Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - АвтоКременчук
Añadido 14 jul. 2024

АвтоКременчук

@autokremenchuk
Número de suscriptores: 11 008
Fotos: 10,300
Videos: 3,100
Enlaces: 7,710
Descripción:
Запропонувати новину: https://t.me/autokremenchuk?direct Адміністрація каналу не несе відповідальності за опублікований контент, не дає оцінки ситуацій, особам чи подіям присутнім в публікаціях.
Fuente

АвтоКременчук | Відгук на шиномонтаж Автостоп на Небесній Сотні 66д Прикро таке писати...

Logotipo de la comunidad de telegram - АвтоКременчук АвтоКременчук @autokremenchuk
3 530 Vistas/Alcance 2026-04-30 12:14 Mensaje №20108
Відгук на шиномонтаж Автостоп на Небесній Сотні 66д Прикро таке писати, але і промовчати не можу. Можливо це когось вбереже. Минулого тижня поїхали з подругою перевзути автомобілі (я раніше ще придбала в них нову гуму. Щодо замовлення гуми нарікань ніяких. І запропонували приїхали до них же на шиномонтаж зі знижкою. Так як подруга там перевзувається вже 4 роки і не на одній машині то вибір був очевидний). Після перевзуття погуляли, приїхала додому, чоловік пішов глянути як робить це щоразу і він виявив, що нам пошкодили канави для болтів на дисках. Такого за всі роки не було. Ми перевзувались в одному місці і все було ок. Маленькі царапки по лаку були, але таких варварських борозд ні. Чоловік відразу написав в сервіс, вони сказали приїжджайте глянемо. Звʼязалась з подружкою. В неї така саме, але ще плюс і сколи біля болтів(це ж якою дурʼю треба було там «працювать»)Підʼїхали туди. Показали. Директор взяв наші контакти. Пообіцяли проконсультуватися з майстрами з відновлення дисків і тоді скажуть що і як. Подрузі зателефонували через пару днів. Почали втирати що машина не нова і т д. Зійшлись на тому що 2 тис віддають. Нам ніхто не телефонував. Сьогодні самі набрали. Пройшов тиждень. Нам казали те саме, що машина не нова. По їх словам, ми хочем нагріти їх на нові диски (хоча ми говорили про відновлення і нічого окрім усунення пошкоджень які вони нанесли нам не треба). Також пропонували 2тис. Але тут справа не в сумі компенсації. Чоловік відразу казав, щоб вони домовились за ремонт і оплатили його. Бо нас не цікавить грошова компенсація. І що робити в таких ситуаціях? Знімати відео до і після? А як же довіра до майстрів? Чому таке відношення до чужого майна? Чи тому що дівчата пригнали машини поки чоловіки по роботам? За всі роки що подруга там перевзувала машину все було добре в неї. А тут так зненацька вирішили наваритись на шиномонтажці чи що? До речі ми купили ударну головку яка мала б бути в них, з пластиковим покриттям для захисту дисків за 340 грн чи щось таке. І все чітко. Бо нам доказували шо в нас дуже вузький проєм. Тепер доведеться з собою возити і просити щоб використовували аби не подерти знову? Від компенсації ми відмовились бо справа не в грошах. Диски зробимо самі. А ще дуже цікава була фраза від директора типу що у вас ніякі сервіси не візьмуть диски бо ви придираєтесь. Вам буде не тей колір і т д. Полізла в гугл глянути відгуки бо треба і туди додати. І там є свіжий. Тиждень тому. Скріни додаю. Але пошкодили пороги. А нам казали не було таких ситуацій ви перші. «Дякую» Автостоп (на Небесній Сотні) за такий «подаруночок». Вкрай не раджу будь кому відвідувати їх шиномонтаж і перевіряти на «проФФесіональність».Місто має знати своїх хероїв.Питання до спільноти: як діяти клієнтам після таких випадків? Стояти над душею в майстра? Знімати відео/фото до?