Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Аналітичний Батон
Añadido 14 jul. 2024

Аналітичний Батон

@analytics_baton
Número de suscriptores: 2 647
Fotos: 3,800
Videos: 17
Enlaces: 7,210
Descripción:
https://analyticsbaton.wixsite.com/grain-ua Для зв'язку @Analiticheskiy_Baton

👥 Número de suscriptores

2 647
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -3
Promedio/Mes:: +240

👁️ Vistas promedio por mensaje

641
Promedio/Día:: 742
Promedio/Tiempo:: 596
ERR: 24.22%

📊 Mensajes por Día

4.9
Último día: 7
Promedio semanal: 4.7
Promedio por día: 4.9

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 642 25-12-15 18:23
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/145885302Пум-пум-пум... понеділок - день важкий. З врахуванням поточного стану, то день геть такий собі. М-да, скоріш за все, військові ризики з нами надовго. Тому, згадаємо 2023 рік, ринок то дасть вийти по нормальним цінам. Але, перед цим нервів повні штати можуть бути.Кука - зранку штіль на ринку, нікому і нічого не пропонуй. Під вечір ситуація чуть змінилась, попит ожив.Сонях - теж чуть страждає, пропозиція почала зростати. Деякі продавці з куки, почали переключатися на сонях. Пропозиція росте ну і далі ви в курсі...Соя - попит є і покупців достатньо. Пропозиція є, але мабуть теж пригальмуємо по цінам.Зараз йдуть спроби вирішити декілька питань1. В портах тримати товар небезпечно. 2. Логістика хромає і не завжди можна організувати постійний потік зерна в порт з елеваторів. 3. Йдуть свята і потрібно мати запас зерна на портах...От таке замкене коло.Ну і от сьогодні багато компаній намагатися вирішувати ці питання. У кожного свої підходи до ризиків, відповідно і рішення.Короч, ціни +/- на місці. Але, обстріли Одеси будуть негативно впливати на ціну і попит. Далі, знову має розпогодитися.
👁 624 25-12-10 18:56
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/145506838Чуть про зернові. Є один графік, який тєрєбіт мнє душу ще з вересня-жовтня - спред (різниця) між цінами на фуражні культури. В чому питання - якого х.. ячмінь такий дорогий ?За звичай, такі ситуації виникають на ринку і цього сезону теж, затримка у збиранні і китайські контракти на ячмінь зробили цю зернову дорогою проти інших фуражних. Але, ячмінь зібрали, китайські контракти відвантажити, а ячмінь с@@а не дешевшає. Я коли дивлюсь ціни, серце кров'ю обливається Пшениця2 кл - $219-2203кл - $218-219 4кл - $209-211Ячмінь - $226-228Да як так ? По історії такий довгий перекос у нас вперше. Якимось фундаменталом його пояснити не можна, врожай ячменю нормальний і ця культура не в дефіциті, С.Аравія вже давно не купує по 1 млн т у квартал. Але-але, маємо шо маємо... і тут стукає гіпотеза в голову, а мо це не ячмінь дорогий, може це пшениця дуже дешева? Ячмінь собі спокійно підросав, без ентузіазму, але у жовтні-листопаді ціна стабільно плюсовала. А шо пшеня? А пшеничка на місці да на місці, то попиту не має, то росія на FOB чуть вниз, як не одне, то друге.Нє-нє, відповіді я поки не знайшов. Але, цей перекос мені спати не дає. Як його підрівняти, є три варіанти:1. Ячмінь вниз, пшеця на місця.2. Ячмінь на місці, пшениця вверх.3. Ячмінь вниз, пшениця вверх.Теоретично, ця вакханалія може ще якийсь час триматися, але ринки мають синхронізуватися і така велика різниця має вирівнятися. Короч, на мою скромну думку, пшеничка дуже сильно недооцінена і будь який шухер може дуже пограти ринок вгору. Останні дні, ну прям з кожного утюга "Рекордні обсяги виробництва пшениці.. зберуть більший врожай аніж планувалося... значна пропозиція.... USDA оцінює виробництво пшениці на рекордних рівнях... і т.д.". У мене психологічна травма воспаляється від цих новин і якось не виглядає у мене пшениця вниз... Шоб довго вас не мучать, я думаю, що пшениця максимуми сезону ще не показала і по ній зростання ми ще фіксанемо (ну, або ячмінь завалиться вниз).Час ще є, від росії наприклад ще можуть бути фокуси, тому як би, чисто гіпотетично, фактори для росту ринок може знайти.Короч якось так, коротенько. Сьогодні багатенько наслухався песимізму про пшеницю. Але, все ж таки поки от така думка, виходячи із перекосів які є на ринку, поки чекаю вверх по ціні. Всьо-всьо, зникаю....
👁 603 25-11-27 18:52
Ринкові угоди. Фініш https://www.patreon.com/posts/144509561Робота по чуть кипить, кука, кука, соя, долари, євро, куплю, не продам...Кука на своїх $211-213/т СРТ-порт на споті і $209-210/т СРТ на грудень. Але, не в цьому сіль... глянув оновлені дані по збиранню.... нууу такоє.. блін, купа вільної техніки, наче +/- погода стала нормально (якщо це так можна назвати), а за тиждень +1.6 млн т, фігнейша фігня. Намолотили 22.4 млн т і ще десь ~10 млн т в полях кукує. Короч, тиск врожаю відкладається, відповідно по ціні схоже, що це може бути і дно.Соя - треба, дай, привези. Декілька днів ринок сумував і знову поїхали шукати. Але, трохи пропозиція здувається. Багато продавців вже розгрузилися, хто хотів продати вже це зробили. Переробники вже місцями за крупні лоти 18900++ грн/т .А от не гмо соя геть запнулась. Якось не альо. По факту, гмо вже на п'яти наступає і порти теж не дуже з цінами. Але, думаю ще не час для не гмо.Ринок від покупців переходить до продавців. Короч, готуємося до двіжу і постійного дефіциту товара на портах.Ще цікаве по курсу долара. Але, то мабуть завтра зранку нашкрябую.
👁 616 25-11-25 18:18
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/144354277День як день.. логістика, привези, не привезу, а шо хочеш, блін тоді мені не рахується... десь такі діалоги ганяють по ринку.Традиційно - кука у фокусі уваги. Попит перевищує пропозицію. Але, трейд ну прям викручується-перекручується, але вдається петлять і якось витягувати торгівлю.Спот-ринок тримається з премією, трейд готовий $211-212++ за тонну брати корн. Та й дальні місяці теж підтягуються вверх.По соняху тихо. Головна біль для виробників - кука, от з нею і носяться. А сонях.. а шо сонях, сиди і чекай в дії, тут стратегія проста.По семці дуже фіговий врожай. Офіційно менше 10 млн т. При поточних потужностях переробки дефіцит сильний і тільки буде посилюватися. Сьогодні, ціни у багатьох заводах +100-300 грн. Підтягуємося короч і з врахуванням тієї пропозиції, що є, навряд вниз побачимо по ціні.Соя теж в агнє..але біржа заїхала в корекцію і фізичний ринок трохи буксує. Проте, це не надовго і мали б газнути вгору.От такі пірагі на нашому базарі. По чуть починають проскакувати різдв'яні нотки, типу "Ой свята скоро, та ну нафіг ту торгівлю, поки на паузу...".Короч, ще один-два ривка і на свята.
👁 654 25-11-24 17:56
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/144276089Кука і соя, мабуть дві головні культури по яким йде рух.Кукурудза - спотовий ринок торгується з премією. Спочатку були проблеми зі збиранням, далі сушки, які на поточній вологості мають низьку продуктивність. І на завершення логістика, з якою @опа повна.Кука по чуть торгується на портах, але пропозиція явно не засипає. Поки трейдерам вдається проявляти верх менеджменту і щось переносити, якось перенаправляти, передомовлятися і якось працювати. В такому режимі ринок з жовтня. В полях ще ~25-30% куки і ніякого тиску врожаю не видно. Навпаки, світовий ринок починає по трохи приходити до тями тому, дуже схоже, що складний період ми пересиділи.По сої, пару слів (бо понеділок і так всі загружені) - світовий ринок ймовірно буде заїзджати у корекцію. Але, сильно булки розслаблятися ні-ні, бо корекція мають властивість закінчуватися. А ще курс робить двіж.. гривня/долар добігла до 42.45 а це вже рекорд (чи антирекорд).Всьо-всьо-всьо... на відпочинок. Але, цей тиждень може бути досить спокійним (я так думаю)
👁 643 25-11-18 18:27
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/143838209Пум-пум-пум... з кукой якийсь біг на місці, наче ростемо але хтось один показав рівні $211 і 10050-10100 грн/т і всі до них біжать. І наче як ростемо, а ціни $211 і 10050 грн/т.З пропозицією без змін, її не вистачає під поточні потреби трейдерів. Відповідно, виникає перекос який і тягне ціну вверх. По ситуації навряд побачимо зміни, з логістикою проблеми, сушки - біда, їх продуктивності не вистачає, тому і збирання не зростає. Всі фактори на ліцо, як кажуть.Соя по ціні радує. Кожного дня газує, і заводи, і параходи експортери переставляються вверх. Врожай не рекордний, тому бобів буде не так і багато. Мита, скоріш за все, не доможуть переробникам, тому заводи вже зараз намагаються сформувати запаси по цій культурі. Трейд останні дні +$5-10 в портах і на кордонах. А от щодо гривні, рівних не має переробникам, рівні 18700-18900 грн/т.Сонях - заводи готові торгуватися за олійну. Прикольно новину почали розносити, що поточних запасів соняшнику вистачить тільки на пів-року роботи, а даліііі.... а далі тяжолий рок і спроби відкупити семку у фермера. Виробники прекрасно бачать який пздц (перепрошую, але із пєсні слов нє вибросіш) формується на заводах, примовляють "Мерзни, Мерзни, вовчій хвіст" і як мантру читають "Тонеціна". У фермера, реально, голова більше болить за куку і шо дєлать з нею, а по соняху, у кого він у складі, поки не париться. Тому, з пропозицією як була торба, так і буде.Такий от суровий український грейн маркет. А це ж тільки початок...
👁 687 25-11-13 18:23
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/143479504Ну-с...Кука - попит перевищує пропозицію. Логістика, погода, соплі, сльози не дають по-людські працювати. Ринок на споті системно став $210-211/т СРТ-порт, навіть пошепки називають за крупні лоти $212 СРТ. При цьому, продавці починають пересідати в автобус з написом "Не продаю".Висока вологість робить свою негативну справу - підвищує собівартість, що теж не мотивує продавців виходити в ринок. От такий рекордний врожай. До 30 млн т ще молотить і молотить.Короч, продавці стають у позу, а в телефоні чути "Брат, любиє деньгі, только привєзі в порт.... Брат... слишиш?"Сонях - відстоялися і знову по ринку "Куплю-куплю-куплю". Олія почала подавати ознаки життя, по соняху покриття в основному на листопад і на грудень купувати і купувати. Короч, виходимо на новий круг за соняхом. Скоріш за все, проблемний період пройдено.По соняху перспективи гуд, але не забувайте анекдот про золоту рибку...Завтра звіт USDA підкине дровішен у багаття і маємо швидше поїхати... 🔥🔥🔥
👁 618 25-11-12 18:25
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/143399699Так-с, на ринку логістична @опа, товар слабко рухається в порти. Трейд намагається купувати товар з поставкою в порт, але всі +/- в однакових умовах, тому бажаючих прям зливити все, не має.Кука - попит перевищує пропозицію. Взагалі, каша на ринку, чуть їде форвардів, щось проторговано на споті, там кораблі гудяють, з усіх стороні засада. Плюс, збирання поки слабенько рухається. П - погода свою справу робить.Ринок починає щупати $211/т в портах. Але, виходить якесь зростання без толку. Ціна чуть вгору, а прибуток просідає. Сушка +$15-30/т з'їдає прибутку, і логістика теж своє забирає. Тому, наче і ростемо, а на прибутку це негативно відбивається. Дуже цікаво.... ну і звіт USDA в п'ятницю, він може добре тригернути біржу.Семка і олія - ринки почали відростати. По оліям пішов рух, ціна трохи вверх. З соняшником аналогічно, тільки без ліквідності. Заводи починають повертатися до вищих рівнів, бо не везуть. Останні два тижні пропозиція файно присіла. Короч, дайте відразу 30-у за сонях і не мучайте ні себе, ні людей.Соя - теж ринок відчуває тягу. Соя всім цікава, соя всім потрібна. Але, з поточними врожаєм, то де її взяти на всіх? Заводи тягнуть боби на себе і в гривні вони є набагато цікавіші. Невеликі партії торгують саме на переробників. Експортери поки не сильно можуть потягатися за сою. А ще курс.... ух долар волатилить на міжбанку. Вчора 41.90 грн за долар, а сьогодні біля 42.05 його ловлять. Мабуть, скоро потрібно чекати сюрпризів. Щодо армагедонів, то не бачу передумов, підскочимо вгору, та й до літа сповземо по чуть вниз.На сім всьо і до завтра
👁 623 25-11-11 18:30
Ринкові угоди. Фініш https://www.patreon.com/posts/143321576Каждий вечер наступаєт вдругЄслі нєчєво дєлать тєбє мой друг Єслі ти от жізні своєї устал... то видихни, розслабся, хер с той кукой/соняшником/ячменем/соєю (потрібне підкресли), якось воно розпетляється.Кукен - а воз і нине там. Нічого нового, ніяких сенсація, секретів, скандалів, проте не скучно. Двіжа вистачає, то комбайни і полі застряхнуть, там сушка вийо.., десь вагони не забирають. Короч, у всіх вистачає гемора з цією культурою.По цінам - всім на вчора кука потрібна, тому попит саме на такі поставки. Щодо форвардів, то ринок тримається біля $207 грудень, $206 січень. І не дивлячись на трейдерський плач про немапопиту, куку готові купувати хоч на березень-квітень. По соняху - починається цікава пора, сонях потрібен як повітря, але ціну дати високу не можу. Шо дєлать? Правильно, уходь під кавьор. Частина заводів перейшли на ціноутворення "На ушко", ти мені скажи скілько хочеш продати, а я (пошепки) назву тобі ціну.. але тсссс, це тільки тобі, тільки по-брацкі. Індткативні ціни 27400-27800 грн/т СРТ за 48-у олію, фактично є вищі рівні. І олія чуть вгору пішла.Соя - її дай всім, але врожай геть не альо, тому продавці вирішують, що соя їм самим потрібна і не віддають золотце (поки). Тут теж гарний попит. Переробники користуються можливостями мит і намагаються напрацювати запаси сої, щоб далі солодко рахувати баблішко тяжко-важко переробляти ту сою, а потім зі скрежетом зубів продавати шрот і олію. Щодо сої, думки оптимістичні.Має і пшеничка підтягнутися на свято, але вона поки пудриться. А так, по ній нема шо писати. Та й вистачить букв на вечір... поїхали у відпочинок.
👁 754 25-11-07 16:03
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/143034944Так-с, фінішуємо... кулє його до вечора чекати, все одно з 15 вже ніхто не працює.Кука - слова зайві... спот палає. І мабуть, найближчим часом спот буде постійно вище по ціні проти дальніх періодів (беквордація по науковому). Збиральна кампанія забуксувала.Ось прогноз погоди на найближчі дні і знову дощі-дощі, десь поллє, десь помригає, але результат один і той же - гальмування збирання і пропозиції і саме вона буде регулювати вихід товару у ринок. По ходу, тиск від врожаю відміняється....І саме цікаве (це вже писалося і не раз у платних оглядах), аналіз біржі якось не показує вниз, навпаки малюється зростання.Сонях - тут куримо. Ринок славно махнув вгору, пора і перепочити. Тому, пішла корекція по олії і чуть зачепило сонях. Для розуміння, олія ляпнулась на $40-50/т, а сонях?? А сонях пограли на $10-15/т вниз )) Цікаво-цікаво.... коли це було таке щоб сировина в ціні опускалася менше аніж продукт переробки ? Цей факт вже сам за себе говорить.Соя - по ній теж є тяга. Експотери починають бадатися з переробниками. Врожай такий собі. Звісно, було і менше, але ринок звик до значних запасів, яких вже не буде. Ну і взагалі, пора... пора сої показати ху із ху.До речі, у перші роки повномасштабної війни були ідеї, що соя відтяпає значну площу і може потіснити куку. Всьо-всьо-всьо.... офіційно вихідні, тому харе цієї писати (все одно вже ніхто не читатиме).