Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Маша поганого не порадить
Añadido 14 jul. 2024

Маша поганого не порадить

@art_mrpl
Número de suscriptores: 228
Fotos: 4,070
Videos: 230
Enlaces: 941
Descripción:
Маріуполь у вигнанні / Mariupol in exile🇺🇦😪❤️
Fuente

Маша поганого не порадить | Мій випускний 2009 в Маріуполі проходив в "Гусях лебедях". Ми святкува...

Logotipo de la comunidad de telegram - Маша поганого не порадить Маша поганого не порадить @art_mrpl
170 Vistas/Alcance 2025-05-26 14:10 Mensaje №5256
Мій випускний 2009 в Маріуполі проходив в "Гусях лебедях". Ми святкували трьома класами з батьками та вчителями. Здавали по 1000 грн (125 дол). Це було з фото, відео, стрічками випускників, квітами та всім всім. Здавати можна було все одразу та по 100 грн на місяць протягом 11го класу. Кілька людей не хотіли йти в ресторан, тому їм було менше.Загалом мені сподобався і останній дзвоник, і випускний концерт, і церемонія вручення дипломів. Тільки ресторан був дивним.За ті гроші ми винаймали весь ресторан з 2 поверхами та літнім майданчиком. Коли ж ми туди приїхали, то виявилося, що територією ще ходять люди і невідомо коли підуть. Їжа була так собі, алкоголь в нас був в обмеженій кількості. На кожен стіл видавали по пляшці вина. Хоча на батьківських столах все було. Звичайно всі проносили алкоголь і нишком його пили. Мені мала пронесла пляшку шампанського. Я її пила під столом тихенько. Пішла танцювати, а коли повернулася - пляшка зникла. Десь через 2 години всі були п'яненькі, а музика стала фуе. Я наїлася, напилася, натанцювалася. І о першій ночі відчалила додому. Пропустила церемонію зустрічі світанку.На наступний день треба було прийти прибрати після церемонії вручення дипломів та отримати додаток до диплома (це був хитрий шантаж, щоб ми прийшли поибирати). Виявилося, що багато хто отруївся, чи то нажерся алкоголю, чи то зїв щось. Люди відходили по кілька днів. А я того літнього черневого дня вийшла зі школи з відчуттям неймовірного щастя.А у вас що по випускним/останнім дзвоникам?