів на 2026 рік, 📌АЛЕ КНОПКА «ПОДАТИ ЗАЯВКУ» ВЖЕ АКТИВНА!Раджу вже йти подаватись, поки про це ще не всі дізнались (потім можуть бути затримки у звʼязку з чергою).А зможемо вам допомогти пройти цей шлях разом: від першої консультації по гранту, і аж до моменту отримання вами коштів. Не втрачайте час і можливість! Подавайтесь!https://avista.in.ua/grants/
👁 2,560 26-01-28 12:50
Я тут буквально на хвилинку.Але з дуже важливим нагадуванням для всіх ФОПів 👇📌 3-тя група ЄПмає ДО 09 лютого ОБОВʼЯЗКОВО подати річну декларацію за 2025 рік.📌 1–2 група — до 01 березня.І одразу відповідаю на популярні питання: «А якщо не було доходу?» — все одно здаємо. «А якщо забуду?» — податкова нагадає. «А може якось пронесе?» — не пронесе 🤷🏼‍♀️Звітують ВСІ. Без виключень.Дуже раджу не тягнути кота за хвіст і не відкладати на потім. Бо це «потім» може досить боляче відгукнутись штрафом.👉 Хто ще не встиг записатись на річний звіт до моїх дівчат — тисне сюди.https://secure.wayforpay.com/payment/zvit_fop_2025Бонус: спокійний сон й міцні нерви.👉 Хто хоче самостійно подати звіт — для вас кращим варіантом буде гайд самостійного ведення ФОП з чіткою покроковою інструкцією, як подати звіт⬇️http://secure.wayforpay.com/payment/fop_guideБонус: тонна важливої інформації для того, щоб податкова не стерегла ваш ФОП в 2026 році.І якщо коротко — делегуйте бухгалтерію Авісті. Бо ми тут не для того, щоб вас лякати, а щоб полегшити життя підприємцям і зберегти ваші нерви, час і гроші 😌
👁 3,690 26-01-09 13:56
❗️ФОПИ, ахтунг!Салати поїли, подарунки отримали, тепер пора і до роботи братись :)Зібрала бухгалтерські дедлайни січня і лютого❄️зберігайте👇🏼⚡️ФОП 1 група: До 19 січня сплачують ЄСВ за 4-й квартал 2025 — 5 280 грн.ВЗ — 864,70 грн.До 20 січня сплачують ЄП за січень — 332,80 грн. До 01 березня — подають річну декларацію за 2025 рік.⚡️ФОП 2 група: До 19 січня сплачують ЄСВ за 4-й квартал 2025 — 5 280 грн.ВЗ — 864,70 грн.До 20 січня сплачують ЄП за січень — 1 729,40 грнДо 01 березня — подають річну декларацію за 2025 рік.⚡️ФОП 3 група: До 19 січня сплачують ЄСВ за 4-й квартал 2025 — 5 280 грн.До 09 лютого — подають річну декларацію за 2025 рік.До 19 лютого сплачуть податки за 4-й квартал 2025:ЄП — 5% від доходу ВЗ — 1% від доходуЗнаю, після свят складно зібрати себе до купи і тримати в голові купу дедлайнів...Але ми вже про це подумали, зібрали і запакували це в Гайд для самостійного ведення ФОП. ✏️Податковий календар на 2026 рік.✏️Покрокова інструкція по поданню звіту.✏️Тонна критично-важливої інформації для самостійного ведення ФОП.Наш гайд — спасіння для самостійних ФОП у 2026 році.⚡️Гайд тут👇🏼http://secure.wayforpay.com/payment/fop_guide⚡️Запис на річний звіт тут👇🏼https://secure.wayforpay.com/payment/zvit_fop_2025
👁 2,560 26-01-06 08:03
‼️ ПДВ для ФОП — це вирок не тільки для малого бізнесу ‼️Мінфін вирішив, що під час війни малому бізнесу живеться занадто легко.Тому з 2027 року ФОПів з оборотом від 1 млн грн планують масово загнати в ПДВ.Бо ж 1 млн обороту в рік — це ж ого ого які заробітки, це прибуток виручка в аж 2740 грн на день! Що це означає насправді:🤡 ПДВ — найскладніший в адмініструванні та найбільш корумпований податок🤡 Блокування податкових накладних, касові розриви, штрафи🤡 Навіть великий бізнес на цьому ламається🤡 Але мікробізнес «якось впорається»Пояснюю для всіх, не лише для ФОПів: ПДВ автоматично закладається в ціну Ціни значно виростуть, і не на 20%, а набагато більше Платитиме кожен — навіть той, хто радіє «мене це не стосується»Що буде далі (розбиваю рожеві окуляри): частина бізнесів закриється частина піде в тінь багато хто втратить роботу місцеві бюджети просядутьІ це все в теперішніх умовах. Коли бізнес працює під обстрілами, без світла й стабільної логістики,Йому додають ПДВ, звітність і ризик блокувань.ФОПи сьогодні — це робочі місця, податки, донати й економічний тил.І , до речі, на те ж адміністрування ПДВ потрібні будуть величезні кошти , яких і так не вистачає в бюджеті для фронту.Тому закликаю вас зробити все можливе, щоб цього не допустити, бо ⚠️ Це рішення — проти бізнесу⚠️ Проти звичайних людей⚠️ Проти здорового глуздуІ саме зараз не час мовчати.Стосується. Усіх. Через ціни, роботу і економіку.Почнемо з петиції — https://petition.kmu.gov.ua/petitions/9051Підпишіть. Поширте. Скажіть про це іншим, аби зупинити руйнування малого бізнесу в Україні.Давайте зробимо максимум, аби цього не допустити.