Fuente
Аналітичний Батон | Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/analytics_baton/posts/rink...
372 Vistas/Alcance
2026-06-22 16:04
Mensaje №9694
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/analytics_baton/posts/rinkovi-ugodi-161743296Всі як в'ялені томати, спека робить своє, ще й міжсезоння. Хоча, ячмінь нового врожаю наче як їде в порти, але трейд маякує, що нема діла, фермеру поточні цінові рівні не рахуються і частина продавців каже "па-па, набирай через місяць". Навіть по холдингам почали прискіпливіше рахуватися, бо якщо, у минулих сезонах, коли промазав по ячменю/пшениці на старті сезона і продав дешево, восени та взимку це можна було перекрити семкой, кукой і вийти у перевиковання плану. Але, новий рік, нова собівартість, а вона вже не така класна як рік назад. Тому, от холдинги і думаю, що робити, щоб двічі у штангу не влупити, спочатку продати ранню групу в нуль або з невеликим плюсом, а потім хз як буде з кукой, соняхом, соєю. А якщо і тут буде засада?Тому, продавці поки обережно працюють в ринку. Трейдери ще живуть у міжсезонні, там все чудового, как в далінє, але скоро буде новий двіж. Короч, поки ще нудно, але вже з наступного тижня ліквідність може зрости.