Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇳🇱АвтоБазар Нідерланди🚘🍀
Añadido 14 jul. 2024

🇳🇱АвтоБазар Нідерланди🚘🍀

@autobazar_nl
Número de suscriptores: 11 049
Fotos: 78,300
Videos: 5
Enlaces: 16,800
Descripción:
Український 🇺🇦 АвтоБазар ➖ Майданчик для продажу авто на українській та нідерландській реєстрації Додати оголошення можна скориставшись посиланням у закріплених📌 Реклама: @diaspora_ads 🚲ВелоБазар👉 @velobazar_nl
Fuente

🇳🇱АвтоБазар Нідерланди🚘🍀 | ​​🧊🚧 Частину доріг у Нідерландах перекрили через лідКілька ключових ав...

Logotipo de la comunidad de telegram - 🇳🇱АвтоБазар Нідерланди🚘🍀 🇳🇱АвтоБазар Нідерланди🚘🍀 @autobazar_nl
1 120 Vistas/Alcance 2025-12-26 13:02 Mensaje №60466
​​🧊🚧 Частину доріг у Нідерландах перекрили через лідКілька ключових автомагістралей у Нідерландах перекрили через небезпечну ожеледицю: вода з тунелів потрапляє на дорогу й миттєво замерзає.🚗 N31 поблизу Гарлінгена перекрито на весь день — дорога вкрилась суцільною льодовою плитою. Причина — вода, що, ймовірно, просочується зі стін тунелю, розлилась по трасі і від морозу замерзла.Посипання сіллю неефективне, бо авто не їздять і сіль не втирається в лід. Тому застосовують спеціальну техніку Firestorm — вона розчиняє лід гарячим соляним розчином.Подібна ситуація і на N434 біля Лейдена, у районі Корбулотунелю. Там також використовують Firestorm.📍Актуальні перекриття: N31 (Гарлінген → Афслютдайк) N434 (Корбулотунель, Лейден) A28 (Гогевен, південний напрямок) Часткове перекриття A12 (зранку вже зняте)Водіям радять планувати об’їзди та слідкувати за оновленнями в дорозі.джерело🚱💥 Пів Драхтена без води: прорив труби Близько 50 тисяч людей на півночі Нідерландів залишились без води через аварію, а мешканцям Амерсфорта радять кип’ятити воду через небезпечну бактерію.У п’ятницю вранці у Драхтені та навколишніх селах прорвало головну водопровідну трубу. Через це приблизно 50 000 мешканців залишилися без води або мали дуже слабкий напір.🔧 До 11:30 аварію ліквідували. Постачання поступово відновлюється, тиск у системі підвищують обережно.😷 У районі Ранденбрук в Амерсфорті досі діє попередження про кип’ятіння питної води. У воді виявлено ентерококи — небезпечні бактерії. Причина забруднення ще не встановлена.У разі сумнівів краще не ризикувати — воду слід кип’ятити перед вживанням.джерело🔹НАВІГАЦІЯ підписатися 🇺🇦🇳🇱 телеграм-чат діаспори дошка оголошень instagram діаспори