Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПАЛАТНИЙ
Añadido 07 jul. 2021

ПАЛАТНИЙ

@arturpalatnyi
Número de suscriptores: 523
Fotos: 1,200
Videos: 405
Enlaces: 1,830
Descripción:
📍Керівник Волонтерського штабу «Українська команда» 📍Голова ЦВК політичної партії «УДАР Віталія Кличка» 📍Голова Комітету ВРУ з питань сім‘ї, молодіжної політики, спорту та туризму 7-8 скликань Артур Палатний FB: https://www.facebook.com/Artur.Palatnyi

👥 Número de suscriptores

523
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -3
Promedio/Mes:: -5

👁️ Vistas promedio por mensaje

189
Promedio/Día:: 112
Promedio/Tiempo:: 150
ERR: 36.14%

📊 Mensajes por Día

1.3
Último día: 2
Promedio semanal: 1.4
Promedio por día: 1.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 145 22-09-30 13:39
Збройні сили України ведуть успішний контрнаступ. Наглядний приклад - це котел, які влаштували наші бійці для орків на Лимані. Тисячі загарбників опинился в пастці і, впевнений, вже дуже скоро підуть у полон, або на концерт до кобзона. На цьому фоні, росія продовжує сходити з глузду та котитися у прірву. Сьогодні в оркостані затвердили рішення про анексію частини українських областей, прикриваючись туалетним папером, які вони називають результатами референдумів.Якою має бути відповідь України та світу на проголошення анексії українських земель? Перше. Керівництво України має нарешті остаточно викинути російський бізнес та російських олігархів з України, а не йти на компроміси з агентами впливу кремля, особливо у високим владних кабінетах. Запровадити тотальні санкції проти російського бізнесу та провести тотальну конфіскацію всіх російських активів.Друге. Цивілізований світ має затвердити не восьмий чи девʼятий пакет санкцій, а дієвий. Відключити банківську систему росії від системи свіфт, встановити повне ембарго на енергоносії, зупинити сировинну економіку росії. Назавжди закрити цю державу-бензоколонку. Третє. Зброя для ЗСУ. Наші партнери мають забезпечити нас всім необхідним. Це і ракети, які здатні вражати цілі на понад 300 км, новітні військові літаки, сучасні танки. І четверте. На ядерний шантаж Росії, відповідь від світової спільноти має бути вже зараз. І як мінімум це найсучасніше ППО, яке може гарантувати громадянам України безпеку. Адже це Украіна сьогодні форпост демократії та безпечного життя світу.Ще раз! Світ має бути єдиним. Перемога України - це перемога всього світу. Друзі, ми сильні! Разом ми обов'язково переможемо. Вже перемагаємо!Слава Україні!🇺🇦Смерть ворогам!!!ПАЛАТНИЙ
👁 98 22-09-27 11:42
​​Волонтерський штаб «Українська команда» звітує про свою роботу. Під час акції «На Квитки на Кобзона» лише за одну добу зібрано 373 тисячі гривень. За ці кошти придбано 3 квадрокоптери DJI mavic 3 Fly More Combo. Вони вже поїхали до наших захисників на Харківщину та в інші регіони. Також наші регіональні команди продовжують забезпечувати іншими необхідними речами наших захисників та підтримувати цивільних, які постраждали від війни. Допомога військовим: Тернопільська команда та Микола Люшняк передали дрони воїнам з 24-ї бригади, які захищають рубежі у Херсонській області. Бандерпечі, інструменти, а також продукти харчування та засоби гігієни, зібрані в тому числі завдяки друзям з Німеччини, Польщі та Великої Британії, відправлено воїнам однієї з військових частин. Захисників однієї з військових частин забезпечили теплою військовою формою та продуктами харчування. Київська команда передала продукти харчування одній з військових частин 57 ОМПБр у Миколаївську область. Тернопільська команда у співпраці з канадськими партнерами забезпечила шоломами тернопільських рятувальників. Хмельницька команда та Олександр Буханевич разом з БФ «На благо України» передали захисникам автомобіль Mitsubisi L200, обладнаний для потреб військових. Медичні засоби передали партнерам зі штабу 4.5.0, які формують військові тактичні аптечки. Допомога цивільним: Київські волонтери «Української команди» допомогли організувати спортивний захід у Бучанському районі на Київщині. Кошти, зібрані під час футбольних матчів, передано на потреби ЗСУ. Київська та Луцька команди передали мешканцям та переселенцям Демидова продукти харчування та засоби гігієни – близько 800 кг. Кіровоградська команда та Віталій Линник забезпечили продуктовими наборами вимушеним переселенців зі сходу та півдня України, які приїхали на Кіровоградщину. Дякую кожному, хто своїми справами або донатами долучається до роботи нашого Волонтерського штабу! Окрема подяка мережі АЗС OKKO, яка допомагає доставляти вантажі у різні регіони України. Разом обов’язково переможемо! Вже перемагаємо!Слава Україні та смерть ворогам!ПАЛАТНИЙ
👁 94 22-09-23 13:51
Друзі! На сьогодні наша велика «Українська команда» зібрала 5 600 000 гривень на бандерпечі для наших захисників. Тобто разом ми гарантовано забезпечили більше 10 тисяч наших воїнів, наших героїв на передовій не тільки теплом, але й можливістю сушити речі, готувати їжу. Перша партія бандерпечей вже поїхала на передову. Я вдячний кожному за участь!Завдання кожного волонтерського штабу, кожного українця – допомагати нашим бійцям бити ворога. Є дуже багато різних речей, яких потребують наші герої на передовій. Це і прилади нічного бачення, і безпілотники, і багато іншого.Зараз ми починаємо збір коштів на велику кількість дронів для наших героїв. Тому що ворог оголосив мобілізацію, і маємо зробити все, щоб наші бійці з різних підрозділів були забезпечені необхідними речами.Бандерпечі зігріватимуть наших бійців.А наші дрони допоможуть їм мітко робити доставку квитків на концерт Кобзона. Долучайтесь до волонтерського штабу! Разом переможемо! Вже перемагаємо! Слава Україні та смерть ворогам!ПАЛАТНИЙ
👁 113,000 22-09-19 10:11
Є 5,5 млн гривень на бандерпечі!Друзі, ви це зробили! На бандерпечі для наших захисників зібрано вже 5,5 мільйона гривень. Цього достатньо, щоб обігріти понад 10 тисяч українських воїнів на передовій.Ініціативу «Тепло на фронт» нашого Волонтерського штабу «Українська команда» підтримали майже 20 тисяч українців, задонативши на бандерпечі. Виробники вже завантажені на повну. А перші партії бандерпечей з необхідними комплектуючими навіть доставлені на передову і вже гріють наших захисників. Найближчими днями очікуємо поставку декількох великих партій бандерпечей. Більшість з них призначені для військових підрозділів, які облаштовують позиції на деокупованих територіях Харківської області. Нашим буде тепло – ворогам пекло! Невдовзі ми підіб’ємо остаточні підсумки нашого збору і, як і обіцяли, за допомогою рандомайдера визначимо, хто з донаторів отримає боксерські рукавиці з автографом Віталія Кличка, які він передав «Українській команді» спеціально для учасників збору на бандерпечі. Разом переможемо! Вже перемагаємо!Слава Україні та смерть ворогам!ПАЛАТНИЙ
👁 165 22-09-16 14:05
До звільненої Харківщини «Українська команда» доставила 40 тонн гуманітарної допомогиВолонтерський штаб «Українська команда» доставила до Ізюму 40 тонн гуманітарної допомоги, передусім готової їжі. Більшу частину допомоги ми передали українським військовим, аби вони рівномірно розповсюдили серед деокупованих громад, іншу частину – розповсюдили самі серед мешканців міста. В Ізюмі ворог влаштував справжню гуманітарну катастрофу - місяцями морив містян голодом, залишив без тепла, зв’язку та світла, проводив систематичний террор проти мирного населення. Вже зараз відкриваються факти масових катувань та розстрілів. Але це не зломило людей – вони дочекались звільнення міста українськими військами. І сьогодні наш обов’язок допомогти всім українцям на деокупованих територіях, які постраждали від російської окупації.І я впевнений, вже незабаром нам випаде шлях на чергові звільнені від рашистської наволочі українські землі. Тому що ми вже перемагаємо!Віримо в ЗСУ та український народ!Слава Україні!🇺🇦Та смерть ворогам!!ПАЛАТНИЙ
👁 104 22-09-09 14:42
ЗСУ клаптик за клаптиком звільняють від російських загарбників нашу землю. Харківщина, Херсонщина та інші регіони… Наші хлопці та дівчата дають жару оркам. Та перед кожним успіхом відбувається ретельна підготовка. Варто відзначити символізм вчорашньої зустрічі міністрів оборони з п’ятидесяти країн в рамках формату Рамштайн. Системне постачання зброї нашими партнерами дало українським військовим інструмент, яким вони вміло користуються, звільняючі нашу землю, крок за крок, від рашизму. Але вчорашній Рамштайн важливий іще по одній причині. На ньому було чітко озвучено необхідність комплексного переозброєння України. Нам важливо, щоб ця кооперація включила і вітчизняний ВПК, який нам вже зараз потрібно реанімувати. А для цього необхідно: 1. Перенести українські оборонні підприємства до сусідніх дружніх країн ЄС.2. Зосередитися на процесі створення нових спільних оборонних підприємств з країнами формату Рамштайн.3. Розпочати власне виробництво новітніх натівських зразків зброї, які вже зараз показують високий результат у боротьбі з рашистами. Друзі, ми сильні! Ми обов'язково переможемо! Вже перемагаємо!Віримо в ЗСУ та український народ!Слава Україні!🇺🇦Та смерть ворогам!!!ПАЛАТНИЙ
👁 132 22-08-24 08:10
Ми знову Чемпіони світу!🇺🇦Неймовірні новини в цей святковий день! Найталановитіші, найсильніші, найкращі - це все про українців!Другий рік поспіль Україна займає перше місце на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та юніорів! Велика гордість за кожного, хто присвятив свої сили та час підготовці до цієї важливої події. Не зважаючи на надважкі випробовування для усієї країни, наші молоді спортсмени знову підтвердили статус найсильніших у світі, загалом здобувши 32 медалі (8 золотих🥇, 14 срібних🥈 та 10 бронзових🥉 нагород). Це наше майбутнє, наша гордість і надія! Україна має найталановитішу молодь, яка продовжує прославляти нашу країну на світовому рівні! Велика дяка усім тренерам, які не просто підготували спортсменів фізично, але і викарбували справжню силу характеру кожного з них! Дякую президенту федерації Олегу Рожкевичу, який вклав свою душу, неабиякі зусилля та час в цю важливу перемогу!Чемпіони світу! Дякую усім причетним до цієї великої події!Українці - це переможці, не зважаючи ні на що!Слава Україні!🇺🇦ПАЛАТНИЙ
👁 111 22-08-22 14:24
❗️Цими днями, 31 рік тому серпневий путч та ГКЧП стали агонією країни совєтов. Імперія зла вмирала. А Україна здобула Незалежність.Сьогодні, вже інша помираюча російська імперія намагається врятуватись, хапаючись за Україну. Путін і росіяни зробили для себе ціллю відновити Радянський союз. І не тільки територіально, але й з усіма його ГУЛАГами, депортаціями та репресіями.Орки буквально хворі цією ідеєю. Але в нас є гарні лікарі – це Збройні сили України. ЗСУ – це гарантія того, що СРСР не відродиться із попелу. Сьогодні ми Донецькому напрямку. Із зрозумілих причин поки не озвучимо всі ті місця, які сьогодні відвідали. Деталі згодом, коли це буде безпечно передусім для наших героїв до яких ми сьоголні навідувалися.Я хочу подякувати усім захисникам України за можливість святкувати День Незалежності.А на росіян дуже скоро чекає трансляція «Лебединого озера», як і тоді, 31 рік назад, коли вмирала імперія зла. Підтримуємо наших захисників. Пам’ятаємо наших героїв. І перемагаємо у цій війні.Слава Україні!🇺🇦Та смерть ворогам!!!https://youtu.be/YP9vscRE-SEПАЛАТНИЙ
👁 150 22-07-31 11:42
Нічний обстріл окупантами міста Миколаїв забрав в України ще одного Героя. Олексій Опанасович Вадатурський - Герой України, генеральний директор компанії «Нібулон» та справжній патріот загинув разом з своєю дружиною Раїсою Михайлівною сьогодні вночі. Неймовірний приклад справжнього громадянина, який, не зважаючи ні на що, залишався на своїй рідній землі до кінця. Ні можливість перевезти свій бізнес в будь який куточок світу, ні пенсійний вік, ні великі чесно зароблені статки, не підштовхнули його поїхати. Суднобудівник, хлібороб, найбільший цивільний флот в Україні. Все життя він чесною працею будував свій бізнес по цеглинці та підтримував економіку держави. Його рішення було непохитним - залишатися в рідній Україні, не зважаючи ні на що. Він з гордістю носив звання Героя України, розбудовуючи нашу країну та вкладаючи усі можливі сили та ресурси в її майбутнє. Боляче втрачати таких Людей через тупість та варварство рашистських окупантів. Це нелюди, що намагаються знищити не тільки нашу землю, але і наш народ. Ми ніколи не забудемо і точно не пробачимо! Вічна пам‘ять Олексію Опанасовичу та Раїсі Михайлівні...ПАЛАТНИЙ