Fuente
Аналітичний Батон | Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/126182869?utm_campai...
643 Vistas/Alcance
2025-04-08 18:19
Mensaje №7179
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/126182869?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareЩо там по ринку? Наче відійшли від шоків, але дядя Трамп знову намагається хитати митами. Ви ж в курсі, Китай не відмінив мита для США і амери підняли ставки до 104% на китайський імпорт. Але не дивлячись на негатив зернові трохи ожили.Пшениця в портах чуть підросла, але все ще під питанням, бо імпортери не показують зацікавленості.Кукурудза — намагається не падати і поки вдається. Прям 👏 бо як трейдеру продати дуже дорогу куку, навіть не знаю.Соняшник - ринок +/- стабільний, попит є але багато заводів мають покриття і не має сенсу по високим цінам збирати пропозицію. Може щось і буде у найближчі тижні. Ринок сої на межі прориву. Хитнули ціну нижче 1000 центів в Чикаго, але покупці відкуплюють просадку, що говорить про можливий гарний і потужний рух вгору (подивіться на історію у грудні 2024, така ж фігня була). Ячмінь - zen-режим, стабільність у всьому і пох там на ваші мита, Трампа... внутрішній ринок забирає ячмінь на рівні портів і просять ще.Ріпак - морози тримають ринок за (цензура), а біржа поки в боковику. Деякі трейдери трохи продали, а відкупити нічого не має. Ото може бути веселуха. Скажу може і не популярну думка - забудьте про форварди, як мінімум до травня. Морози можуть таких сюрпризів наробити, що.... не буду більше тут...Ох накрошив думок... харе букв на сьогодні. Йдіть краще новини почитайте, може Трамп знову щось шатає