Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦Артур Баглюк | Artur Bagliuk 🇺🇦
Añadido 06 ene. 2025

🇺🇦Артур Баглюк | Artur Bagliuk 🇺🇦

@arturinsaider
Número de suscriptores: 360
Fotos: 79
Videos: 16
Enlaces: 83
Descripción:
Вітаю! Мене звати Артур Баглюк - підприємець, директор Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza Краківського відділення, громадський діяч, волонтер 🇺🇦 Канал про актуальні новини, інсайди та думки про українсько-польські відносини, бізнес-можливості та співпрацю.
Fuente

🇺🇦Артур Баглюк | Artur Bagliuk 🇺🇦 | Кривий Ріг. Пекло на землі.Сьогодні сюди прилетів Іскандер-М з касетно...

Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦Артур Баглюк | Artur Bagliuk 🇺🇦 🇺🇦Артур Баглюк | Artur Bagliuk 🇺🇦 @arturinsaider
894 Vistas/Alcance 2025-04-04 19:59 Mensaje №68
🇺🇦 Кривий Ріг. Пекло на землі.Сьогодні сюди прилетів Іскандер-М з касетною бойовою частиною — просто в житловий квартал. Це не помилка. Це не “випадкове влучання”. Це — свідоме, розраховане, хірургічно точне вбивство. Виродки знали, куди цілять: дитячий майданчик, будинки, люди. Високоточна ракета призначена не для знищення техніки, а для масового вбивства — саме дітей, жінок, цивільних.16 загиблих. Шестеро з них — діти.Наймолодшій постраждалій дитині — лише три місяці.Пів сотні людей з пораненнями. У лікарнях борються за життя. Батьки стоять над тілом свого 15-річного сина і не можуть зрушити з місця.Іншого хлопця більше немає — але його мобільний ще дзвонить…Це тато намагається додзвонитися.Люди згоріли живцем у власних автомобілях. Це був звичайний день у звичайному місті. Тепер — ще один чорний день у нашій історії.Це – армія терористів.Москалі — не люди.Це воєнний злочин найвищої міри жорстокості.Це — свідома політика геноциду, коли головна мета — не завдати шкоди інфраструктурі, а вбивати і калічити цивільних. Навіть суду в Гаазі замало для цього масового вбивства.Негайно має бути скликане засідання Ради Безпеки ООН, хоча в цю інституцію вже віри немає. Кожен, хто сьогодні підтримує путлєра, має розділить і провину з ним.Ці кадри має бачити світ. Показувати, кричати, бити в усі дзвони.Це масове вбивство. І таке не пробачається.Ніколи.📱 Підпишись 🇺🇦