Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПП!: пора перемагати
Añadido 24 may. 2021

ПП!: пора перемагати

@aschotamupp
Número de suscriptores: 2 712
Fotos: 15,900
Videos: 1,130
Enlaces: 11,900
Descripción:
Політична аналітика, дайджести новин, війна, волонтерство, опозиційна боротьба - всі гарячі події на сторінці Пора перемагати. https://www.facebook.com/poraperemagaty
Fuente

ПП!: пора перемагати | ​​У той час коли Зеленський знімав відео на околиці Куп'янська, ворог ...

Logotipo de la comunidad de telegram - ПП!: пора перемагати ПП!: пора перемагати @aschotamupp
355 Vistas/Alcance 2025-12-14 14:46 Mensaje №29558
​​У той час коли Зеленський знімав відео на околиці Куп'янська, ворог просунувся до Запоріжжя... Я не буду заперечувати очевидне. Так, те що Зеленський записав відео на околиці Куп'янська - це дуже сильний крок. Я не буду уточнювати, що ніколи в житті ми б не побачили Зеленського біля Куп'янська, якби йому не треба було терміново виправляти свій рейтинг після Міндіч-гейту. А це, у свою чергу сталося тому, що в Україні все ще існують незалежні від ОПУ НАБУ і САП, тому що проти спроби обмежити незалежність НАБУ люди виходили на протести, і тому що в Україні все ще існує опозиція, яку владі не вдалося приборкати. Якби не все це - ніколи б ми не побачили Зеленського в зоні дії російських ФПВ, а Міндіч і Галущенко продовжували б мутити схеми. Проте. Все це сталося. І в російської пропаганди запалало. Ще б пак, армія Росії і особисто пуйло вже кілька разів відзвітували про взяття Куп'янська, а тут... І так. Зеленський правду сказав, успіхи ЗСУ на фронті посилюють позицію дипломатів на переговорах. Очевидно, своє відео Зеленський писав в тому числі для Трампа. Аби наочно продемонструвати - бреше йому пуйло. Проте. У той самий час, коли ЗЕ провів свій успішний перфоманс під Куп'янськом, ворог зміг відсунути позиції ЗСУ на три кілометри і ше більш наблизитися до Запоріжжя. Фронт нині проходить по околицях Степногірська та села Приморське. В самому Приморському ідуть бої з просочившимися групами противника. Пишу все це - і руки тремтять. Я дуже гарно знаю ті місця, в Приморському дача моїх батьків. І от я маю питання. Зеленський гарно провів інформаційну операцію біля Куп'янська. Але що він заспіває якщо ворог прорветься до обласного центру? Сподіваюся в ОПУ розуміють різницю між Куп'янськом та Запоріжжям - промисловим містом ще й центром області? Як там? Дії ЗСУ посилюють позиції дипломатів?