Fuente
Громадська Спілка «Асоціація обʼєднаних сил» | Шановні волонтери та представники благодійного сектору 💚Федьдман Екопа...
193 Vistas/Alcance
2025-11-20 09:37
Mensaje №1117
Шановні волонтери та представники благодійного сектору 💚Федьдман Екопарк звертається до нас з великим проханням про підтримку. На жаль, самостійно вже не справляються: території Екопарку дуже великі, а холод наближається стрімко. Потрібна наша допомога в кількох важливих напрямках.1. Відновлення вольєрів для тварин.Найперше та найголовніше завдання – допомога у відновленні вольєрів.Після обстрілів на території залишилися старі пошкоджені конструкції. Їх розібрали, але будівельні матеріали та легкий будівельний непотріб досі знаходяться в маленькому вольєрі разом із тваринами. Тваринам бракує простору, необхідно терміново підготувати місце під будівництво теплого зимника.Потрібно:– перенести будівельні матеріали;– прибрати легке будівельне сміття;– звільнити простір для розширення вольєра.Ця робота під силу і жінкам. Але дуже сподіваються на чоловічу підтримку.2. Прибирання листяПарк розташований у дубовому лісі і зараз він буквально потопає в листі.Своїми силами вже не можуть впоратися. Підлітки також можуть допомогти – для них будуть нескладні, але важливі завдання: згрібати листя, збирати гілки тощо.Федьдман Екопарк буде безмежно вдячні кожному, хто зможе долучитисяЧим більше буде людей, тим швидше впораємося і зможемо забезпечити тваринам комфорт та тепло на зиму.А після роботи – приємні бонуси для всіх учасників.Співробітники хочуть віддячити Вам за допомогу та подарувати емоції, які надовго залишаться у серці.На території є «дитячий садочок хижаків»:– тримісячний левеня,– тримісячний ягуареня,– семимісячні білі тигренята,Та наші улюбленці лемурчики.Для волонтерів безкоштовні контактні екскурсії: можна буде погладити малюків, зробити фото та відео.А після роботи на Вас чекатиме:- гарячий чай та кава- польова каша.Коли?Цієї суботи 22.11.25Початок: 10:00Працюємо до 13:00–14:00Після цього – смачний обід та контакт з нашими тваринами.Також 9.30 з Барабашово та 10.10 з Держпром є регулярні рейси.Будь ласка, поставте лайк на це повідомлення або напишіть @kateryna_lavrenko щодо Вашої участі у суботньому заході - організатори можуть надати автобус, якщо буде багато відгуків.