Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПП!: пора перемагати
Añadido 24 may. 2021

ПП!: пора перемагати

@aschotamupp
Número de suscriptores: 2 712
Fotos: 15,900
Videos: 1,130
Enlaces: 11,900
Descripción:
Політична аналітика, дайджести новин, війна, волонтерство, опозиційна боротьба - всі гарячі події на сторінці Пора перемагати. https://www.facebook.com/poraperemagaty
Fuente

ПП!: пора перемагати | Ах, якби тоді, три роки тому, централізовано евакуювали музеї, дитячі ...

Logotipo de la comunidad de telegram - ПП!: пора перемагати ПП!: пора перемагати @aschotamupp
446 Vistas/Alcance 2025-01-19 20:51 Mensaje №24584
Ах, якби тоді, три роки тому, централізовано евакуювали музеї, дитячі будинки, геріатричні пансіонати і військові шпиталі. Якби чесно сказали: ситуація один з десяти. У кого є можливість, проведіть зимові канікули на західній. Дітей і жінок хоча би відправте до весни, а там видно буде. Якби ж "Мрію" прибрали з Гостомеля. Це ж не важко було, вона ж на льоту... Херсонський художній....Я не говорю про військові справи, без мене є кому про це розказати. Не говорю про Маріуполь, там слово живим свідкам. Я можу сказати про себе - ми з батьками і дітьми могли б не їхати 36 годин до Франківщини. У нас були ресурси і можливості виїхати з комфортом заздалегідь, якби від влади надійшов чіткий сигнал. І я дуже рада, що ми не змогли виїхати по Житомирській трасі, яка стояла наглухо. І не ломанулися через Бородянку. Ми не злетіли у провалля підірваного мосту, як деякі машини вночі, і не потрапили під гармати росіян. І ще ми якимось дивом вибралися з Києва, коли на метро біля мого дому сталася перестрілка між своїми, бо у загальному хаосі військові не налагодили контакт і подумали, що у місто заходить ворог. Пам'ять стирається, люди стираються. Чим далі, тим більше зусиль буде докладено, щоб замилити ці епізоди. Але поклавши руку на серце, всі ж розуміють: можна було інакше. Можна було хоч спробувати, дати мізерний шанс. Тому, що зробив Зеленський, нема виправдання. От нема і все.