Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - АвтоКременчук
Añadido 14 jul. 2024

АвтоКременчук

@autokremenchuk
Número de suscriptores: 11 008
Fotos: 10,300
Videos: 3,100
Enlaces: 7,710
Descripción:
Запропонувати новину: https://t.me/autokremenchuk?direct Адміністрація каналу не несе відповідальності за опублікований контент, не дає оцінки ситуацій, особам чи подіям присутнім в публікаціях.

👥 Número de suscriptores

11 008
Promedio/Día:: +21
Promedio/Tiempo:: +57
Promedio/Mes:: +65

📊 Mensajes por Día

6.6
Último día: 8
Promedio semanal: 7.4
Promedio por día: 6.6

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 3,530 26-04-30 12:14
Відгук на шиномонтаж Автостоп на Небесній Сотні 66д Прикро таке писати, але і промовчати не можу. Можливо це когось вбереже. Минулого тижня поїхали з подругою перевзути автомобілі (я раніше ще придбала в них нову гуму. Щодо замовлення гуми нарікань ніяких. І запропонували приїхали до них же на шиномонтаж зі знижкою. Так як подруга там перевзувається вже 4 роки і не на одній машині то вибір був очевидний). Після перевзуття погуляли, приїхала додому, чоловік пішов глянути як робить це щоразу і він виявив, що нам пошкодили канави для болтів на дисках. Такого за всі роки не було. Ми перевзувались в одному місці і все було ок. Маленькі царапки по лаку були, але таких варварських борозд ні. Чоловік відразу написав в сервіс, вони сказали приїжджайте глянемо. Звʼязалась з подружкою. В неї така саме, але ще плюс і сколи біля болтів(це ж якою дурʼю треба було там «працювать»)Підʼїхали туди. Показали. Директор взяв наші контакти. Пообіцяли проконсультуватися з майстрами з відновлення дисків і тоді скажуть що і як. Подрузі зателефонували через пару днів. Почали втирати що машина не нова і т д. Зійшлись на тому що 2 тис віддають. Нам ніхто не телефонував. Сьогодні самі набрали. Пройшов тиждень. Нам казали те саме, що машина не нова. По їх словам, ми хочем нагріти їх на нові диски (хоча ми говорили про відновлення і нічого окрім усунення пошкоджень які вони нанесли нам не треба). Також пропонували 2тис. Але тут справа не в сумі компенсації. Чоловік відразу казав, щоб вони домовились за ремонт і оплатили його. Бо нас не цікавить грошова компенсація. І що робити в таких ситуаціях? Знімати відео до і після? А як же довіра до майстрів? Чому таке відношення до чужого майна? Чи тому що дівчата пригнали машини поки чоловіки по роботам? За всі роки що подруга там перевзувала машину все було добре в неї. А тут так зненацька вирішили наваритись на шиномонтажці чи що? До речі ми купили ударну головку яка мала б бути в них, з пластиковим покриттям для захисту дисків за 340 грн чи щось таке. І все чітко. Бо нам доказували шо в нас дуже вузький проєм. Тепер доведеться з собою возити і просити щоб використовували аби не подерти знову? Від компенсації ми відмовились бо справа не в грошах. Диски зробимо самі. А ще дуже цікава була фраза від директора типу що у вас ніякі сервіси не візьмуть диски бо ви придираєтесь. Вам буде не тей колір і т д. Полізла в гугл глянути відгуки бо треба і туди додати. І там є свіжий. Тиждень тому. Скріни додаю. Але пошкодили пороги. А нам казали не було таких ситуацій ви перші. «Дякую» Автостоп (на Небесній Сотні) за такий «подаруночок». Вкрай не раджу будь кому відвідувати їх шиномонтаж і перевіряти на «проФФесіональність».Місто має знати своїх хероїв.Питання до спільноти: як діяти клієнтам після таких випадків? Стояти над душею в майстра? Знімати відео/фото до?
👁 3,680 26-04-06 07:10
Боявся, що відвезуть у ТЦК: у Кременчуці водія оштрафували за відмову від огляду24 березня Автозаводський райсуд Кременчука оштрафував водія на 17 тис. грн за відмову пройти огляд на стан сп’яніння. Про це стало відомо з постанови Автозаводського районного суду.Інцидент стався 15 листопада 2025 року на проспекті Свободи у Кременчуці. Поліцейські зупинили автомобіль Mazda та помітили у водія ознаки наркотичного сп’яніння — тремтіння рук і блідість обличчя.Правоохоронці запропонували чоловікові пройти огляд у медзакладі. Водій відмовився. У суді він пояснив, що боявся виходити з авто, бо вважав, що його можуть доставити до територіального центру комплектування.За його словами, поліцейські повідомили, що він перебуває в розшуку ТЦК, а також казали про можливу доставку до центру. Чоловік наполягав, що не відмовлявся від огляду повністю і навіть готовий був здати аналізи, але не погоджувався їхати з поліцією.Його адвокат заявляв, що поліцейські не мали підстав для зупинки, а ознаки сп’яніння визначили формально. Також захист вказував, що водій самостійно пройшов огляд того ж дня — і був тверезим.Однак суд ці аргументи не прийняв. Суддя зазначила, що водій зобов’язаний пройти огляд у встановленому порядку і не може висувати власні умови.Також суд визнав, що навіть якщо чоловік пізніше пройшов обстеження, це не має значення, адже його притягнули саме за відмову від огляду.Пояснення про страх перед ТЦК суд також відхилив.У підсумку водія визнали винним за ч.1 ст.130 КУпАП і призначили: 17 000 грн штрафупозбавлення водійських прав на 1 рік. Крім того, він має сплатити понад 665 грн судового збору.telegraf.in.ua
👁 4,210 26-03-23 14:28
Вже найближчими днями стартує ремонт дороги у селі Піщане під Кременчуком. Сьогодні під час засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку заступник обласної Служби відновлення та розвитку інфраструктури, обов'язки якого виконує Володимир Шарай повідомив, що вже цього тижня працівники Служби візьмуться за усунення аварійної ямковості на трасі «Полтава – Олександрія» в Кременчуцькому районі, зокрема поблизу села Маламівка.Наступного тижня роботи продовжаться на цій же дорозі в районі Розсошенців (під Полтавою) — там планують зняти верхній шар асфальтного покриття. Основні ремонтні роботи на цій ділянці заплановані на квітень.Крім того, вже найближчими днями стартує ремонт дороги у селі Піщане під Кременчуком. Йдеться про ділянку протяжністю близько трьох кілометрів у напрямку на Київ.Загалом, як зазначив посадовець, протягом цього тижня на вказаних автошляхах ліквідують аварійну ямковість, а вже у квітні розпочнеться повноцінний плановий ремонт дорожнього покриття. Kg.ua
👁 3,660 26-02-12 11:16
Прошу Вас допомогти у розголосі нагальної проблеми, яку часто на собі відчувають водії з обмеженими можливостями. І можливо, завдяки втручанню правоохоронних органів, такі порушення з боку нечемних водіїв (які свідомо порушують правила дорожнього руху) , не залишаться без уваги.Так, мій дядько (інвалід 2 групи) неодноразово стикається з проблемою зайнятих паркомісць для людей з обмеженими можливостями на вулиці Київській біля "АТБ". Мешкаючи у передмісті, він іноді приїздить на закупівлі до магазину, що розташований на шляху слідування. Останні три рази, приїздив із ним особисто, щоб переконатися у достовірності його слів.Люди, будьте поблажливі до тих, хто немає здоров'я, як у вас, дістатися із дальніх паркомісць до магазину.Бентежить також той факт, що все це відбувається під боком відділку поліції. Тобто, водії-порушники на фото, яке додаю, порушують правила дорожнього руху - свідомо.Бажаю нікому не відчувати на собі таке зневажливо ставлення.Усім, хто допомагає і ставиться із розуміння до людей з обмеженими можливостями, від мене велика подяка.Читачам каналу бажаю миру і добра.» Наявність значка на авто не є обовʼязковою, перевірити чи водії стали згідно свого права можна лише патрульним. Тому залишається лише сподіватись на совість людську… бо на постійний моніторинг паркунів на місцях для людей з обмеженими можливостями поліцією розраховувати не варто.
👁 4,490 26-01-08 12:59
По якій траєкторії правильно виконати розворот на вул. Київській?Відповідь патрульної поліції:Під час руху в розриві розділювальної смуги (розриві для виконання розвороту між бульваром) водій зобов’язаний керуватися загальним принципом правостороннього руху, визначеним пунктом 1.2 Правил дорожнього руху України.У разі відсутності дорожньої розмітки та дорожніх знаків, які визначають напрямки руху або порядок проїзду, водій повинен рухатися по своїй смузі руху, дотримуючись правої сторони проїзної частини. За таких умов проїзна частина умовно поділяється візуально на дві рівні частини, і рух транспортних засобів здійснюється правою половиною проїзної частини відносно напрямку руху. Висновок: отже, у розриві розділювальної смуги, за відсутності технічних засобів організації дорожнього руху, водій зобов’язаний дотримуватися правостороннього руху та займати праву частину проїзної частини, що відповідає його напрямку руху, не виїжджаючи на умовну смугу зустрічного руху та не створюючи перешкод іншим учасникам дорожнього руху»Якщо у вас є питання щодо руху автівок по вулицям міста, пишіть їх на адресу редакції Кременчуцької Газети: [email protected] і їх буде опрацьовано з представниками батальйону патрульної поліції Кременчука.Повна стаття
👁 3,580 25-12-29 13:37
Просимо всіх учасників дорожнього руху з повагою ставитися до роботи екстрених та оперативних служб ☝️Днями патрульні зафіксували порушення на проспекті Лесі Українки: водій автомобіля ГАЗ не надав перевагу в русі кареті швидкої допомоги, яка рухалася з увімкненими синіми проблисковими маячками та спеціальним звуковим сигналом. Ми зупинили транспортний засіб і склали відповідні адміністративні матеріали.Нагадуємо, що відповідно до ч. 3 ст. 122 КУпАП, ненадання переваги спецтранспорту аварійно-рятувальних служб, швидкої медичної допомоги, пожежної охорони та поліції передбачає штраф у розмірі 680 гривень. Звертаємося до всіх:Водії:✔️ у разі наближення транспортного засобу з увімкненими проблисковими маячками та/або спеціальним звуковим сигналом — надайте йому дорогу і забезпечте безперешкодний проїзд;✔️ якщо увімкнені проблискові маячки синього та червоного або лише червоного кольору — зупиніться праворуч проїжджої частини.Пішоходи:✔️ утримайтесь від переходу дороги або негайно залиште її.Кожна секунда має значення. Не ігноруйте — пропускайте спецтранспорт.
👁 3,940 25-12-20 13:51
Закликаємо водіїв дотримуватись правил зупинки і стоянки!⠀Сьогодні місцевими пабліками було поширено фото, на якому водії порушили правила дорожнього руху.Патрульні встановили керманичів та винесли постанови за ч.1 ст.122 КУпАП.Саме тому ми виділили для вас основні правила, про які варто пам’ятати:⠀Паркуємо авто лише у дозволених місцях.На тротуарах — дозволяється, але тільки якщо для пішоходів залишається не менше 2 метрів проходу.⠀Заборонено паркуватись ближче, ніж:▪️ 10 м до пішохідного переходу,▪️ 30 м до зупинки громадського транспорту,▪️ 50 м до залізничного переїзду,▪️ 5 м до сміттєвих контейнерів.⠀Не можна залишати автомобіль там, де зупинка заборонена взагалі, а саме:▪️на переїздах, трамвайних коліях, мостах і під ними,▪️ у тунелях, на пішохідних переходах і на перехрестях,▪️ де залишена автівка перешкоджає об’їзду або закриває світлофор,▪️ ближче 10 м до виїздів з дворів чи місць виконання дорожніх робіт.⠀🔵 Особлива увага — місцям для осіб з інвалідністю.Це не просто розмітка на асфальті. Це — про гідність, людяність і закон.Будьте відповідальними та неухильно дотримуйтеся ПДР❗️Підписуйтесь на наші сторінки:Instagram | Facebook | TikTok
👁 3,530 25-11-02 09:39
Продам Daewoo Lanos 2008 рокуДвигун: 1.5 бензин/газ (4 покоління)Комплектація: SEЦіна: 1800$ (торг доречний)Переоформлення обов’язкове⸻🚗 Основна інформація: •Кузов — польська збірка •Кондиціонер •Гідропідсилювач керма •Електросклопідйомники •Встановлене якісне LED-світло у фарах •Лінзовані протитуманні фари •Захист двигуна •Резина TOYO Nano Energy 3 — ще на 3 сезони вистачить⸻🔧 Заміни та обслуговування: •Антифриз HEPU G12 •Мастило двигуна NESTE 10W40 •Мастило КПП JASOL 75W90 •Нові пильники ШРУЗів, втулки стабілізатора, саксофон •Свічки, шток і сальник штока вибору передач •Капремонт ГБЦ: новий розподільний вал; нові клапани (впуск/випуск) з направляючими; нові болти ГБЦ; промивка форсунок. •Новий ремінь ГРМ, помпа, термостат •Нові передні та задні підшипники маточин •Нові задні стійки •Є повний список робіт із пробігами — можу віддати разом з авто⸻⚙️ Додатково: •Замінив піввісь (думав, що справа в ній). При невеликій швидкості іноді чутно стукіт — ймовірно торсіон у задній балці.⸻❗️Мінуси: •Потребує зварювальних робіт по зовнішніх коробах порогів.Хотів би зробити з піни та шпаклівки, але совість не дозволяє 😄⸻Автомобіль доглянутий, технічно в хорошому стані. Сісти й їхати.Торг біля авто, документи в порядку. +380668241742 Дмитро@agroengineer