Fuente
apkha (оренда та купівля) | Як не платити ріелторам?Знайшли оголошення , пішли дивитись квартиру.Н...
12 800 Vistas/Alcance
2025-11-24 15:01
Mensaje №370587
Як не платити ріелторам?Знайшли оголошення , пішли дивитись квартиру.На перегляді (бажано у кінці перегляду , коли все є знайомство) спитали власника номер телефону.Адекватні власники завжди дають номер , тому що навіщо їм ріелтор ?Він така ж сама непотрібна прослойка ,як і для вас (тільки вас він ще заскаміть на гроші хоче).Неадекватні власники контакт не дадуть , і скажуть "я працюю через ріелтора".Спитайте у власника : Тобто ви його найняли?Власник скаже : Так.Ви : По якій причині я повинен платити ріелтора ,якщо ви його найняли , я його не наймав , я сам знайшов оголошення про здачу квартири ?І це самий чоткий момент : Якщо власник все ж таки адекватний , він скаже : Ви праві , я сам сплачу ріелтора (або зілью) , або він скаже : Тому що ви лох (я не гіперболізую).Коли ви покорно платите комісію ріелтору ,котрого навіть не наймали (а навіщо його наймати?😀) , окрім того , що вас вже ріелтор розвів на гроші , у подальшому з великою вірогідністю вас також розведе і власник ,тому що він вже бачив ,що це легко.Не давайте себе розводити ні ріелторам ,ні власникам.