Fuente
Аналітичний Батон | Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/137450363?utm_campai...
633 Vistas/Alcance
2025-08-27 17:49
Mensaje №8087
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/137450363?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareПшеничка вниз, ячмінь вверх (але стрьомно за нього), ріпак теж чуть вгору... нас сім по ранній групі вистачить. Вони скучні і не цікаві.За соняхом забіг.. шо, де, як, танунах, реально 28 платять?? Якось так... сонях молотят із низькою врожайністю і на Півдні ситуація сильно не покращується. Аграрії стисли булки з тим соняхом і хрен хто продає. Були угоди, пробігає фікс, але масовості не має.Північ, Захід все зелене стоїть. Як мінімум ще тижнів два-три до збирання. А поки насолоджуємося фільмом "Другій рік поспіль врожаю нема і не буде..". По кукурудзі наче старий врожай заглох, бо фуражна пшениця наступає на п'яти. Новий, поки якось ніяк не заведемося, троїть, смикається, не їде ніфіга.Трохи фіксуються ціни, але масовості не має. Ціни по ринку $200-204/т СРТ-порт на жовтень-листопад. Основна проблема не в тих +2-3 млн т проти минулого року які зберемо, а в Штатах. Вони Трампом нас заї@@ли, то ще й і по корну хочуть... Мабуть - це буде основна наша проблема. На днях проскочила інформація, що Іспанія дозволяє декілька гм-сортів куки на імпорт з Штатів. А ето наша кАрова і ми єйо доім. Короч, гарцювати будемо огого )))Не те щоб я берішь став, я нє трус, но чот я бАюсь. Це поки думки в слух. Подивимося, що буде з погодою. Як завжди, виручити може трейд який нафіксується на жовтень, а кука в полі ще буде стояти. Тоді на цьому трохи проїдемося вгору. До речі, куку нового врожаю ЄС розбирає як пиріжки. Вже і на жовтень трохи напродавали, і на листопад-грудень. Ой як цікаво буде. З іншої сторони, у виробників складів як гуталіна у певних осіб, тому на пониження починає працювати "Хай полеже" і всьо. Така от калбасня по ринку... врожай ще в полях, а вже якийсь нездоровий двіж.