Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПП!: пора перемагати
Añadido 24 may. 2021

ПП!: пора перемагати

@aschotamupp
Número de suscriptores: 2 712
Fotos: 15,900
Videos: 1,130
Enlaces: 11,900
Descripción:
Політична аналітика, дайджести новин, війна, волонтерство, опозиційна боротьба - всі гарячі події на сторінці Пора перемагати. https://www.facebook.com/poraperemagaty
Fuente

ПП!: пора перемагати | Новина, яку, як на мене, недооцінили. Російські ЗМІ хором Пятницкого з...

Logotipo de la comunidad de telegram - ПП!: пора перемагати ПП!: пора перемагати @aschotamupp
414 Vistas/Alcance 2025-04-27 10:23 Mensaje №26135
Новина, яку, як на мене, недооцінили. Російські ЗМІ хором Пятницкого заспівали, що у Росії гряде підвищення податків. Чому? Та розумієте, ціни на нафту впали і відновлюватися не планують. А це означає, що треба брати бабало з їхнього "Фонду національного благосостоянія". А там грошей і так вже залишилося фіг та нефіг. Треба чимось компенсувати втрати бюджету. Компенсувати вирішили податками. Але. В Росії ключова ставка Центробанку уже 21%, тобто по кредитах у комерційних банках російські підприємці повертати мають 30 і більше відсотків. І Росії вже виють, що низка підприємств на межі закриття. І тут їм на додачу! Податки. Що станеться далі? А далі в РФ почнуть згортати діяльність чимало виробництв. У першу чергу - АПК. Аграрка і так уже скорочує витрати де може. А що таке безробіття + нестача харчів? А це голод. Ні, я не вірю що до цього в Росії дійде. Я вірю в палацовий бунт. Який станеться від страху перед бунтом голодним. Ну там, апоплексія табакеркою у вухо - у них багаті традиції.