Fuente
Аналітичний Батон | Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/135837718?utm_campai...
669 Vistas/Alcance
2025-08-06 17:22
Mensaje №7958
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/135837718?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareОстанні дні якось тихо, мляво. Двіж зникає, хоча маховик торгівлі крутиться, але на холостих обертах і починає троїти... По пшениці більшість трейдерів починають гратися зі спредом між 3кл і 4 кл, адекватної відповіді якось і не почув чому фураж дешевшає. Нууу... ми... там... туда... сюда... Короч, попахує намахаловом. Проблема може бути в тому, що пропозиція піде у подпольє. А фермер то може собі дозволити посидіти і почекати коли по річці пропливе труп трейдера... тому, обережніше на поворотах.Маємо високі рівні по 2-3кл і пониження цін на фурік. При чому, навіть на нормальний фураж ціну опустили. Короч, поки це усе мутки які потім аукнуться покупцям і больно аукнуться.Ріпак - по чуть, переробники на себе тягнуть торгівлю на себе (якщо сіє дійство можна назвати торгівлею). По цінам заводи 24000++ грн/т, і порти теж 24000 грн/т. Але, шо там, шо там пропозиція ніяка. Продавці сидять на заборі теліпають ножками і чекають, хтось розуміння по митам, по іншим - врожайність слабка і треба чекати. Короч, з ріпаком кіна не буде у найближчий тиждень. Сонях успішно догорає на Півдні. Ціни по новому врожаю ростуть і ростуть. Є угоди на крупні лоти вже вище $600/т з ПДВ. На менше лоти $580-590/т СРТ. Але, схоже, що це не межа.