Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Аналітичний Батон
Añadido 14 jul. 2024

Аналітичний Батон

@analytics_baton
Número de suscriptores: 2 647
Fotos: 3,800
Videos: 17
Enlaces: 7,210
Descripción:
https://analyticsbaton.wixsite.com/grain-ua Для зв'язку @Analiticheskiy_Baton
Fuente

Аналітичний Батон | Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/122095401?utm_campai...

Logotipo de la comunidad de telegram - Аналітичний Батон Аналітичний Батон @analytics_baton
767 Vistas/Alcance 2025-02-12 19:10 Mensaje №6876
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/122095401?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareНа світовому ринку йде шухер по пшениці, зазівавшіся імпортери згадали, що з суботи в росії будуть квоти на експорт пшениці і такі куплю-куплю. Але, трейд каже, що таких мінімум. Вчора ще російські трейдери почали піднімати ціни, в середньому пропозиція стала десь $249-250/т FOB за 12.5 протеїн, що теж позитивно відбивається і на наших цінах.Чим ближче до виходу в поля, тим частіше починають з'являтися якісь новини про стан посівів. Сьогодні знову дехто пише, що в США може пройти хвиля морозів, але буде і сніг тому це може зберегти посіви від вимерзання. Багато консалтингових компаній намагаються водити вилами по воді, але толку від такої роботи мало. По корну цікава ситуація, як послухаєш трейдерів, то виходить так, що кука нафіг нікому не потрібна, продати не можна, попит слабкий, висока ціна з України 😢 біда короч. І дійсно, спот-ринок не альо, на лютий багато хто припакований. А на березень-квітень, you are welcome як кажуть у нас на селі. І ціни так нічого, дорого можуть взяти, ну па братські. Чому, ну чому така доброта? При інших умовах, ціна мала б до $200/т СРТ з'їхати. А тут спокійно можна продати партію на березень чи квітень і по $217+++ СРТ 😉 і навіть сильно торгуватися не потрібно... де собака зарита? 🤔Короч, подумайте...Ну і олійка росте в ціні. Пальма починає двіжувати, наче все по плану. Тому і сонях підтягується вгору. Ну шо, нова хвиля росту let's go?Поки, саме цікаве саме по кукурудзі. Тут щось може бути.