Fuente
Блог Антона | II етап олімпіади з інформатики перенесено через скаргу Львівської ОВА...
1 830 Vistas/Alcance
2025-12-13 09:16
Mensaje №1840
II етап олімпіади з інформатики перенесено через скаргу Львівської ОВА, що ми проросійські і використання Еолімпа є небезпечним.МАН разом з предметно-методичною комісією вирішили дозволити областям використовувати будь-яку платформу для написання олімпіади (попри те, що це створює нерівні умови). У четвер МАН відправив архів задач, і Львівський оргкомітет відразу почав скаржитись, що ми у чекерах використовуємо testlib.h, а це погано, і що вони не будуть його ставити. Комісія знову пішла їм на зустріч і запропонувала свою допомогу, щоб переписати чекери на їхню бібліотеку. Вони погодились і обіцяли надати бібліотеку та контакт людини, що буде відповідальна за завантаження задач на алготестер. Після цього я їм ще декілька разів дзвонив, але вони ні перше, ні друге так і не надали. Проте вже у п'ятницю вони почали заявляти, що саме ми відмовились це робити 🤷♂️Також варто зазначити, що за декілька днів до цього їхній обласний Департамент освіти і науки публічно заявив, що "Eolymp створює потенційні ризики для учасників, зокрема у сфері інформаційної безпеки" так і не пояснивши, що це означає. Вони, можливо, натякають, що ми зливаємо особисті дані учасників росії? Вони повністю ігнорують той факт, що абсолютний мінімум даних, що нам потрібен - це ПІБ та клас виконання учасників. У них, мабуть, звикли бути максимально непублічними, але це не наша політика - ми публікуємо всі результати, у тому числі ПІБ, клас виконання та кількість балів. Це є звичайно практикою на міжнародних олімпіадах та збільшує прозорість змагання. Тому це звинувачення є очевидно абсурдним для всіх, хто хоче у цьому розібратись.Я не можу інтерпретувати логіку цих дій, окрім як таким чином, що вони спеціально намагаються знищити весь наш результат праці, їхнього "конкурента" Еолімп, а також учнівський олімпіадний рух з інформатики, щоб потім перебрати цю олімпіаду собі.Проте історія ще не завершилась. Далі буде. Я вже звик четвертий рік боротись з зовнішнім ворогом на міжнародних олімпіадах, намагаючись унеможливлювати участь росії, тепер буду боротись і з внутрішнім ворогом.Детальніший розбір їхнього "розслідування".