Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Аналітичний Батон
Añadido 14 jul. 2024

Аналітичний Батон

@analytics_baton
Número de suscriptores: 2 647
Fotos: 3,800
Videos: 17
Enlaces: 7,210
Descripción:
https://analyticsbaton.wixsite.com/grain-ua Для зв'язку @Analiticheskiy_Baton
Fuente

Аналітичний Батон | Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/115974211?utm_campai...

Logotipo de la comunidad de telegram - Аналітичний Батон Аналітичний Батон @analytics_baton
759 Vistas/Alcance 2024-11-14 19:28 Mensaje №6409
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/115974211?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareУххх... така подія... сонях просів в ціні... сікі люди ждали, надіялись... уявляли цей день, коли їм телефонують, а вони такі - нє Нікалаєвіч, ми сьогодні не купуємо. Так-так, на стопі. Чув же як соєва олія обвалилася, пальма. Он, біляш той кожен вечер пише про це. Да, сьогодні зранку шеф зібрав і сказав, що ціна не рахується, тому на стопі (типу воно місяць чи тиждень назад рахувалося в плюс 😂). От такі пірагі, передзвони через декілька днів, може щось зміниться і буде діло. Давайте, удачі.Менеджери сьогодні трішки відчули впевненість. З деякими сплікувався і був здивований коли люди сміялися (я навіть забув коли останній раз чув щоб закупівельник з заводу сміявся, так вони замахалися з тим соняхом).Чи буде ринок їхати далі вниз? Багато залежить від обсягу пропозиції. Об'єктивно, більшість заводів пусті, якщо трішки їм продати, маневру щоб подавити у переробників просто не буде. А якщо налити щоб через вінця лилося, тоді зрозуміло, що вже переробник буде виламувати руки фермеру ))До кого ж податися фермеру, до розумних, чи до красівих? Логічно, що маємо тільки третій місяць сезону і попереду ще купа часу і соняха теж мало, але ціна падає... хоча ж часу ще багато... але ж ціна... час... ціна... 😵‍💫Хто не ризокує, той можемо по 27000 спихнути сонях, порахувати прибуток і махнуть в Буковель. Хто любить лоскотати нерчи чи цому просто казІно фартить, може ще пойорзать, понервувати і ймовірно, отримати ще вищу ціну. Чи готові ви за додаткових 3-4 тис.грн грати? Враховуючи, що ринок з 20 увалив до 27, тобто +7 тис.грн зроблено. Короче, не соромно взяти поточну ціну... Блін, щось писав-писав.. наче і смішно, а ні а чьом... такий день.