Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Аналітичний Батон
Añadido 14 jul. 2024

Аналітичний Батон

@analytics_baton
Número de suscriptores: 2 647
Fotos: 3,800
Videos: 17
Enlaces: 7,210
Descripción:
https://analyticsbaton.wixsite.com/grain-ua Для зв'язку @Analiticheskiy_Baton
Fuente

Аналітичний Батон | Ринкові угоди. Фініш https://www.patreon.com/posts/136378352?utm_campa...

Logotipo de la comunidad de telegram - Аналітичний Батон Аналітичний Батон @analytics_baton
569 Vistas/Alcance 2025-08-13 17:29 Mensaje №8000
Ринкові угоди. Фініш https://www.patreon.com/posts/136378352?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareУчора:Діма, а як купиш ріпак? Ага, $530? (Майже шепотом)Сьогодні - ююююхууу, Діма ти бачив? Діма глянь, +€5Через годинуАааааа, +€6, Діма, ти бачив? Діма, +€7....От такий цікавий день по ріпаку. Але одні заявки на ринку, угод мало. Продавці побачили вверх на Euronext і вже пА $540-545 не кошерно віддавати ріпак, як би $560 подавай )))Короч, місять заявки, а угод мало.Ячмінь - тут двіжовєй. Знову зернова у моді, попит гарний і трейд готовий торгуватися за неї. Китай робить дива, але чи надовго ? )))Ну і пшеничка - тут болотом починає попахувати. Покупці в залежності від задач совають ціни туди-сюди на $1-2, але $230 за продоволку знайти можна.Фурік тиснуть сильніше... ну, нажаль в моменті так зійшлися зорі. Проте, якщо є терпіння, буде і цін.. Ситуація схожа до ріпаку - є заявки, далі продавець чує ціну і або з трьохетажними матюками шле покупця, або зі сльозами на очах відмовляється (перший варіант найрозповсюдженіший). Як каже знайомий - руху мало, нєров много з цією пшеницею.Корн по форвардам втрохи вниз. З однієї сторони, USDA прогнозує гарний врожай, з іншої - якість у них ну дуже сильно хромає.... тому, деякі трейдери вниз, але не дуже, не вирішили, чи хрестик зняти, чи труси надіти...А з соняхом всьо "гуд"... його буде мало, тому увесь двіж по західним областям. Надбудували заводів там, тепер не знають де брати сировину 😂😂Можна трішки перепочити, зараз ячмінь на Китай відвантажиться в буде пару тижнів буде тихо... це тиша перед бурею )).