Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПП!: пора перемагати
Añadido 24 may. 2021

ПП!: пора перемагати

@aschotamupp
Número de suscriptores: 2 712
Fotos: 15,900
Videos: 1,130
Enlaces: 11,900
Descripción:
Політична аналітика, дайджести новин, війна, волонтерство, опозиційна боротьба - всі гарячі події на сторінці Пора перемагати. https://www.facebook.com/poraperemagaty
Fuente

ПП!: пора перемагати | ​​Від самого ранку сиджу в інтернеті. Де завгодно. В полі. На полігоні...

Logotipo de la comunidad de telegram - ПП!: пора перемагати ПП!: пора перемагати @aschotamupp
307 Vistas/Alcance 2026-05-06 19:48 Mensaje №31193
​​Від самого ранку сиджу в інтернеті. Де завгодно. В полі. На полігоні. На вулиці. Звісно працює не ідеально, але переписуватися і перекидати координи через МілЧат цілком вистачає.І тут дізнаюся. Москва сьогодні сиділа без інтернету. Тобто - от край. Ані гроші зняти. Ані столик в ресторані замовити. От взагалі - глухо.Причина - ми. Бо ми - страшні. Бо ми - можемо. Бо окупанти пригадують собі гайдамаків, що святять ножі. І водночас уявляють як українські БПЛА прилітають до Москви і врізаються - у Спаську башту, у великий кремлівський палац, у будівлю ГУМу... Уявляєте? У них там їхнє найкраще життя, а тут - ми. Ми такі: "Доброго вечора, ми з України". І - штурмгевер у вікно. Сьогодні - всього лише 6 травня. Але вони вже вирубають від інтернету Москву, Пітер. Нам пообіцяли розмазати центр Києва, але в нас інтернет працює. А в них... Ніколи я не думав, що доживу до дня коли Москва панічно боятиметься українців. Але - хай. Хай звикають. Боятися їм доведеться ще дуже довго. Ми - люди прості. Ми не злопам'ятні - ми пам'ять гарну маємо.