Fuente
Аналітичний Батон | Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/137285885?utm_campai...
632 Vistas/Alcance
2025-08-25 17:24
Mensaje №8070
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/137285885?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareДень слабенький, ліквідності нема, трохи болото. Пшеничка - трішки вниз. Поки це наша реальність. Але, хто пшеницю продає відразу, або безскладченко, або холдинг. Тому, хто не встиг, готуйтесь, наступна зупинка взимку.Ячмінь - тяга є, пропозиції не багато. Але-але...Ріпак - ринок трішки оживає. Торгуємося за Euronext, там ріст, і у нас свято в хаті.Ну і накінець, матьйого, сонях - більшість заводів повиходили в ринок. А от з пропозицією галяк. Навіть аграрії із західних регіонів не поспішають фіксувати ціни. Ухх шота буде....Ціни від 26000 грн/т СРТ-завод. Але, перші обкоси показали 0.3-0.7 т/га та вже починають проскакувати 1.0-1.3 т/га. Самі розумієте, що дурних нема продавати сонях зараз. Тим паче, що олія то росте і виходячи із тих перекосів, що виникли на ринку, рости буде і далі.По трохи рання група відходить на другий план. А попереду активізується двіж по соняху, корну та сої. Цього тижня ще без цікавинок, а от ймовірно з наступного, вже можемо готувати стартовий майданчик для ракети.