Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Маша поганого не порадить
Añadido 14 jul. 2024

Маша поганого не порадить

@art_mrpl
Número de suscriptores: 228
Fotos: 4,070
Videos: 230
Enlaces: 941
Descripción:
Маріуполь у вигнанні / Mariupol in exile🇺🇦😪❤️
Fuente

Маша поганого не порадить | Подивилася інтерв'ю Богдана Кротевича — начштабу Азову, захисника Марі...

Logotipo de la comunidad de telegram - Маша поганого не порадить Маша поганого не порадить @art_mrpl
119 Vistas/Alcance 2024-07-28 15:17 Mensaje №5113
Подивилася інтерв'ю Богдана Кротевича — начштабу Азову, захисника Маріуполя, який був в полоні, а зараз боронить країну на Донеччині. Там багато інфи про генерала Содоля — який був керівником оборони Маріуполя, але по факту не вів підготовки до неї та виїхав з міста в перший день. За ним з міста поїхав і мер Бойченко.Маріуполь знищили росіяни, але оборона міста могла бути більш ефективною та менш кривавою, якби:— були достатньо підготовлені оборонні споруди та лінії оборони (вони були на папері та анонсовані містянам, а по факту ні)— цивільна інфраструктура теж була підготовлена — бомбосховища, запаси води, медикаментів, їжа— евакуйовані пацієнти лікарень, дитячі будинки, люди з інвалідністю— Содоль покинув місто і за ним частина військових самовільно покинули позиції. Подібна ситуація була і під Волновахою, захоплення якої створило блокаду міста— Азов та інші бригади, прикордонники, поліцейські взяли на себе відповідальність і закривали проблеми, які мав би закривати Содоль— міська влада піддалася паніці та мінімально координувала роботу2 роки захисники Маріуполя в полоні, а генерал Содоль ще в кількох битва робив всякі погані штуки і не поніс за це відповідальності.