Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПП!: пора перемагати
Añadido 24 may. 2021

ПП!: пора перемагати

@aschotamupp
Número de suscriptores: 2 712
Fotos: 15,900
Videos: 1,130
Enlaces: 11,900
Descripción:
Політична аналітика, дайджести новин, війна, волонтерство, опозиційна боротьба - всі гарячі події на сторінці Пора перемагати. https://www.facebook.com/poraperemagaty
Fuente

ПП!: пора перемагати | Іще з 14го року у мене замість стандартної автомобільної аптечки - вій...

Logotipo de la comunidad de telegram - ПП!: пора перемагати ПП!: пора перемагати @aschotamupp
294 Vistas/Alcance 2026-04-03 19:59 Mensaje №30904
Іще з 14го року у мене замість стандартної автомобільної аптечки - військовий несесер. Така камуфльована косметична сумка з кількома відділеннями, куди влазить значно більше, ніж у аптечку.Не пам'ятаю, звідки він у мене взявся, хтось подарував. Але праний - перепраний, а досі служить. Я ж боягузка, тому забила по вінця бинтами, пакетами для тампонування ран, якимись пластирями, оклюзійними наліпками і турнікетом. Раптом аварія, у когось кровотеча - і я тут така з оберемком вати. Ніби не втрачаю свідомість від крові. Також ця штука допомагає перетинати кордон. Митники завжди кидаються на неї як шуліки і патрають у пошуках наркотичних засобів. Не знаходять, розчаровано згрібають все назад і більше ніяких валіз не дивляться.Не знаю, чому так, але воно працює. Ну і тримаю я цю аптечку під рукою, не десь у закапелках авто. Щоб у разі чого відразу вихопити. Так от, сьогодні вперше подумала, що треба прикрити рушником або поставити так, щоб не було видно з вулиці. Бо таке відчуття, що за шматок камуфляжу у машині можуть розбити вікно. І ще деколи думаю, що б про це все сказав Руф. Може й нічого. Юрко завжди ідеалізував Україну як вищу цінність, але був досить скептичним щодо людей. Щоразу так радів, коли знаходив однодумців, ніби це була якась рідкість, ніби ми завжди у меншості. Може, він і правий.