Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПП!: пора перемагати
Añadido 24 may. 2021

ПП!: пора перемагати

@aschotamupp
Número de suscriptores: 2 712
Fotos: 15,900
Videos: 1,130
Enlaces: 11,900
Descripción:
Політична аналітика, дайджести новин, війна, волонтерство, опозиційна боротьба - всі гарячі події на сторінці Пора перемагати. https://www.facebook.com/poraperemagaty
Fuente

ПП!: пора перемагати | ​​Зеленський заявив, що "Україна ніколи більше в історії не буде приму...

Logotipo de la comunidad de telegram - ПП!: пора перемагати ПП!: пора перемагати @aschotamupp
363 Vistas/Alcance 2025-08-25 10:40 Mensaje №27943
​​Зеленський заявив, що "Україна ніколи більше в історії не буде примушена до ганьби, яку русскіє називають компромісом". Я раджу запам'ятати ці слова - бо Зеленський їх обов'язково порушить. Бо єдиний варіант за якого Україна не буде примушена до компромісу, це фінал війни у вигляді повернення на кордони 2013 року, разом з поверненням Криму. А в таку перспективу за результатами цієї війсткової кампанії не вірять навіть самі прибічники ЗЕ. А будь-який фінал війни за яким українські території залишаться під владою окупанта, це й буде компроміс з Москвою. І ще велике питання чи не будуть на тлі такого компромісу Мінські угоди видаватися зразком захисту державних інтересів...Хоча, що нас дивує? Про "більше не буде компромісів" нам каже той самий чувак, який нам розповідав про "мир в очах Путіна" і про "просто перестати стріляти". Або ближче. Цей самий Зеленський нам розповідав про Україну в яку хочуть вертатися і про суди над тими хто здав українські території без бою. Бердянськ, Генічеськ та Мелітополь, я так розумію, в цей перелік входять? Про ракету "Паляниця" навіть нагадувати незручно.