Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Авдеевка 24/7 | Донбас | Авдіївка
Añadido 14 jul. 2024

Авдеевка 24/7 | Донбас | Авдіївка

@avdiyivka
Número de suscriptores: 10 592
Fotos: 19,200
Videos: 4,370
Enlaces: 5,080
Descripción:
✅Головна спільнота міста ✅Оперативні новини ✅Корисна інформація 🙌 Зв'язок @AvdAnswerBot
Fuente

Авдеевка 24/7 | Донбас | Авдіївка | Не розділяю перемогойобних настроїв стосовно контрнаступальних дій під...

Logotipo de la comunidad de telegram - Авдеевка 24/7 | Донбас | Авдіївка Авдеевка 24/7 | Донбас | Авдіївка @avdiyivka
2 540 Vistas/Alcance 2025-08-20 19:17 Mensaje №28382
Не розділяю перемогойобних настроїв стосовно контрнаступальних дій підрозділів СОУ на Добропільському напрямку, адже зараз вже по деяким медіа несеться, що ми вже беремо підарів в кільце, що вони відступають і в них ледь не критичне становище. Подібні слова я прирівнюю до такого плану заяв деяких речників та офіційних осіб: «Підари не проривали лінію фронту у бік Нововодяного. Туди дійшли тільки малі групи російської піхоти, а інші джерела недостатньо поінформовані». А на ділі вийшло, що наші хлопці зачищали населені пункти вже від декількох сотень підарів і навіть трохи техніки було; спочатку дійсно був прорив малими групами, проте ніхто ж не сказав, що підари активно почали закидати туди піхоту.Загалом зараз подібна ситуація з перебільшенням дійсно успішних дій підрозділів СОУ на напрямку, хоча в дійсності не все так казково. Йде зачистка, є успіхи, але буде велике щастя, якщо ми повернемося на +- попередні рубежі, хоча впевнений, що такий пройоб не пройде безслідно і все-таки залишиться якийсь виступ.Офіцер ✙ | Підписатись