Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - анастезія
Añadido 14 jul. 2024

анастезія

@anasteziyaspiceicee
Número de suscriptores: 4 644
Fotos: 1,940
Videos: 187
Enlaces: 199
Descripción:
внутрішній світ насті спісіісі Insta: spiceicee

👥 Número de suscriptores

4 644
Promedio/Día:: +9
Promedio/Tiempo:: -36
Promedio/Mes:: -153

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 109
Promedio/Día:: 1,600
Promedio/Tiempo:: 2,993
ERR: 45.41%

📊 Mensajes por Día

1.5
Último día: 0
Promedio semanal: 1.4
Promedio por día: 1.5

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,480 26-03-05 18:44
Думати що відмова від іншої мови зупинить війну це те саме що думати що відмова від мʼяса зупинить вбивства Це вибір. Він робиться кожною людиною з субʼєктивних оцінок та поглядів. Вибір кожної людини має бути зроблений в першу чергу в свій бік, і це все що він маєА за нас вже давно все вирішеноІ поки ми тут з паперових трубочок пʼємо щоб зберегти планету, там світові лідери озоновий шар ракетами підігрівають знатно, мабуть до ядерки готують))Я зараз про те, що більшість не захоче це чути, але 99% населення планети тримають не те шо за лохов, а за тварин, яким дають вибір або жити на умовах які нам пропонують «господарі» або, самі знаєтеЩо ж, з дорослішанням я почала менше писати в інтернеті та ділитися особистим життям тому що я зрозуміла, багато чого я ніколи в житті не зможу вслух. І навіть не зможу вам натякнути, нажаль. Правда в тому, що, бережіть себе - в першу чергу, своїх близьких - наступними, всіх інших рятуйте по можливості І як отче наш зазубріть собі що ви маєте право на все вже від народження, ви в себе одні і окрім вас ніхто вас не врятує, не повторюйте моїх помилок інакше іншим легко буде підчинити вас впливу, і повірте ваші інтереси закінчуються там де починаються інтереси іншої людини. Все інше мозкопромивка навʼязана суспільством і власні ілюзії. І цю хуйню просто так не викинеш з голови.
👁 1,420 26-01-30 18:07
/Апдейти з мого життя, бо я вже сама не встигаю за тим, що відбуваєтьсяКоротше. Як тільки я вирішила займатись матеріалкою і нормально гребсти в ту сторону, життя таке: «окей, тримай весь треш одразу». А я більшу частину життя прокачувала знаєте, ну тіпо «верхні чакри». Я була дуже відірвана від реальності, а тут треба повертатися назад.Я іскрєннє думала, що витягну сама без антидепресантів, бо ніби вже знала, шо хочу, що робити, куди йду, і тдХуй там, мозок просто взяв і вирубив серотонін, бо запаси закінчилися, а умови знову стрес і менталка пізда) Чим я думала лол)) Я постійно оцінюю себе надлюдиною, що я все зможу сама, все витягу що для інших смертельно, по ітогу я єлє тягнула все, що взяла на себе.Так шо да знову жена Гуфа. Але форіл таблеточки психіатр тєма, ситуація в тому що навіть якщо в тебе є план в голові і наче а то все ок, то твоє тіло може просто робити збій, і вганяти тебе в ті стани в яких ти не будеш розуміти нахуй за шо, а це просто отак, нервовій системі пізда браток, лікуватися треба, ну і купа бабок допомагають, це правда, а ще люди поруч, мабуть найголовніше — всі ці речі мене витягнули. Бо останні дні були п*здець які важкі.Викупайте переїзд, в тебе температура 38.8, пішки на 6 поверх прете речі бо світла немає ліфт не працює, хата холоднюча бо ніхто не жив, світла немає по ітогу сутки. Води ні гарячої, ні іноді навіть холодної. У всього району так, сусіди теж грустять. Я приспособлююсь а шо робитиКупила 2 шнура, блочок, вдома 3 павера, живем живем Ще момент.Як тільки я почала думати про гроші й життя, моя духовність відійшла на другий план. Вона наче інколи трохи заважає.Тому я рідше сюди пишуДумати — це теж робота, блять. Причому тяжка.Філософія — це мозком відпахати так, що хочеться просто лежати на підлозі й мовчати.Мені складали що в мене екзистенційний тип мислення. В таких людей хід думок 24/7 нонстоп. Вони або генії або зходять з розуму І я в якийсь момент реально подумала що мені треба менше думати. Це забирає забагато енергії. А вона треба для грошейА це вже зовсім інша історія.Про те, як я тупо втікала від власних думок, як мене від цього перекручувало і що я з тим робила — напишу окремо. Бо то був окремий пздц👁️🫦👁️
👁 977 25-12-29 22:50
Моя теорія в якій я впевнена але не можу поки що довестиШвидкий дофамін напряму вплинув на розвиток нашого покоління та всіх наступних, повністю змінив всі структури та установи які були в світі і НАПРЯМУ вплинув на те що стара модель взаємин та стосунків між людьми більше не працюєПодудіти дудку кожні 5 хвилин при найменшому бажанні без абсолютно ніякого опору та поскролити тікток замість того щоб переглянути повноцінний фільм — має більше спільного з сучасною моделлю стосунків ніж ми могли уявитиМолодь все більше задається питанням — нахуя вкладатися, боротися с проблемами, будувати щось довгострокове, якщо можна швиденько, по сигналу «ломки» отримати швидкі емоції та дофаміновий бум в сітуейшншипі, і насититися первинними найяскравішими емоціями і зʼєбатися в закат як тільки перестане «перти», тому що навіщо власне потрібні ці всі умовності та продовження яке веде внікуди, якщо замість того щоб вирішувати щось та працювати над стосунками можна просто скіпнути їх ще на початку і одразу перейти до наступної «дофамінової бомби»Короче, люди просто більше не здатні на щось довготривале та надійне по одній простій причині — ми всі тепер наркоманиДофамінова залежність це не просто прикол, це буквально наркотичний тріп та реальна ломка при відсутності стимуляторів. Люди полюють за емоціями. Інформація про всіх та все розповсюджується зі швидкістю світла. Як чоловіки так і жінки з кожного боку вже знають наперед що буде далі, і далі їм не треба. Їм повністю достатньо отримати тимчасовий емоційний дофаміновий вибух, так би мовити «тріпонути» з людиною, насолодитися побаченням, конфетно-букетним вайбом довжиною в 2 дні (умовно), далі довгоочікуваний статевий акт, і…шо з цим робити далі? Обірвати всі звʼязки та пропасти назавжди. Ціль отримана. Майбутні проблеми та потенційні страждання які може принести близькість з людиною успішно скіпнуті. Немає стосунків — немає проблем. В цьому світі твого власного в цілому скоро не буде. Як і покупки свого дому на який ти навряд чи в житті назбираєш хоча б половину суми. Все і всі тепер здаються в оренду. На що відкладати, у що вкладатися? А якщо завтра все забере війна? Який сенс щось будувати, якщо все рухне? І якщо завжди можна заткнути потребу у щасті за дві секунди — соцмережі, безкінечні покупки нових і нових товарів які обіцяють нарешті змінити твоє життя і зробити його кращим. Так, саме ця нова річ зʼявиться в тебе і ти більше не будеш страждати. Купи. Немає близьких друзів, не виходиш на вулицю тижнями? Зате вдома в тебе купа естетичних баночок, хіба не насолода? Немає партнера, немає близькості? Покури ельфбар і полистай тікток, випий енергетик і попрацюй «для себе», не забувай що все має бути для тебе любимого, люби себе, споживай, живи в моменті, ти цього заслужив. Не вистачає цього? Ну хз, спробуй наркотики, наберись сміливості, замути з якоюсь чікою, але не привʼязуйся, проведи два дні в раю і розрахуйся емоційною ямою яка чекає тебе весь наступний тиждень. Але ж ти обов’язково знайдеш чим вкинутися і ким заткнути цю діру в душі, чи не так?)І я б хотіла написати яке рішення є в цього…але я не знаю, друзі. Все існування людини вона страждає від власного буття. Наша психіка не справляється, ми не приймаємо світ в якому ми живемо, знаючи все що відбувається прийняти це і погодитися з цим зможе тільки психопат. Або той, хто так сильно наєбашився симуляторами «щастя» що йому вже все одно. І планів на майбутнє будувати не треба. Нас же завтра може не стани. А протягнути ще трохи? — запросто. Одноразові контакти з людьми, одноразові сигарети, ескапізм, вєщізм, уникання своїх почуттів та негативних думок будь-яким способом. Потужний вкид гормонів та нірвана в моменті. Але кінець наступає швидше ніж хотілося б. А щастя так і не наступає. І ми крутимося в цьому колесі далі. Не потрібні нікому, навіть самим собі
👁 945 25-12-26 14:45
Особливо яскраві хлопці які завжди крутяться на виду — ну все ж зрозуміло одразу з ними, нє?)Вони не погані люди, абсолютно ні, але просто нулячі для ролі людини на яку можна розраховувати і покладатися, ви максимум будете їх мамоюНу просто зламайте цю установу в своїй голові що стосунки це центр вашого життяПризнайте що проблема є і у вас, якщо ви обираєте лише таких і намагаєтесь кожного разу програвати один і той самий неможливий сценарій Коли я признала цю проблему — я перестала бачити своїх обраних якимись надлюдьми, а просто зрозуміла що в мене травма, ну і почала з нею працювати Зрозумійте що вони нічого не повинні вам так само як ви нічого не повинні їм І оу ні, що станеться якщо ви перестанете старатися заради тих кому похуй на вас? Вони пропадуть. Вам сумно від цього? Вам хочеться продовжувати це шоу в ущерб собі лиш щоб отримати їх признання? Задайте собі це питанняНайскладніше, не привʼязуйтеся до людей, особливо зараз, вони зникають швидше ніж три роки тому, деякі взаємодії закінчуються вже через два дні, всі захищаються один від одного, ніхто не довіряє нікому, кожен хоче мінімально вкладатися але отримати з іншого максимумЯ думаю що як чоловіків так і жінок скоро заїбе це все, жінки вже заїбались і взяли на себе обидві ролі по життю обравши жити для самих себе, багатьох жінок вже просто нічим не візьмеш тому що єдине що по факту треба — опора, близькість та емоційна глибина це те що найбільше чоловіки не можуть дати
👁 992 25-12-09 18:41
Ще в мене нещодавно була трьохгодинна розмова з подругою, в якій дійшла тема до одного дуже болючого вчинку, який скоїла в мій бік людина котру я любила в тому періоді моєї депресії, і я розплакалась як сука коли говорила про це (хоча думала що я пережила)Мені стало ТАК ЄБАНО від того що я допустила що хтось взагалі побачив мене в тому уязвимому болючому стані в якому я була, і я допустила того що ті люди так вчинили зі мною, я втупу вірила їм, а вони як виявилось звісно знали мене заочно давно, як зірку з інстаграму, і як тільки випав момент вони дуже блять жорстоко вчинили, це була компанія виключно хлопців, і я була єдиною дівчиною там, і найгірше що це була НЕ Я. Це була моя хвора розбита версія мене, бо вони і близько не дізналися яка я насправді, хто я коли не покрита горем, хто я НАСПРАВДІ сука, а мене так зачепило що я дозволила людям взагалі ПОБАЧИТИ мене тою якою я була. Це дуже підірвало мою довіру до людей, ОСОБЛИВО до хлопців, особливо в бік дружби чи стосунків з хлопцями, то був жах. Подробиць не можу розказати, діло прикрила сама за своєю ініціативою, тоді звʼязалась з певними людьми на всяк випадок бо не було гарантій що мене залишать в безпеці, бо люди ходили по квартирам моїх друзів і дещо там шукали (чи декого))Якби тоді я була реальною собою, реальною Спайсі, тіпів би на місці відстрапонили в жопу, а їх обличчя знав би весь Київ. В справі замішаний пістолет, чернуха і тіпи у яких стрельнула бєлка через купу заборонених речовинМені тоді було їх ШКОДА, прикиньте) Я ж їх друзями вважала, ДРУЗЯМИ блять))) Одного взагалі вважала своїм СОУЛМЕЙТОМ, думала що це щось справжнє, не мимольотне. З одним з тіпів навіть попиздилися в один з їх візитів на одну з квартир де я тоді була. Поліція приїжджала. В мене є люди яким я могла б передати цих товаріщей в розработку, є такі які просто б їм єбальники розвалили, але мені блять стало їх ЖАЛКО. А себе не жалко? Нє) Ти ж воїн Настя, і не таке переживала, хулі)) Норм? Я вважаю я повинна була народитися чоловіком 4real. Якогось хуя в мене є навик вирішувати дєла по пацанськи. У пацанів поки шо такого не наблюдала. Так от да, тепер я б не дозволила такому статися. Цей рік навчив мене що те що я чомусь вважала «поганим вчинком» це навпаки адекватний вчинок захисту моїх особистих кордонів, і іноді реально треба бути мразотою для інших, щоб по тобі не їздили, і похуй хто що подумає чи скаже. І цей прогрес мене дуже тішить. По факту на рівному місці люди вирішили що якщо я в слабкій позиції, без захисту та мужика який міг би за мене постояти, то можна влаштувати мені пекло, і похуй що я дівчина, а їх 5. Я впевнена що коли вони протверезіли то самі пошкодували про те що сталося, бо таке ублюдство зробити будучи мужиком це все життя в позорі жити (але навряд чи, такі якраз люблять знущатися над жінками, хуєві підори, бажаю їм їбати один одного в жопу)
👁 807 25-11-29 20:31
Два найпопулярніших питання за всю еру спайсі блогу: сіскі настоящі? а родітієлі з тебе в ахує?І так, відповідаюДа сіскі настоящі. Нічо я з ними не робила бо дяді ГЕНИ все порішали за мене ще коли я була амогусом в утробі мамиЯ насправді іноді задумуюсь про мамопластику щоб трохи їх зменшити або трошки утягнути якось ахахах ну шоб вони отак на місці стояли бо коли я бігаю або піднімаюсь сходами вони жостко обтяжують спину, і в даний момент я змушена носити ліфчики (а я їх ненавиджу) щоб мати підтримку бубісов Сімʼя моя до мого контенту прекрасно ставиться, якщо я пишу/виставляю щось інопланетне то буває рідні цікавляться в мене шо це за задумка, і я пояснюю їм свої ідеї, і звісно іноді трохи переживають (більше за мою безпеку) коли я знімаю в якихось єбанутих локаціях якісь садо-мазо ідеї, або коли використовую релігійну/політичну тематику, але вони все одної підтримують все що я роблю, я завжди пояснюю що я маю на увазі і мої мене розуміють 🤍 За що я їм дуже вдячна! За наш суперконект та мою свободу
👁 1,850 25-11-10 21:18
Кстаті по моїм спостереженням всі люди з забезпечених сімей з самого початку знали що відбувається, і шоб не бути «лохом» теж нормально так присосались до кормушки. Всі відомі вам артисти, медіа, блогери, подивіться на бізнес їх батьків, де і хто з них та їх родичів живе. По-перше прикол що вони заробляли на нас з вами бабки з самого початку, із покон-веков як то кажуть, при чому не одне покоління їх сімей так хавало за рахунок «ніщети», по-друге ви ахуєєте що більшість з них має активні співпраці, родичів та бізнеси в рашці. Нам тупо в єбало кажуть «Війна для бідних. Воювати буде крайній. Ми виростили покоління людей з совістю для того щоб грати їх життями на почутті провини». Мені останнім часом здається що вся ця лабуда про добро та людяність це тупо мозкопромивка родом ще з дитсадка. Теоретично вся ця легенда про добро та силу добра дуже логічна. На практиці ми бачимо як емпатичних людей просто в усіх сферах життя єбуть тупо по колу, і кажуть а хулі терпи ти ж добрий, терпи і у відповідь не бий, будь вище
👁 1,730 25-10-24 16:55
1. Я не заробляю мільйони і не рекламлю казик, тому звісно не літаю поки що по Мальдівам, але 3 реклами на місяць в мене умовно 15 тис.грн, + оренда одягу якою я паралельно займаюся всі ці роки (до речі якщо цікавить щось для зйомки з мого гардеробу — пишіть), + бренди доплачують за рекламу одягу, зйомки також оплачувані для брендів, квартиру я зараз не орендую а живу з друзями, в цілому не таке вже й дороге-багате, коли я їхала в Європу в вересні в мене було менше 10 тисяч з собою але я швидко підзаробила + в крайніх випадках завжди можна взяти кредитний ліміт в монобанку😄 2. В мене звичайні батьки і в цілому оскільки скільки я живу вони розведені, то майже все дитинство мене забезпечувала мама. З батьком трохи пізніше вийшли на звʼязок, зараз ми регулярно спілкуємося але я вже в тому віці коли маю сама забезпечувати батьків тому все роблю для того щоб ця мета була досягнута3. Місяці а може і більше4. Дітей мені зараз не треба, бо я ще сама міцно не стою на ногах і не готова виховувати нову людину
👁 819 25-10-20 22:15
Інсайт дня — лише нещодавно я почала роздупляти наскільки погода та сонячне світло напряму впливає на мій стан та самопочуття. Був морально тугий тиждень, всі дні ледве виводила себе на потрібні частоти, прям докладала зусиль для того щоб зберегти хороший настрій. Позавчора прокидаюсь — хуячить сонце. Я КЛЯНУСЬ в мене половина проблем відпало. Одразу зʼявилася віра в себе, надії на життя, купа сил і прекрасний настрій. І все це просто сонячні промені за вікном. Все-таки є якийсь взаємозвʼязок між людиною та світлом зірок. І так, всі знають про вітамін Д, і тд, але ви ж в курсі що залізо у нашій крові на планеті земля зʼявилося від одного джерела — вибуху зірок? Це буквально частинки зірок які циркулюють по наших венах 24/7. Можливо сонце активує нас якимось чином, я хз)) Але мій настрій точно активується зарядом на весь день, саме тому улюблена пора року це весна та літо, коли все навколо кричить про життя та початок нового циклу, я тоді сама розквітаю🌞Осінь та зима для мене це завжди про «пережити». Через депресію та тривожність в минулих роках життя, а ще й +війна — кожна холодна пора була для мене фільмом про виживання. Зараз я намагаюсь вбачати у закінченні циклу та холоді щось своє, цікаве, але працювати мені в такому важко
👁 860 25-09-25 17:32
1. Співчуваю хіба шо, а так це абсолютно не знайомі мені люди, я до них не відношусь в цілому ніяк2. Майже завжди бо не люблю тягнути резину, так-так/ні-ні і або шось робимо або я пішла далі своєю дорогою, часто хлопці бояться признаватися мені в почуттях через мій «образ»3. Колись подруга Ілонка порадила нюхати фен щоб схуднути, як бачите, порадою я не скористуваля (не робіть так будь ласка)4. Опиняюсь в них 5 разів на тиждень, останній раз був вдома у екс-подруги коли я сиділа в ванній кімнаті і чекала доки вона закінчить скандал з хлопцем через те шо він витер стіл не тією ганчіркою (якщо вам здається що це жарт, то ні, на повному серйозі, і це було страшно) 5. Вступити в них з емоційно незрілим інфантильним безвідповідальним хлопчиком який не готовий взяти на себе чоловічі обов’язки (я не хочу бути в ролі батька і матері для чийогось невихованого сина)6. З останніх місяців, мабуть, почала цінувати самодостатність, так як зрозуміла що багатьом людям цього бракує7. Щоб не було вбивств та жорстокості