Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Аналітичний Батон
Añadido 14 jul. 2024

Аналітичний Батон

@analytics_baton
Número de suscriptores: 2 647
Fotos: 3,800
Videos: 17
Enlaces: 7,210
Descripción:
https://analyticsbaton.wixsite.com/grain-ua Для зв'язку @Analiticheskiy_Baton
Fuente

Аналітичний Батон | Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/136993393?utm_campai...

Logotipo de la comunidad de telegram - Аналітичний Батон Аналітичний Батон @analytics_baton
670 Vistas/Alcance 2025-08-21 17:52 Mensaje №8054
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/136993393?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareШось завтикав, що пора дать трішки опіуму... а давать то сильно і не має чого. Кука тільки дає 🔥 $265 СРТ-порт є попит, а ще на днях $245 був її максимум. Але, скільки тієї куки на руках - фігня, тому це чисто буря в стакані.Пшениця - тут лебідь, рак і щука. Одні вверх, другі - на місці четверті - вниз... ага, шо кажеш, де треті ? А треті за кукой бігають.Короч, саме головне по пшениці, що $230-232/т СРТ-порт за продоволку можна знайти. А ще, а ще підскочив інтерес до фуража. На днях ціни трішки вверх пішли на фурік і спред між 3кл та фуражом став не такий дикий. По ячменю китайська ракета. Хоч і продають, але перекос в сторону покупців і пропозиції постійно не вистачає. Але, з ячменем так буде не завжди.Ріпак - +/- така ж історія як і у минулі дні. Хоча, пропозиція чуть підросла.Сонях - перші обкоси просто жах. І це весь Південь, частково Центр. А далі теж питання.... коли ще той сонях дійте... Тому, менеджерам із заводів можна побажати удачі на новий сезон і мужатись.Кука - по новому врожаю теж галякі, нема дурних щось фіксити, бо у багатьох МВА-всє дєла. Короч, всі вірять в куку і мабуть, Україна може стати Центром адептів святого початка (качана), ще можна попрацювати з назвою і робити бабки не з куки, а з паломників.Але, жарти в сторону, я попрошу. Основна проблема українського корну - амери. Ці качани, в політиці нам палки в колеса ставлять, ще по кукурудзі з ними будемо тягатися. Все наче до росту, але і про негативні сценарії забувати не варто, бо ми не сферичний коник у вакуумі, на ринку може бути достатньо пропозиції і нас замінить Америка.Ось і всі калачі. Завтра Happy Friday і з обіду буде короткий день. Відпочиваємо, набираємося сил та енергії в готуємося