Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Андріївка під прицілом🇺🇦🥷🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Андріївка під прицілом🇺🇦🥷🇺🇦

@andriivkainfo
Número de suscriptores: 705
Fotos: 740
Videos: 431
Enlaces: 78
Descripción:
Канал створено для викриття фактів колаборації в Андріївській, Андрівській, Берестівській та Осипенківській громадах. Всі відомості про колаборантів можна відправляти на електронну пошту [email protected]
Fuente

Андріївка під прицілом🇺🇦🥷🇺🇦 | Жарти-жартами, але на даний момент ми маємо найбільш стабільну та конт...

Logotipo de la comunidad de telegram - Андріївка під прицілом🇺🇦🥷🇺🇦 Андріївка під прицілом🇺🇦🥷🇺🇦 @andriivkainfo
1 800 Vistas/Alcance 2025-03-27 08:34 Mensaje №1155
Жарти-жартами, але на даний момент ми маємо найбільш стабільну та контрольовану обстановку по всій ЛБЗ за останній, напевно, рік.Так, не все в нас супер-пупер ідеально, є у нас і проблеми, які потребують негайного вирішення, це не новина для суспільства та командування, проте нанісши великі втрати ворогу в живій силі та техніці, противник сильно втратив свій наступальний потенціал.Це відображається банально на тому, що більшість механізованих підрозділів підарів фактично не є вже механізованими і не мають взагалі бронетехніки для того, щоб проводити штурмові дії на броні, намагатися залітати в наші тили поміж позиціями. Ледь вистачає танків та БМП для вогневої підтримки штурму, а вся механізація звелась до буханок і бобіків з баз зберігання (яких вже і так дуже мало) або пішим ходом, проте по живій силі також буде скоро дефіцит. Тому хто там розказує, що перемирʼя потрібне саме нам - дуже помиляєтесь, просто для рашки це можливість вийти «переможцем», в том час як по факту ниточки починають рватись.Офіцер ✙ | Підписатись