🎉БЛАГОДІЙНИЙ 🎉🎉🎉🎉🎉🎉від Funko Holodok! 🎉Розігруємо унікальну фігурку Lux ✨із підписом акторки української озвучки Madyfroggy🩷Мета збору — допомога нашим бійцямУсі зібрані кошти підуть 15 StarLink для наших захисників 🇺🇦За підтримки:• Бригади 46оаебмр• Благодійний фонд Тихо
📌Умови участі:• Донат від 50 грн на банку Monobank = 1 шанс у розіграші• Кожні додаткові 50 грн = +1 шанс(Наприклад: 100 грн = 2 шанси, 250 грн = 5 шансів)
‼️Банка моно ‼️В коментарях пишіть свій нік в Instagram або Telegram🔗Посилання на Банкуhttps://send.monobank.ua/jar/4gniHLbccN💳Номер картки Банки4874 1000 3955 0952🎟 Кожен учасник, який задонатить, автоматично стає учасником розіграшу!🔥
Особливість призів: Кожна фігурка буде мати: ✅
Фірмовий сертифікат автентичності від Funko Holodok ✅
Ексклюзивну фірмову наліпку, яка також підтверджує автентичність ✅
Унікальний ексклюзивний номер у стилі бригади — (00046)
❤️Донать, підтримуй наших бійців та отримай шанс виграти ексклюзивні колекційні фігурки з автографами!Разом до перемоги
ТСН вражаєСтудент Денис із Дніпра винайшов інноваційний спосіб латання ям на українських дорогах за допомогою аніме-філерів.Денис з'ясував, що якщо пропустити через гідравлічний прес чисту нудьгу від перегляду серій про дитячі спогади другорядних персонажів, вона набуває щільності надміцного асфальтобетону. Щоб закрити велику вибоїну на проспекті, достатньо всього трьох серій, у яких герої по двадцять хвилин просто дивляться одне на одного і важко дихають.Наразі стартапер також тестує технологію вилучення сюжетної броні з головних героїв жанру ісекай для зміцнення несучих конструкцій мостів.За його розрахунками, якщо змусити працівників автодору перед заливкою бетону кричати пафосні промови про силу дружби і перемагання своїх лімітів, покриття стане абсолютно невразливим до будь-якої фізики."Головне під час ремонту - випадково не використати матеріали з пляжного епізоду, бо тоді дорога стає занадто м'якою, повністю втрачає логіку і починає непристойно стогнати під колесами фур", - застерігає винахідник.
Всім привіт. У надрах deep anime-fandom з'явилася ідея відсвяткувати День анімешника онлайн-конкурсом по знанню аніме-тайтлів та історії фендому.20 червня - не проста дата. 1997 року в цей день виник перший український аніме-клуб.Святкування Дня анімешників у цю дату конкурсами по історії теж не нове. Київські анімешники з Міцурукі проводили їх у 2015-2019 рр.----Тож які перешкоди?Розшукується анімешник чи анімешниця, яка б хотіла та могла організувати та провести цей конкурс онлайн і залучити купу народу. Напевно така людина має:- бути зацікавленою в історії українського фендому;- розуміти чому наша історія - це основа нашої ідентичності і чому саме з неї варто вчитися;- полюбляти дивитися аніме, не обов'язково супер багато;- мати бодай невеликий досвід у організації чогось. Може відео-стрімів чи роботи з людьми. Розуміти, що потягнеш щось такого типу і не дропнеш;- розуміти що таке ефективність витрат коштів. Ну тобто, що залучити 10к грн і мати 10 учасників - це не ок);- врешті чим ти молодше при названих характеристиках, тим краще. Адже би розуміти сучасні тренди та розуміти цінність досвіду такої організації для себе.----Питання ж призів та певних компенсацій за якісне виконання - вирішене. Загальний фонд - може бути і 10к грн. Розумних дорослих анімешників, які хочуть профінансувати такого роду ініціативу (в розумних межах) - вистачає. Питання саме в притомному і сучасному організаторі.Висловлюй бажання в коментарях до цього поста в @animemes_ua, куди він буде зарепощений. Але перед тим подумай, будь ласка, наскільки ти відповідаєш описаним вище вимогам і чи будеш ти кайфувати від процесу. Бо саме це - головне.----Додавайся в цей канал та репости його друзям якщо хочеш підтримати цю ініціативу, навіть якщо участь чи організація не цікавить.
Всім привіт. У надрах deep anime-fandom з'явилася ідея відсвяткувати День анімешника онлайн-конкурсом по знанню аніме-тайтлів та історії фендому.20 червня - не проста дата. 1997 року в цей день виник перший український аніме-клуб.Святкування Дня анімешників у цю дату конкурсами по історії теж не нове. Київські анімешники з Міцурукі проводили їх у 2015-2019 рр.----Тож які перешкоди?Розшукується анімешник чи анімешниця, яка б хотіла та могла організувати та провести цей конкурс онлайн і залучити купу народу. Напевно така людина має:- бути зацікавленою в історії українського фендому;- розуміти чому наша історія - це основа нашої ідентичності і чому саме з неї варто вчитися;- полюбляти дивитися аніме, не обов'язково супер багато;- мати бодай невеликий досвід у організації чогось. Може відео-стрімів чи роботи з людьми. Розуміти, що потягнеш щось такого типу і не дропнеш;- розуміти що таке ефективність витрат коштів. Ну тобто, що залучити 10к грн і мати 10 учасників - це не ок);- врешті чим ти молодше при названих характеристиках, тим краще. Адже би розуміти сучасні тренди та розуміти цінність досвіду такої організації для себе.----Питання ж призів та певних компенсацій за якісне виконання - не стоїть. Розумних дорослих анімешників, які хочуть профінансувати такого роду ініціативу (в розумних межах) - вистачає. Питання саме в притомному і сучасному організаторі.Висловлюй бажання в коментарях до цього поста в @animemes_ua, куди він буде зарепощений. Але перед тим подумай, будь ласка, наскільки ти відповідаєш описаним вище вимогам і чи будеш ти кайфувати від процесу. Бо саме це - головне.----Додавайся в цей канал та репости його друзям якщо хочеш підтримати цю ініціативу, навіть якщо участь чи організація не цікавить.
Вітання, український анімешнику!Про наших героїв уже фільм будуть знімати:https://youtu.be/poh3-b6e9ecА що про них зняв чи написав український анімешник, якому вони присвятили 5 років свого життя?Нічого 🤷♂Уяви, друже:- в 2014 щойно московія зайшла в Україну, ти ідеш воювати.- в 2015 ситуація стабілізується. І ти повертаєшся в тил.- там купа ініціативних спільнот українізаторів. І ти 5 років допомагаєш їм та влаштовуєш паралельно антимосковські акції.- але навесні 2019 згори дають сигнал, що "тема" вийшла з моди. І все, твоє ім'я викреслюють з реальності. Бо тепер знати тебе не зручно і не вигідно.- в 2022 московія ще дужче заходить і ти знову йдеш воювати.- на різдво 25 грудня 2022 року ти гинеш.- за наступні 6 років про тебе ніхто ні сном ні духом в сфері, якої ти заклав фундамент десь на 2/3.Огидно. Соромно.Але давайте про хороше. У нас завалялися 200€. Це дрібниця, але з чогось же треба починати.Отримає цей приз той, хто створить найкращий матеріал(и) про анімешний бік життя Братської четвірки.Це може бути відео, а можуть бути текстові матеріали. Фінальна сума розподілиться відповідно до масштабності та рівня робіт.А, так. Ми лишаємо право не включати/не публікувати тут матеріали, які будуть засновані та/або зважати на московську пропаганду. Можете здогадатися, скільки її лилося на них за їхнього життя. Адже працювати розвідниками у складі ГУР - це точно не дуповідсидна офісна робота)Ну що, поїхали? Лайки, репости го!Адже герої, що? Правильно, не вмирають.P.S. по готовності матеріалів пишіть @JacobSV.
✨ ASIANISH Winter Fest 2026 — головна зимова подія для фанатів Азії! ✨Хочеш відчути атмосферу Сеула, Токіо та Пекіна… не покидаючи Київ?Тоді тобі точно на зимовий фестиваль азійської культури, який відбудеться 28.12.2025! ❄️🎎На тебе чекає день, коли все навколо наповнюється:🌸 корейською естетикою🎤 k-pop енергією🎨 мистецтвом і традиціями💫 магією азійської культури, від якої неможливо відірватисяТи зможеш:— побачити виступи у номінаціях k-pop, вокал, імпровізація та аніме-дефіле— взяти участь у майстер-класах із корейської мови, каліграфії, китайського мистецтва та ін.— виграти подарунки 🎁— зустріти однодумців і знайти друзів— потанцювати на k-pop random dance 🔥— поборотися за ГРАН-ПРІ фестивалю ✨Це твій шанс зустріти Новий рік яскраво, атмосферно та натхненно.Приходь і стань частиною найбільшої зимової азійської події!📍 Дата: 28.12.2025⏰ Час: 12:00–20:00📌 Локація: Концертно-танцювальний зал «Ровесник», вул. Князя Романа Мстиславича, 5 (м. Дарниця)📲 Реєстрація: https://asianishfest.mssg.me/Інстаграм: https://www.instagram.com/asianish_fest/
🩷БЛАГОДІЙНИЙ РОЗІГРАШ від Koneko News🩷Задонатьна банку для потреб армії (FPV на фронт) - отримуй призи:1. Аніме фігурка на ваш вибір;2. Фігурка Кітагави Марін;3. Секретна аніме фігурка;4. В'язана лялечка Моміджі Фумо;5. Манґа на вибір до 500 грн;6. Неймовірний чай в баночці, зроблений під персонажів з аніме та милий брелок ручної роботи;7. Чай з аніме персонажем в крафтовій упаковці; 8. Азійські смаколики; 9. Чай з аніме персонажем в баночці;10. Чай з аніме персонажем в крафтовій упаковці. 🩷 Також ТОП-донатер отримає фігурку на вибір та милий брелок ручної роботи 🩷Умови розіграшу:1. Одна "участь" - 50 гривень. Чим більше сума кратна 50, тим більше шансів виграти приз;2. Донатите на банку, створену нашим каналом, що автоматично підкріплена до збору Стерненка (гроші автоматично нараховуються туди);3. Обов'язково вкажіть свій телеграм чи пошту в коментарі до платежу, щоб ми могли з вами зв'язатися (особливо стосується тих, хто донатить не з картки Монобанку);4. Монобанк автоматично обере переможців - плануємо це робити 31.10.2025;5. Ми одразу сповістимо вас на каналі, та кожному переможцю напишемо в особисті з інформацією 🩷6. Пересилка Новою Поштою по Україні за наш рахунок.=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=Пам'ятаймо, що завдяки захисникам та захисницям ми досі живемо своє життя, тож навіть 2 гривні на банку будуть дуже потрібні і можуть врятувати чиєсь життя. Кожен донатик важливий, і нічого страшного, якщо у вас нема можливості кинути від 50, киньте 10. Якщо кожен підписник долучиться, таким чином ми зберемо мінімум 14000 гривень! 🩷Щоб вас радувати, ми робитимемо ще багато інших розіграшів. А наразі давайте зробимо кожен свій внесок у наше майбутнє. 🩷 Дякуємо, що ви з нами~Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/38qzATuzSnПосилання на наш канал: https://t.me/+kUbXeULOy_k1NTIyKoneko News | Новини про аніме
#оголошення_волонтера Доброго дня усім, цей день настав!🥳Сьогодні, на честь мого дня народження, я анонсую свій благодійний проект "Виріб №69" відкритим!😊Як я і казав, я сам буду збирати гроші на збір, а саме на колеса для підрозділу БПЛА, для пана Жабича. І моя головна ціль зібрати 25к — 30к грн!😶Й на цей раз тут можливо будуть від 1 — 20 призів! Я підготував 3 призи, решту я підготую пізніше, але їх можуть доповнити й інші добровольці, які зможуть внести в цей вклад щось своє (фігурка, книга, манга, послуга в малюванні, тощо) добровільно!А щоб взяти в участі із занесенням своїх призів звертайтесь до адміна каналу Борг Відьмак чи Микита Стрендж у ПП. Й немає значення вартості яка буде річ чи послуга, кожен приз розігрується по черзі незалежно одно від одної (тобто 6 приз можуть бути тумбус, а 8 фігурка — вартість не має значення.)💘Хм, й так 3 мої призи:1 приз — книга енциклопедія "Світ Відьмака" за авторством самого Любистка,2 приз — фігурка 3д, (не можу показати бо вона все ще в дорозі)3 приз — 2 манги4 приз — ......І т.дА також, по своїм вихідним дням я буду проводити благодійний стріми, з проходженням ігор чи переглядів серіалів чи фільмів, буду дуже радий якщо будете на моєму твіч сторінки чи ютуб.🙂З призами розібрались, а тепер умови участі розіграшу.Будемо розігрувати призи через МОНОБАНК! Якщо маєте інший банк то скидуйте скріншот переказів під цим оригінальним постом або своє ім'я після завершення монорандомайзера. Розіграш будемо вести через квиточки моно, 1 квиточок — 50 грн! 100 грн — 2 квиточка, і т. д. А за 5 грн донату ви отримаєте посилання на базований арт від базованого художника!😈І звісно — я буду дуже радий за будь який донат та поширення цього посту!Термін закінченя проекту буде 15 серпня, але якщо ми досягнемо раніше, то звісно й проект завершимо раніше.🤗Ваш донат чи поширення збору стане для мене подарунком на день народження, яким я буду щиро радим.А іще, після завершення проекту я дещо публічно хочу показати, але тоді, коли настане час.🎯 Ціль: 25 000 — 30 000 🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/34TzUjGRwu💳Номер картки банки4441 1111 2604 2443
#оголошення_волонтераДоброго дня, мої улюблені люди-сталкери, а сьогодні у нас збір! Сьогодні ми допомагаємо нашому другові Кіміно зі збором на ремонт авто, там залишилось 18к грн, і сподіваюсь що ми закриємо вчасно!😊І у нас у розіграші будуть 2 фігурки, а отже у нас будуть 2 призові місця!1 місце — фігурка дівчинка в костюмі кролика, немаленька, 20 см зі справжніми колготками! Дякуємо за цей хабар панові адмінові Червона кімната кота🤩2 місце — фігурка Хатцуне Міку у формі демоничка, яка ще й сидить. За цей хабар дякуємо пані адмінові Хіна/Аніме Фігурки 💜Умови розіграшу прості, через квиточки. 50 грн — 1 квиточок, 100 грн — 2 квиточка і т. д. Задоньте на банку чи картку, зробіть скрін і присилайте скрін під оригінальним постом збору, і нічого зайвого не писати, ми вас пронумеруємо. Потім через онлайн рандомайзер оберемо двох переможців🤗(Якщо збір закриємо раніше зазначеного часу, то ми приймемо донати від зборів у пана Жабича) Банка : https://send.monobank.ua/jar/6ySv4HFQmmКартка 4441 1111 2223 1222Термін закінчення 19 квітня о 15:00🥰
КОНКУРС ВІД ДЖОДЖО МЕМІВ УКРАЇНСЬКОЮ🇺🇦🎉В честь нашої першої тисячі🥳 підписників ми розігруємо чудові подарунки з тематикою нашого улюбленого бізарного всесвіту!✨У нас буде три паки подарунків, по три різні товари в кожному, а саме:Перший пак: блокнот, брелок та принт на фізичну банківську карткуДругий пак: килимок, чашка тастікериТретій пак: шопер, значки та постерА те, як воно виглядає, це сюрприз, і ми не покажемо, аж доки, конкурс не закінчиться й подарунки не приїдуть до переможців🤫Як прийняти участь?:1. Бути підписаними на канал ДжоДжо меми українською🌟2. Написати під цим дописом ім'я улюбленого ДжоДжо Приклад: Джолін. Зараховується тільки один коментар від людини, коменти від імені каналу не приймаються.3.Перебувати на території України. Якщо ви не живете в Україні, але маєте там довірене лице, яке зможе прийняти посилку, ми надішлемо посилку цій людині.З переможцями ми зв'яжемося особисто та обговоримо усі деталі доставки та передачі посилок.📦Результати будуть через 4 дні, тобто ввечері 29 вересня!Бажаємо удачі і дякуємо що ви з нами❤️