🍏 Анонс iOS 27: ще більше рідкого скла та Siri на аутсорсі у Google.Apple показала iOS 27, і якщо вам здалося, що торік у системі було забагато Liquid Glass, то цього року його стало ще більше. Іконки стали об'ємнішими, ефектів прозорості додали від душі. Щоправда, після хвилі скарг, Apple все ж здалася і додала повзунок, яким можна регулювати рівень прозорості. 🥳Головною новинкою стала Siri AI. Після кількох років обіцянок Apple нарешті показала розумного асистента з окремим застосунком, підтримкою Dynamic Island, аналізом фото та розумінням контексту.Але найцікавіше інше. Схоже, у Купертіно зрозуміли, що самостійно наздогнати ChatGPT і Gemini буде непросто, тому фактично схрестили Siri з Gemini. Тепер значна частина AI-можливостей працює завдяки технологіям Google, а Apple займається тим, що красиво загортає це у свій інтерфейс. При чому навіть на презентації особливою спритністю вона не відрізнялась. Як там буде на практиці - подивимось. Хоча ні, не подивимось. Нова Siri AI, схоже, знову матиме проблеми з доступністю в Європі через регуляторні нюанси. Тож якщо американцям довелося чекати на неї кілька років, то нам, схоже, доведеться почекати ще трохи. Як то кажуть, Apple Intelligence для всіх. Але не одразу, і не зовсім для всіх.😏Також покращили пошук, прискорили AirDrop, додали персональний еквалайзер для AirPods і нові інструменти батьківського контролю. Ще обіцяють зробити загальну оптимізацію і покращити швидкість на 30%. Ну і приємний сюрприз, оновлення отримають навіть власники iPhone 11. Хоча Apple Intelligence буде працювати поки тільки на 17 Pro. От власники 16 будуть в захваті😁Andro-News.com | Новини технологій
💻Google намагається перемогти кризу пам'яті🔥Корпорація добра хоче знов підтвердити своє прізвисько і для цього вони розробили новий алгоритм стиснення TurboQuant.Його суть полягає у тому, щоб зменшити споживання пам'яті різноманітними ШІ системами. Сам механізм його роботи дуже складний - кому цікаво можете знайти в мережі. Але результатом такого нового кодування стане скорочення споживання пам'яті в 6 разів!🥳І ефективність його роботи вже підтверджена реальними тестами, тож штука реально працююча. На фоні такої новини навіть акції виробників пам'яті впали, бо інвестори вважають що тепер закуповувати її так багато для серверів буде не потрібно. Єдине відкрите питання, це як використають нову технологію техногіганти. Вони можуть скоротити споживання пам'яті і дати хоч трішки на користувацький ринок, а можуть просто зробити ШІ моделі складнішими і наклепати їх ще більше. Короче ніякої гарантії що це закінчить кризу пам'яті дуже швидко немає - але як мінімум обгрунтована надія на це з'явилась. 👍Andro-News.com | Новини технологій
Nothing викотили нові Phone (4a) та (4a) Pro! І це вже не просто "бюджетники" зі світломузикою.Можна по-різному ставитися до бренду Карла Пея, але їхні дизайни завжди привертають увагу. Цього року лінійка (4a) суттєво змінилася, і тепер між базою та "прошкою" прірва не лише в камерах.Nothing Phone (4a) Pro — тепер у металі!- Корпус: Прощавай, пластик! Повністю металевий , товщина 7.95 мм та захист від вологи (занурення на 25 см на 20 хв).- Екран: 6.83” OLED на 144 Гц з піковою яскравістю до 5000 ніт та Gorilla Glass 7i.- Залізо: Snapdragon 7 Gen 4, швидка пам'ять LPDDR5X + UFS 3.1 та випарна камера для охолодження.- Камери: Основна 50 Мп (Sony Lytia 700c з OIS) + 50 Мп перископ (3.5x). А от фронталку чомусь даунгрейднули до 32 Мп (було 50).- Дизайн: Ззаду тепер круглий Glyph Matrix на 137 діодів — світить вдвічі яскравіше, можна юзати як потужний ліхтарик.Базовий Nothing Phone (4a) має скромніший апгрейд- Корпус залишився пластиковим (8.55 мм).- Екран: 6.78” OLED, але на 120 Гц (до 4500 ніт).- Залізо: Snapdragon 7s Gen 4 та повільніша ОЗП LPDDR4X. Без випарної камери.- Камери: Набір майже як у Pro, але головний сенсор від Samsung, а відео пише без Ultra XDR у 4K.- Замість матриці ззаду — оновлений Glyph Bar (лінія на 63 яскраві діоди).- Спільне у двох моделей: Акумулятори трохи підросли до 5080 мАг (в Індії 5400 мАг), зарядка на 50 Вт. На борту одразу Android 16 (Nothing OS 4.1) з підтримкою впродовж 6 років!👇 Ну що, як вам оновлення? Чекаю на вашу думку в коментарях!Andro-News.com | Новини технологій
Анонс MacBook Neo - "бюджетний" ноутбук для навчання та роботи.На перший погляд все прям дуже добре, бо за $599 нам пропонують гарний і тонкий алюмінієвий корпус, 13" 2К Retina екран, круті динаміки, клавіатуру та тачпад. Та навіть сканер відбитка пальця та непогану фронталку завезли. Але ціна така маленька звісно не просто так, благодійністю купертинівці точно ніколи не займались. При тих самих габаритах що у Air, він має батарейку на 36.5 Вт/год проти 54. Роз'єм для зарядки Mag Safe прибрали, а кількість Type-c роз'ємів усього 2. При цьому один з них підтримує передачу 10 Гб/с , а інший взагалі стандарту USB 2.0. Ніякого Thunderbolt немає. Накопичувач встановлено на 256 ГБ, що ще можна прийняти. А от як буде працювати сучасна Mac OS на 8 ГБ оперативки - питання відкрите. Не забули навіть написати про підтримку Apple Intelligence завдяки процесору A18 Pro, але з його можливостей вказано ластик у галереї та Genmoji😄Ну і кольори хоч і доволі веселі, але на рендерах нам прям обіцяли щось соковите, а насправді вони доволі бліді. Діліться своїми думками стосовно того, кому він такий треба і чи взяли б ви такий собі?Andro-News.com | Новини технологій
Ще одна подія, яку точно не варто пропускати власникам інтернет-магазинів.Українська AI Платформа HAPP робить практичний вебінар у колаборації з SalesDrive CRM — про те, як системно автоматизувати підтримку та заявки в eCommerce без втрати контролю над процесами.SalesDrive + AI: як автоматизувати підтримку та заявки в інтернет-магазині📅 18 лютого | 19:00💻 Онлайн · участь безкоштовнаЦе буде прикладний ефір без теорії. Що буде:▪️ як автоматизувати першу лінію комунікації 24/7▪️ як AI відповідає на типові запити: доставка, оплата, повернення, статус замовлення▪️ як фіксуються звернення та історія взаємодій у SalesDrive▪️ як створюються та оновлюються ліди й угоди в CRM▪️ у яких сценаріях підключається менеджер▪️ з чого почати запуск і які дані потрібно підготуватиБуде корисно власникам магазинів, керівникам продажів і підтримки, операційним менеджерам, які відповідають за порядок у CRM і швидкість обробки заявок.Обговорення та питання в їхньому ком'юніті підписатисяРеєстрація обов’язкова: https://happ.tools/webinars?utm_source=tg_channel
📱Galaxy S26 Ultra - смартфон на який ви не захочете клеїти плівку🔥Інсайдер Ice Universe заявив, що власникам майбутнього Galaxy S26 Ultra можна буде одразу забути про плівку та захисне скло. Але не тому, що Samsung раптом почне клеїти їх з заводу.Причини наступні:- В цьому поколінні антиблікове покриття ще прокачають і плівка буде лише псувати ефект- Нове покоління Gorilla Glass, за чутками, настільки міцне та стійке до подряпин, що пошкодити його буде дуже складно.- У S26 Ultra використають дисплей з технологією CoE, яка робить скло надпрозорим, а скло чи плівка лише зіпсують зображення- Фінальний аргумент - технологія Flex Magic Pixel, яка захищає екран від сторонніх поглядів, як у банкоматах. Дивишся не під прямим кутом і нічого не видно.Щоправда такий інсайд дає розуміння, що нова технологія приватності стане ексклюзивом, і звичайним програмним оновленням подібного ефекту не досягти. Віримо інсайдеру, чи це знов купа маркетингової шелухи, якою намагаються виправдати відсутність змін у залізі?Andro-News.com | Новини технологій
Анонс Motorola Signature: стильний та тендітний флагман на Snapdragon 8 Gen 5🔥На конференції Lenovo Tech World у Лас-Вегасі Motorola представила свій новий флагман - Motorola Signature, зробивши ставку на дизайн і топові характеристики.Корпус смартфона має товщину 6,99 мм і вагу 186 г, алюмінієву рамку та захист Gorilla Glass Victus 2. Задні панелі з імітації льону й твилу виглядають незвично, але смартфон при цьому має IP68/69 і відповідає стандарту MIL-STD-810H. А ще є круті стереодинаміки від BOSE.📸 Камери (усі по 50 МП):- Основна - сенсор Sony Lytia 828 (1/1,28", f/1.6, OIS)- Ультраширик з автофокусом для макро- Перископ Lytia 600 3х з OIS і макро- Фронтальна камера Lytia 500 з автофокусомЗалізо дуже непогане, але до ТОПів трохи недотягує:свіжий Snapdragon 8 Gen 5, 6,8″ 1.5К LTPO AMOLED 165 Гц,Акумулятор хоч і кремній вуглецевий, але ємність усього 5200 мАг. Така плата за тонкий та легкий корпус. У Європі смартфон вийде в єдиній версії 16/512 ГБ за ціною 999,99 Євро. Але пізніше модель з’явиться в Китаї під назвою Moto X70 Air Pro - і, ймовірно, значно дешевше.Andro-News.com | Новини технологій
📸 Анонс Xiaomi 17 Ultra - нового фотофлагмана компаніїУ Китаї офіційно представили Xiaomi 17 Ultra, головна зміною в якому став перехід від чотирьох камер до тримодульної системи.🔹 Основна камера - 50 МП на новому 1" сенсорі Light Hunter 1050L з технологією LOFIC для розширеного динамічного діапазону🔹 Перископ-камера - 200 МП (Samsung ISOCELL HPE, 1/1,4") з рухомими лінзами та змінною фокусною відстанню 75-100 мм (3.2х-4.3х)🔹 Ультраширик - 50 МП (Samsung JN5)Корпус став більш пласким і за товщиною це найтонший представник Ultra лінійки - усього 8,29 мм. Також з’явилися окремі круглі кнопки гучності, як на iPhone 4 та нове захисне скло Xiaomi Dragon Crystal Glass 3.0.Все інше доволі стандартно: Snapdragon 8 Elite Gen 5, батарея 6800 мАг з бездротовою зарядкою, вологозахист, стерео та інше.Є лімітована версія Leica Edition, в якій реалізували механічне кільце зуму навколо камери. Тобто як у проф камери,ви можете зумити повертаючи кільце навколо оптики. Ціна у порівнянні з минулим роком зросла і починається з $995 за версію на 12/512 ГБ. Топова на 16/1 ТБ обійдеться більш ніж $1200. От ми вже побачили перші наслідки кризи наочно, ціни підняли.🤨Andro-News.com | Новини технологій
📱Анонс Nubia Z80 Ultra - найкращого фотофлагмана, на думку самої Nubia😏Фірмовий впізнаваний стиль блоку камер, та екран без вирізів - на місці. Квадратна форма і механічна кнопка камери теж, але на цей раз всі кути трохи "зализали", щоб було зручніше тримати у руці. А для "трушних" фотографів знов є фотокіт, який перетворює смартфон на мильницю у стилі Leica.Трохи прокачали камери, на які власне і робили основний акцент на презентації. Основний модуль отримав більший сенсор на 1/1.3" та зберіг фірмову фокусну відстань 35мм. Дуже качнули ультраширик, і тепер він один з найкращих на ринку - на рівні з Vivo x200 Ultra. Матриця розміром 1/1.55" зі світлосилою f1.8, OIS та автофокусом для макро. Єдине що лишили майже без змін - це перископ. Матриця та сама, але кратність оптики збільшили з 2.7х (70мм) до 3.2х (85мм).Новий процесор Snapdragon 8 Elite Gen 5, ультразвуковий сканер відбитка, повноцінне стерео замість полуторки, Вологозахист IP 69, акумулятор на 7200 мАг та бездротова зарядка на 80 Вт, якої взагалі не було у минулому поколінні. В цілому, майже всюди трохи покращили: і по камерах, і по залізу, і по ергономіці. Але все одно смартфон лишається доволі нішевим, і не для всіх.Ціна починається від $700, але молодша версія тепер на 12/512 ГБ. Чи подобаються Вам пристрої цього бренду і які враження від користування у тих, хто з ними стикався?Andro-News.com | Новини технологій
Red Magic 11 Pro та Pro+ - нові ігрофони від ZTE з дуже цікавою системою охолодження та міні джеком!Дизайн залишився впізнаваним: гострі грані, мінімальні рамки й 6,85″ OLED-дисплей без жодних вирізів (1,5K, 144 Гц, тач до 3000 Гц). Але головне сховали всередині.У Pro+ вперше в смартфоні реалізовано справжнє рідинне охолодження. Не теплотрубка, не випаровування, а замкнутий контур із мікропомпою товщиною 0,85 мм. Вона ганяє спеціальний хладагент, який працює при температурах від –60°C до +108°C — не замерзає взимку і не випаровується під навантаженням. Насос споживає лише 80 мВт, тож на час автономної роботи майже не впливає.Система доповнена парою камер, мідними пластинами, графітними шарами та вентилятором на 24 000 об/хв. У теорії це дозволяє утримувати максимальні FPS без тротлінгу навіть у найвимогливіших іграх.Начинка очікувано топова: Snapdragon 8 Elite Gen 5, пам'ять LPDDR5T (10 667 МБ/с) та UFS 4.1 Pro, заявлено підтримку 200+ ігор на підвищеній герцовці.:Red Magic 11 Pro: 8000 мА·год / 80 Вт,Red Magic 11 Pro+: 7500 мА·год / 120 Вт + 80 Вт бездротова.І є те, що давно зникло в інших флагманах: 3,5 мм аудіоджек, три мікрофони, стерео, NFC, IPx8.Камери — 50 Мп з OIS + ширик 50 Мп + UDC-селфі.Як на мене, доволі цікаве рішення. Як гадаєте, краще ніж активне охолодження в попередніх моделях?Andro-News.com | Новини технологій