Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПП!: пора перемагати
Añadido 24 may. 2021

ПП!: пора перемагати

@aschotamupp
Número de suscriptores: 2 712
Fotos: 15,900
Videos: 1,130
Enlaces: 11,900
Descripción:
Політична аналітика, дайджести новин, війна, волонтерство, опозиційна боротьба - всі гарячі події на сторінці Пора перемагати. https://www.facebook.com/poraperemagaty
Fuente

ПП!: пора перемагати | Я співчуваю усім людям світу, які потрапляють під обстріли і бачать, я...

Logotipo de la comunidad de telegram - ПП!: пора перемагати ПП!: пора перемагати @aschotamupp
370 Vistas/Alcance 2026-03-01 23:11 Mensaje №30568
Я співчуваю усім людям світу, які потрапляють під обстріли і бачать, як їхнє житло і життя руйнується.* Крім росіян, бо серед росіян нема невинних людей, вони співучасники. Але це і так зрозуміло. Можливо, світ побачить ще одну хвилю біженців із благополучних і багатих країн. Можливо навіть, згадають свої претензії до українців: чому ваші біженці з манікюром і зачісками, чому вони так добре вдягнені, чому на дорогих машинах.Чому з освітою, чому конкурують за офісні посади, чому знають мови, чому не хочуть у прибиральниці. Чому такі незручні у школах і батьківських комітетах, чому їм не подобаються наші банки і лікарні, чому поводять себе так, ніби у них там вдома було краще. Якщо у вас там було краще, то чому ви біженці, чому сюди приїхали? Європі та світові ще доведеться пережити і усвідомити той факт, що війни трапляються не лише з бідними країнами третього світу. Що війна може прийти до цілком собі багатих на гарних машинах. І може бути, що ця машина - єдине, що у тебе залишиться. Українці подорослішали швидше за своїх сусідів. Нам довелося, нас змусили перестрибнути юність і з підліткового віку відразу перейти у зрілість. У нас украли роки неспішного досвіду. У нас тепер є досвід життя по той бік війни. Ми не будемо ним ділитися, вимахуючи як прапором поперед себе. Напевно, ми просто почекаємо інших. У вас теж буде свій 22й рік. І от коли він настане, наберіться терпіння і згадайте про українців.