Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Артем Ігнатенко
Añadido 06 dic. 2025

Артем Ігнатенко

@artemblogerr
Número de suscriptores: 25 030
Fotos: 753
Videos: 704
Enlaces: 1,090
Descripción:
Позивний БЛОГЕР Звʼязок зі мною https://t.me/artem_bloger

👥 Número de suscriptores

25 030
Promedio/Día:: +12
Promedio/Tiempo:: +39
Promedio/Mes:: +3066

📊 Mensajes por Día

3.8
Último día: 4
Promedio semanal: 3.3
Promedio por día: 3.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 7,890 26-06-21 09:40
Важлива інформація! Продовження застосування БпЛА "Шахед-136". Зараз точно можемо констатувати факт застосування ЗС РФ Шахедів з подвійною БЧ, одна з якої з касетними осколковими бойовими елементами (ОБЕ). Шахед проходя над ціллю на висоті 200-250 метрів викидує до 20 шт ОБЕ. Потім повертається і наносить удар другою БЧ як звичайний Шахед. ОБЕ починають вибухати за 2-6 години після викидання і вибухають один за одним. Крайній вибухає після 20 годин. Встановлені розміри які становлять 50 мм в діаметрі та 370 мм в довжину. Пофарбовані в чорний колір, зовнішня осколкова рубашка сформована готовими вражаючими елементами розміром 3 на 5 мм у кількості 1464 шт (61 стрічка в 24 ряда). Виявив подібні елементи негайно залишити місце подій на відстань більше 150 м (встановлено пробиття автомобіля на відстані до 110 м). Можливо вилучати або знищувати після 24 години після падіння БпЛА. При штатному розкиданні ОБЕ з висоти 200-250 м накриває певну площину яка становить 40 м завширшки та 75 м повздовж.
👁 10,300 26-06-10 04:28
⚠️ ⚠️ ⚠️ ⚠️ ⚠️Важлива інформація щодо БПЛА «Молнія» та роботи ДВС «Чуйка». Маємо аналіз відносно свіжого збитого борта «Молнія». На ньому встановлена антена з діапазоном передачі відео 4,1–4,5 ГГц.Найбільш розповсюджені у нас детектори ворожих сигналів (ДВС) «Чуйка» у поточній версії працюють у таких діапазонах частот із паралельним швидкісним автоскануванням: 0,9–1,8 ГГц, 2,87–4,08 ГГц, 4,86–6,06 ГГц. Хоча «Чуйка» забезпечує швидке сканування своїх базових діапазонів (1.3 ГГц, 3.3 ГГц, 5.8 ГГц) за 4–8 секунд, діапазон 4,1–4,5 ГГц вона не ловить! Тобто для «Чуйки» Молнії з таким керуванням наразі є «невидимим».При переміщенні на транспорті покладаємося виключно на власні очі та вуха. Постійно крутимо головою на 360° та розподіляємо сектори спостереження між пасажирами.Враховуємо швидкість «Молнії» при виборі власного темпу руху та плануванні маневрів ухилення: крейсерська швидкість: 72–90 км/год, максимальна швидкість: 120–150 км/год.Будьте уважні та попереджайте суміжників.⚠️ ⚠️ ⚠️ ⚠️ ⚠️
👁 9,870 26-05-13 17:21
Ворог завершив підготовку до МРУ до якого планується застосування 4 бортів Ту-95 з аер. «ОЛЕНЕГОРСЬК/ЕНГЕЛЬС» та щонайменше 1 борта Ту-160 з аер. «УКРАЇНКА» (11.05.2026 відмічено рейс за планом: аер. «УКРАЇНКА» - «ЕНГЕЛЬС» - «УКРАЇНКА» з ціллю спорядження КРВБ). Цілями атаки визначено м.Київ (та область), м.Бурштин, м.Дніпро, м.Кривий Ріг, м.Одеса (локальне ураження БпЛА), м.Львів та м.Коломия. Серед ракет/БпЛА ворог планує залучення щонайменше трьох ракет Х-47М2 «Кинджал» (три борти МіГ-31 з аер. «САВАСЛЕЙКА»), 16 (чотири борти Ту-95мс з аер. «ОЛЕНЕГОРСЬК/ЕНГЕЛЬС») та 12 крилатих ракет Х-101 (один борт Ту-160 з аер. «Українка»), щонайменше 1 крилату ракету Х-22 (один борт Ту-22м3 з аеродрому «ШАЙКОВКА»). Також планується задіяння близько 545 убпла типу «SHAHED» та щонайменше чотирьох комплексів «ІСКАНДЕР-К» (до 7 крилатих ракет), а також до 9 комплексів «ІСКАНДЕР-М» (до 18 балістичних ракет). Додатково у порту Новоросійську було відмічено спорядження двох надводних кораблів типу «АДМІРАЛ МАКАРОВ та ЕССЕН» (за наявними даними було спорядження близько 13 крилатих ракет «КАЛІБР»).Ворог, ймовірно, запланував нанесення МРУ вже 13.05 або ж 14.05 Майте на увазі та бережіть себе 🤝
👁 9,680 26-04-22 13:20
І так, якщо коротко - кацапи знову задонатили на дрони для ЗСУ, а конкретно для бійців батальйону безпілотних систем "Роланд" 29 окремої важкої механізованої бригади ЗС України. Якщо цікаво як? Дивіться в відосі)))Наші хлопці з Служби Божої взяли аккаунт такого собі першого заступника голови адміністрації м.Котовська Тамбовської області Плаксіна Алєксандра Вікторовіча (це до речі там де Тамбовський пороховий завод, який періодично підсмажується від БПЛА ЗСУ) і з його аккаунту розіслали в закриті волонтерські групи вказівку задонатити на потреби нібито підарського БАРС-27 "факел". Нюанс - в реквізитах карток, вони наші)) Результат - т.зв. "волонтери" Котовська і йоб...ті зетніки почали скидуватись. Бо і вказівка ж і типу на "благє дєло") Тепер наші хлопці з "Роланда" мають дрони, профінансовані орками (дрони як ви бачите вже закуплені). Ну а бійці "Роланда" оформлять їм "кешбек". Плаксіну А.В. окрема подяка, так тримати))Окремо йому ще дяка за Тамбовський пороховий завод (дякую що поділились координатами де ваші МВГ стоять😁)Ну а нашим біцям з Роланда - тільки успіху і підвтерджених уражень)) Тримаймо стрій!
👁 11,200 26-03-15 09:55
❗️❗️❗️ ТЕРМІНОВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ЦЕНТРУ КІБЕРЗАХИСТУ ❗️❗️❗️Увага!Фіксуються випадки цільових телефонних звернень до військовослужбовців від осіб, які представляються «благодійниками», представниками «обласних» або «міських» органів самоврядування, а також різних громадських організацій.Під час розмови зловмисники пропонують надати матеріальну допомогу підрозділам (техніка, обладнання, БПЛА тощо) та, увійшовши в довіру, надсилають файл нібито для заповнення кількості потреб підрозділу.‼️ Вкладений файл містить шкідливе програмне забезпечення, запуск якого може призвести до зараження пристрою та отримання противником доступу до службової інформації.❗️ не відкривайте файли, отримані від невідомих осіб після телефонних розмов;❗️ не завантажуйте та не запускайте вкладення з електронної пошти або месенджерів від неперевірених контактів;❗️ усі пропозиції допомоги перевіряйте через командування або офіційні канали підрозділу;❗️Довести зазначену інформацію до всього особового складу підрозділів.❗️❗️❗️ БУДЬТЕ УВАЖНІ ДО «ПРОПОЗИЦІЙ ДОПОМОГИ» ВІД НЕВІДОМИХ ОСІБ ❗️
👁 7,180 26-01-01 00:03
Командир Трійки Андрій Білецький звернувся до українців у новорічну ніч: «Маємо бути єдині, як ніколи в історії».⭕️Війна за незалежність триває з 2014 року — це довше, ніж перші визвольні змагання 1917-1921 років та Друга світова війна. Ці роки довели головне: українці значно сильніші, ніж здавалося ворогу, світу і нам самим. Андрій Білецький наголосив: спроби путіна виманити Донбас обманом означають лише одне — вони не здатні забрати його силою. І хоча нам непросто, ми продовжуємо жити і працювати, вчимося, розвиваємося, створюємо власну зброю і технології, якими захоплюється весь світ. «Щодня ми стаємо сильнішими. Бо військо і народ стоять разом. Саме цього не вистачило нашій державі у війнах 20 сторіччя. Ми знаємо ціну зрадам і несправедливості. Так, ми втомлені, але наш дух незламний. Сьогодні ми маємо бути єдині, як ніколи в історії. У цей новорічний вечір хочу звернутись до кожного з вас, де б ви не були: в окопі, на позиції, за столом з родиною, на чергуванні в лікарні чи на роботі. Ми віримо, ми тримаємося, ми разом — за нашу віру, за нашу силу, за нашу єдність, за український народ і за військо, яке його боронить». Підписатися на Times of Ukraine
👁 7,630 25-12-30 17:34
Російські заяви про «атаку на резиденцію путіна» з’явилися без незалежних доказів, у традиційній для кремля манері — одразу з політичними звинуваченнями та гучними цифрами. Перш ніж ретранслювати ці звинувачення, важливо вимагати доказів і пам’ятати, хто саме вже понад три роки веде повномасштабну війну. Спроби росії представити себе нібито жертвою атак не витримують жодної критики. Подібні заяви слід розглядати в контексті інформаційної операції, спрямованої на: дискредитацію України в очах західних партнерів; тиск на міжнародну аудиторію напередодні політичних або дипломатичних подій; внутрішню мобілізацію російського суспільства через образ нібито «обложеної фортеці».Лише на наступний день після так званої атаки першим повідомленням про неї зʼявилися в МЗС росії, а не в Міноборони. І цифри не співпали, і доказів росія не дає. Усе це вказує, що це вигадка.У момент, коли мир уже почав наближатися і США, Україна та європейські партнери близькі до формування проєкту мирної угоди, росія — демонструючи повну відсутність наміру завершувати війну — вдається до вигаданої провокації. Її мета - зірвати мирний процес і водночас подати себе в образі «жертви». Це виглядає особливо цинічно з огляду на те, що напередодні росія здійснила масований удар по енергетичних об’єктах Києва та прилеглих районів. Унаслідок цієї атаки загинули троє людей, понад п’ятдесят зазнали поранень.Артем Ігнатенко Підписатись
👁 7,630 25-12-20 09:29
Білецький закликав до негайних реформ: БЗВП, сержанти, «паперові генерали»У статті для The Economist (ексклюзивно публікує NV) командир третього армійського корпусу закликав до термінових реформ ЗСУ незалежно від того, триватиме війна чи настане перемирʼя. Переказуємо головне:• Навчання ОС: півроку на підготовку висококласних інструкторів із бойовим досвідом для щонайменше 40 тисяч добре навчених новобранців кожні півтора місяці.• Сержанти — без них навіть найкращі командири не рятують ситуацію: “старики” гинуть швидше, ніж встигають передати досвід, а недосвідчені поповнення не здатні тримати позиції під тиском.• «Паперові генерали»: повна переатестація офіцерського складу і зняття барʼєрів для росту здібної молоді.• Воювати на ентузіазмі добровольців більше не можна. Швидкі і популярні кроки у відповідь на системні проблеми призводять до хаосу і турбулентності.• Без стратегії зброя і технології не змінюють хід війни. Без людей техніка залишається металом, а «лінії дронів» і «кілл-зони» — мегапрожектами.«Так, «поліпшення якості людей» — звучить не для заголовків. Очевидно простіше закликати до виробництва «100 мільйонів дронів». Лише якісні зміни в армії визначають результат на полі бою, ставлення суспільства і готовність партнерів продовжувати підтримку. 2026-й має стати роком тверезості — бо іншого вибору в Україні більше немає».