👁 143
25-12-15 12:27
🎮 Приставка, діджей-заруба фейс2фейс, та дресс-код* у стилі мортал Комбат! - щоооо??10 ювілейний Reversе та його річниця!📆 20 грудня, Отель, REVERSE X ANTIBIOTIX (Одеса)Занурюємося в атмосферу цілої епохи та Всесвіту Мортал Комбат!2 сцени протистояння та синергії важкого та глибокого, ламаного та прямого.Мейн стейдж:D'n'B F2F HardCore - пряме зіткнення стилів, енергій та характерів.(амени проти кіка: darkstep, breakcore, crossbreed, oldschool, gabber, uptempo, mainstream, acid etc.)i шматочок техноM47UR, MISSDYE, CHWBK, EIGHTEEN, FRACTAL SQUAMMA, FLUFFY, KOTPLT, KASKADER, PITJAQUE, FORCEДруга сцена:waterfall B2B електро та різних видів днб (Rollers, Deep, Neuro) i шматочок техно.VI_VI, UFONIK, YUREEQ, MYL0, BALDEJNYI, TOXIC KILLXR, VIRYS, DARARTU, ENERJAKE.*за гарний костюм - фрідрінк на вході!Приставка буде весь вечір в доступі на території закладу.❌ Ранні рейвери - РОЗПРОДАНО❌ 1 хвиля - РОЗПРОДАНО❌ 2 хвиля - РОЗПРОДАНО 💵 3 хвиля - 700 грн 🕛 В день івенту - 800 грн (20.12)🎫 Придбати квитки можна ось тут 👈🏻 Готуйся до епічної битви!