Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Аналітичний Батон
Añadido 14 jul. 2024

Аналітичний Батон

@analytics_baton
Número de suscriptores: 2 647
Fotos: 3,800
Videos: 17
Enlaces: 7,210
Descripción:
https://analyticsbaton.wixsite.com/grain-ua Для зв'язку @Analiticheskiy_Baton
Fuente

Аналітичний Батон | Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/125110410?utm_campai...

Logotipo de la comunidad de telegram - Аналітичний Батон Аналітичний Батон @analytics_baton
642 Vistas/Alcance 2025-03-25 18:45 Mensaje №7097
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/125110410?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareПшеничка не витерпіла лихої долі та почала просідати. Але, на ринку шось таке. В принципі, хто шукає, той може знайти. Так, індикативно ціни вниз, але на вечір ще були покупці з високими цінами які готові забрати вашу прелєсть по вчорашніх цінам. Фактори росту вже в ціні, тому поки не має на чому 🚀 До речі, в кінці березня буде звіт USDA з прогнозами посівних площ по пшениці, сої, кукурудзи в США. Минулого разу, аналітики показали+4% по корну повинні зрости площі і -4% по сої. Чи втримаються такі значення в цьому звіті. Прогнозувати тут важно. Ціна на куку відкотила, але... тарифні війни і тому це теж вносить свою викривлення у ринки. Але, якщо дивитися на співвідношення ціни між соєю та кукурудзою, то маємо рекордно низькі рівні по цьому співвідношенню, тобто соя дуже дешева проти кукурудзи і вигідно сіяти краще куку. Але, це виключно мої мюслі і не факт, що буде так як я собі нафантазував... чекаємо короч.Кука тримається на поточних рівнях. Але, тяга зникає. Деякі крупні трейдери, пА сІкрету кажуть, що переорієнтовуються на аргентинський корн, дешевший і можна додатковий прикур отримати , а не стандартні трейдерські $1-2/т.Олія теж на вечір почала здавати позиції. Сонях поки тримається в ціні, але... якщо так ще день-два, то .... то може бути так, що в одні двері побіжить багато соняшникофілів і буде ой...Да й таке... схоже, на те, що пік по багатьом культурам пройшли і далі каменюкою вниз.